Chat 6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Tako je kolega Maticu,svet funkcionise zahvaljujuci dobrim ljudima koji bi trebalo da se prepoznaju medjusobno i da se povezuju.Bice jos gore olos se dokopao pozicija i to svugde u svetu znanje nije na ceni budalama a ludaku nemozes dokazati da je lud to je uzaludan posao.Nego lep provod nocas i pre svega zelim svima dobrog zdravlja pa onda dobrih zena i onda bice i dobre dece i dace Bog da sve dodje na svoje mesto :cool:
 
Шта му је тај радио....за рубрику веровали или не.

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
A zamislite covek ne ore. Mislim da kad bi ga neko od nasih strucnjaka posavetovao da bi imao bar jos 10 t vise. Jel pak, sta znaju amerikanci sta je poljoprivreda.
 
Vosi ako je helikopter faktor ovakvog prinosa kupićemo pa nek se selo jedi. :haha: Koliki je potencijal Bog zna a zamisli tek koliko bi tona više bilo da ga nije opaučio grad.
 
Pratim te stvari duže godina po njihovim forumima , uglavnom sta je presudno kod ovog lika i recimo nekog Rendi Daudia , isto rekordera : zemlja pijesak samo takav nikakve klase , sam jug SADa , sa dosta sunca i dugom vegetacijom , kombinovano sa podzemnom kap po kap navdnjavanjem i u tom pijesku svakodnevno "na kaščicu" daju vodu i hranivo po potrebi tako da to liči na hidroponiku. Sklop je jako visok .

- - - - - - - - - -

Negdje sam naletio da mu je ulog oko 3000$ po ha .
 
sad još i Helihopter da uzimam....:haha:
Е, а субвенције? Руски, војни, добро очувани, без царине + повраћај а отплата натурална.
1. Сва су им семена ГМО.
2. Не верујем.
3. Колико треба да се опорави њива после рекордних проноса?
 
To zalivanje kap po kap je dobra stvar i to bi trebalo forsirati kod nas umesto tifona i ostalih sistema jer najmanje steti zemljistu a prinos ja mislim da su malko naduvali (americka propaganda i potreba da budu najbolji u svemu) .Na posletku koliki god da je njegov je
 
Ja licno ne verujem. Da ima u berbi sklop od 100 000 bijlaka po ha treba da je svaki klip po 360g, a ovi klipovi na snimku nisu ni blizu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh