Chat 6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
@Zoran Kostović
Haha ma prezalio sam ih vec. Ali mi ne ide u glavu kako su ispale. Ljubicasta jedna, i tri crvene, na pola savijene i u dzep. I iz sredine ispale dve crvene. Prosto nemoguce. Ceo dan me tera maler.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ako nisi gurao ruku u džep teško da su ispale. Pre će biti da si ih negde potrošio a ne sećaš se gde ili su u drugom džepu. Mada i nije velika šteta. Šta da se radi.
 
Nisam pipno dzep. To se sve odigralo u 5-10 min. No nebitno.

Koliko moze da vredi tanjiraca od 3m bez prednje desne sekcije ? Agritec Vrsac je u pitanju.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sto Kaze luka lovac,casio za svadbe i sahrane,i bilo mi zao da namirivam sa njim,i kupim kod kineza kopiju g shocka,taj je isao u vodu nonstop,i nikad nista,trajao dve godine dok ga nesrećnim slucajem nisam izgubio na uvratinama (svalerska posla)...
E sad mogu da zamislim kad skupi sat pusta vodu a nebi smeo,sto posto otvaran pa nije zatvoren kako treba..
Al sto drugi kazu koga je briga za to....
 
1_66209760_29597383_1649675411775157_5480991328995770200_n.jpg
 
Jel neko od vas zaposlen i radi u nekoj privratnoj ili drzavnoj firmi?kad se setim pre 10 i malo vise godina ,troje u mojoj kuci radilo a sada bolje da ne kazem kako mi je...
 
Jadok sam radio u firmi imao sam vremena da se bakcem sa vockama.. Odkad sam "sam svoj gazda" nemam vremena ni da pojedem koju sljivu....
 
Ахааа, ај израчунај часка.....

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Dolaze nova vremena:

https://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2018&mm=04&dd=05&nav_id=1377776

Samo za totalno neupucene ovo moze biti sok....ili za srpske vlasti,one poslovicno ne razumeju svet u kome zivimo:

http://rs.n1info.com/a377572/Biznis/Rasim-Ljajic-o-CEFTA-sporazumu.html

Valjda je to ta istorijska inercija,prosli put nisu primetili kada je crvena zastava skinuta sa Kremlja,doduse to je bilo prilicno tiho,njima mora malo da se podvikne da bi razumeli.
Pa su otisli do Vukovara sve sa crvenim zvezdama petokrakama na celima...Cak i dan danas pojedinima nije jasno sto smo dobili batine.

http://www.dw.com/sr/kako-se-sssr-pretvarao-da-je-mrtav/a-19261838
 
Moj je nesto savremeniji,prethodni casio aqf-102,vec sam napomenuo da imam vec 10 godina,nikad nije kasnio niti zamaglio,znam da je prezoveo pad sa motora...
 
Davno je bilo Ali dobro pamtim kad je stari dao otkaz dosao kuci, usao do radionice skinuo sa ruke KAMANDIRSKIJ I stavio ga na nakovanj I opicio cekicem tad je rekao "OVO MI VISE NECE TREBATI"! Kada sam ja dao otkaz nisam slupao sat ali tesko da znam koji je dan I datum I tako mi bas super sat nosim u posebnim prilikama kad nisam u radnom odelu I nemam HTZ cokule, znaci jako retko 5_10 puta godisnje tada nabacim I narukvice kao HARMONIKASH a lancic nikad ne skidam vec 15g kako sam ga kupio! Imas sam problem da mi se zakaci dok radim nesto ali Sam navikao I pazim

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Ubilo se za radni sat. Prezivljava vec 4 5 godina u svakodnevoj torturi u svim poslovima.
3e4ff0677bc3e63c0de7361e821db7a2.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh