Chat 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Дуле, није Кимија нико лично прозвао, већ је он (повређен вређањем струке) реаговао. Онда су му неки чланови одговорили (опет критикијући струку, не њега) и то је све.
 
Дуле, није Кимија нико лично прозвао, већ је он (повређен вређањем струке) реаговао. Онда су му неки чланови одговорили (опет критикијући струку, не њега) и то је све.

Sigurno da je tako i ja to pojasnjavam. Niko ga licno nije prozvao, a da prognoze nisu bas svima donele kisu...pa sta se tu moze. Ne treba ni Kimi da se ljuti i mislim da treba da prestanemo sa pisanjem o tome.
 
Danas sam bio na svadbi u Podrinju selo Bradic. Svadba ko svadba pod šatrom sve vec vidjeno ali me jedno mnogo obradovalo NECEMO mi izumreti kao narod. Naime na toj svadbi sam video 70 dece mladje od 10godina plus omladina pa braco milina videti posle duzeg vremena toliko mladosti u selu.
 
Danas sam bio na svadbi u Podrinju selo Bradic. Svadba ko svadba pod šatrom sve vec vidjeno ali me jedno mnogo obradovalo NECEMO mi izumreti kao narod. Naime na toj svadbi sam video 70 dece mladje od 10godina plus omladina pa braco milina videti posle duzeg vremena toliko mladosti u selu.
Ja sam cuo negde muziku, samo ne znam gde. Sad znam:haha:. Bradic od mene preko polja 5-6km.
 
Lično sumnjam da su ti avioni tako srušeni , neva je radarski navodjena , to je davno prevazidjeno , to rješava obična aluminijska "strugotina" , a čini mi se i da radari tada nisu ni paljeni .Obične strele i igle su daleko naprednije pa ipak teško da su i one to mogle jer ih odma detektuju i par bljeskalica riješe , osima ako je bilo nešto sa tzv "tv" navodjenjem a sumnjam jer su nam Rusi uglavnom prodavali nešto kad bude demode , a Tile plati krvavo. To je vjerovatno bilo "boj ne bije svijetlo oružje .. " tj oko sokolovo nekog pvo-ovca , tj neki protivavionac , praga , najprije Bofors , zadesio ih kod granice u nižem letu.
I sta kazes Momo, rknuli ga pragom ili boforsom?:haha:
 
Kad smo kod prage i boforsa podsjeti me da sam ove godine izorao jedan projektil , veličine pivske flaše od nečeg takog , bacio sam ga na medju , a bolje da ga nisam ni dirao , ko zna možda je eksplozivno zrno . Moram sutra prekosutra da vidim jel još tamo , svejednotreba da idem soju da prskam . Vjerovatno ću policiji prijaviti pa nek rade snjim šta oće . Nego čudi me otkud tu kad nije bilo ni blizu rata , a nekako mi očuvan da bi bio iz 2. svjetskog.
 
Ma znam nego ne oru one njive vec traktor :) Kad sam ih video slikanje mi bilo na kraj pameti :) A VB lizing nisam zapazio :)
 
Steta ako je odustao od foruma. Koliko sam imao prilike videti, jedan ozbiljan proizvodjac.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh