Chat 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mozda su ljudi zauzeti poslovima pa nemaju vremena za forum, to je samo moje skromno misljenje.
 
20z4e8k.jpg

Odkako sam ostao sam, umrula supruga,prosle god, zivim kao Robinzon, U vezi Petka, molim bez komentara:ppozdrav:
 
U redu je Dule, nije se više ponavljalo, nije bilo ni štete, osim malo neprijatnosti ... Hvala ...
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zemljotres u Prijepolju

Prijepolje - Sinoć u 23:08 časova po lokalnom vremenu registrovan je zemljotres magnitude 3.0 jedinica Rihterove skale u regionu Epicentar zemljotresa - Republički seizmološki zavod mesta Prijepolje. Intezitet u epicentru procenjen je na IV stepena Merkalijeve skale. Zemljotresi ovakvog inteziteta ne mogu izazvati veće oštećenja na objektima u epicentralnoj oblasti...

Kliknite ovde da biste pročitali vest u celini na sajtu glaszapadnesrbije.rs »
 
Poslednja izmena:
Za praćenje zemljotresa ima ovaj sajt http://www.seismo.gov.rs/ . Veoma su brzi i imaju osnovne informacije u realnom vremenu.

O svim u tekućem mesecu na ovoj strani Katalog lociranih zemljotresa-tekući mesec , beleži se za Crnu Goru i za Bosnu, može se videti da trese bez prestanka.

Vreme dogođenog zemljotresa u epicentru je Griničko vreme. Lokalno vreme je za dva sata veće u vreme letnjeg, odnosno za jedan sat veće u vreme zimskog računanja vremena. Oznake predstavljaju: "Lat"- geografska širina, "Lon" - geografska dužina, "Err" - greška, "H" -dubina hipocentra u kilometrima, "I" intezitet po tzv. "Merkalijevoj skali", a "ML" je magnituda po Rihteru.

Karta gde su bili zemljotresi u skorije vreme
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh