Chat 6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Možda ima po 2 klipa na jednoj stabljici...:sta:
 
Nije ovo snimak sa te rekordne parcele .Ovo je jedna slika sa prijašnjih njegovih ogleda

David-Hula-399x600.jpg
 
Napisao sam ranijje da bi pri tom sklopu svaki klip trebao da je od 360g. Vizuelno to bi trebao da je bas krupan klip. Ne verujem da tu ima po dva klipa na nekoj biljci.
 
Ma ko ga j.. , moramo mi gledati kako mi da uradimo da opstanemo ... Sretna nam nova , ovoj 2018. preostaje da bude dobra , sve je drugo bilo ... aj zdravo.
 
Garant je prinos računao Zvjezdan Babić.Ko prati grupu dobra zemlja zna o čemu je reč. :haha:
Decko je opterecen rekordima,majicama i kacketima NS semena,svaki prinos,parcela,godina,sve rekordi kod njega,sretao sam ga na danima polja na sancevima,vija profesore,davi ih,slihta se,nije popio zumance do kraja.
 
Profesore egzaktli. :haha: Vidim da znate o čemu je reč.Pre izvesnog vremena bila je kolektivna razvaljotka o njegovim prinosima u kubnim metrima a preračunato u kg.E naopako. :haha:
 
Profesore egzaktli. :haha: Vidim da znate o čemu je reč.Pre izvesnog vremena bila je kolektivna razvaljotka o njegovim prinosima u kubnim metrima a preračunato u kg.E naopako. :haha:
Sada je jos podnosljiv,pre nekoliko godina je davio svakodnevno sa objavama,znam za te samo njemu znane mere ,bunkeri puta zapremina ,zapreminska masa mu je mama:haha:
 
A tek ja...

Bio ja mlad,krenuo u krcedin da se vidim sa nekom curom,kaze meni jedan krcedinac nemoj se k..cis,selo je to,jaci su od tebe,parkiraj se u rikverc ispred kafane i ako se zakuva samo bezi...i ja takoni uradim...medjutim ja bio sam a cura i nije bila neka riba pa me niko nije ni primetio,doslo i vreme da se provozamo,i krece procedura-opel ascona,ne rade brave spolja samo zadnja,otvorim gepek pa sa stapom otkljucam zadnja desna,kroz ta otvorim prednja leva,pa dignem haubu i plinsji uredjaj nadrukam srafcigerom...a vazno da sam stao u rikverc...
Jeste bio krs...polu ispravan..spor...trosio i ulje i benzin u velikim kolicinama...al je isao po uvratinama ko besan....
Nisam imao auto da se trkam al nisam morao da .....
 
Poslednja izmena od urednika:
Telnett jedan moj komšija menja svakog meseca ulje u motoru na 10-15.000 km kako koji mesec a godišnje pređe 30-40.000 km. :haha:
 
Sremac ti da si trebao da bezis iz kafane,brze bi ti bilo peske,dok prodjes kroz proceduru one touch lock-a,ostao bi bez gaca.

- - - - - - - - - -

Naravno :haha:
 
Povlacim se iz dalje rasprave o kilometrima. Od vas sigurno auto nikada kupiti necu, jer vi za 5 godina izhabate taj auto totalno. Bolje od babe iz Nemacke gde nebitno koje je godiste ima 127.000km :osmeh:
 
@bojcetic..Samo ti dodji kod mene u Sabac, nacicemo nesto za tebe , da bude dobar a da ne bude skup.:haha:
 
Momo, ajd ovako koji to posao zahteva 140k km godisnje? Pa to je cca 500km svaki dan, toliko ni vozaci tegljaca u reguli ne prelaze:ppozdrav:

Prelazi se toliko, ja sam radio kao terenski komercijalista u jednoj firmi, obilazila se cela Srbija, a ture su bile podeljenje po pravcima sever, ug, istok, zapad pa je bilo i preklapanja za te vece regione. Ovi iz logistike tj dostave su znali da prave i 800km dnevno.

Evo ti recimo jedna tura kad obilazis kupce Beograd, G milanovac, Čačak, Ivanjica, Uzice pa ako stignes u povratku obidjes Kraljevo. Ili ako bas ima posla pred kraj godine kad se svode racuni i ostalo na tu turu ide dvoje pa imas Kragujevac, Kraljevo, Raska,Pazar, Sjenica.

Imao si i smrt turu :osmeh: Ceo jug do Reseva, zavuces se u svaki grad i radis je dva dana.

I sve to u Puntu, kasnije stigle Fabije. 6 dana si 12 sati u autu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh