Chat 6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Е прави сте

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Идеш да пецаш?

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Ne nego treba za Badnje vece i Bozic ima svega samo nema karbita pa rekoh ako neko zna gde ima da se nabavi da kupim jedno 4-5kg.
 
Nekad smo KARBIT nabavljali u V.U.KARADJORDJEVO
Majstori su varili na KARBIT, imali su neku aparaturu i KARBIT je otpustao gas ACETILEN i dodavali kiseonik iz boce i radilo je to nekako
A kasnije su varili na boce a nama deci iz sela prodavali KARBIT naplacivali RAKIDZONOM

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Ma bilo je kod nas prosle godine ali taj covek vise nema trazim po googlu tamo isto nema mozds je to izceznulo ko zna.
 
Evo nekih prognoza....

UN ----> https://esa.un.org/unpd/wpp/DataQuery/


CIA i ostali
1
1
DPej2i4WAAIsNn7.jpg
 
Poslednja izmena:
Steta,za one moldavske lepotice,da tako malo radjaju.:haha:Salu na stranu,slika je jako tuzna,osim za omiljeni mi zapad.:osmeh:Sta nam je sa svabicama.Nesto se ne uklapaju u zapadne trendove?
 
A vi brisete podsticajne slike nesme da se pise o sexu pa nije ni cudo sto cemo nestati.To sto je pravilo foruma da nema sexa to treba promeniti i u granicama pristojnosti edukovati mlade i podsticati na radjanje vise dece a ne ovako jos podsticete belu kugu ovo je kritika za sve i neka se niko neuvredi nego neka dobro razmisli
 
Mislim stvarno.Zar treba da se postavljaju slike i snimci sa eksplicitnim sadržajem ovde?Sigurno se šališ jer drugog objašnjenja nemam!
 
Ima drugih foruma sa tom tematikom,ako je nekom neophodno.Velika vecina ocigledno moze i bez te vrste podsticaja.:haha:Nekako se sam po sebi namece zakljucak,da je natalitet bio mnooogo veci,kad nije bilo interneta,televizije i slicnih medija.:osmeh: :ppozdrav:
 
Ženu u krevet i radi na povećanju nataliteta jer ovde tome nije mesto pošto je namena foruma poljoprivreda.
 
Dobra poruka koja vazi za sve :bravo:rec je bila o natalitetu a bez ljudi nema ni poljoprivrede ni niceg drugog .Vi Maticu nemojte odmah da se ljutite ja sam predlozio u najboljoj nameri :ppozdrav:
 
Ne ljutim se nego nastaje problem u vezi tih sadržaja jer forum prate kako maloletne tako i osobe ženskog pola pa bar možemo biti kulturni ako ništa drugo.Nema potrebe za Vi,nisam za taj vid obraćanja. :ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh