Chat 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
'ajd' da pitam nesto. Da li bi mi neko ucinio, da mi pozajmi seme soje za 50 ara... 40 kila vracam kad pozanjem??? Ne znam na koji nacin da obecam, da li ima neko ko bi mi ucinio????
 
Poslednja izmena od urednika:
Ja cu da platim postom, ti posalji???? Razmisljam se da li da sadim, jos moz udari susa.:sjasi:
 
Poslednja izmena od urednika:
Ne znam, verovatno ministarstvo. Pitao me je da li se povecao broj gazdinstva od zadnjeg popisa, gledaju da izmuljaju da ne dobijemo subvencije. Rekao sam da sam brat od tetke iz NS i da ne mogu da mu pomognem, Radovan balira seno:haha:
 
Znaci krenuli su u obilazak pred podelu subvencija da prebroje hektare. Samo mislim da su pogresili jer treba da provere po vecim gradovima, a ne na selu.
 
Dobio sam i ja pismeno obavestenje o poseti anketara. Evo prvi pasus. U periodu od 23maja do 5 juna Republicki zavod za statistiku sprovodi anketu o povrsinama i zasadima na kraju prolecne setve. Ova anketa se sprovodi na reprezentativnom nivou u koji je slucajnim izborom ukljuceno i Vase gazdinstvo. I tako dalje... Jos navode da je tajnost zagarantovana i da ce isto ponoviti pred jesen da bi procenili rezultate prinosa. MALTRETIRANJE.Ne pise da li je odazivanje obavezno.
 
Ma nije to to što mislite oni vam nose nasledstvo od bogatog rodjaka iz Amerike,možda ste nasledili raznorazne fabrike i plantaže :haha:
 
Dobio sam i ja pismeno obavestenje o poseti anketara. Evo prvi pasus. U periodu od 23maja do 5 juna Republicki zavod za statistiku sprovodi anketu o povrsinama i zasadima na kraju prolecne setve. Ova anketa se sprovodi na reprezentativnom nivou u koji je slucajnim izborom ukljuceno i Vase gazdinstvo. I tako dalje... Jos navode da je tajnost zagarantovana i da ce isto ponoviti pred jesen da bi procenili rezultate prinosa. MALTRETIRANJE.Ne pise da li je odazivanje obavezno.
Isto tako dobio, danas zvala neka zena, kaze da je iz BG zavod za statistiku,pitala za brojno stanje svinja, pocev od prasadi i tako po kategorijama. A cujem da je jos neko u selu pitan za povrsine, prinose, itd.
 
Juče me je posetio anketar.Koliko površina sam zasejao,koliko očekujem prinos pšenice ,koliko sam djubridva potrošio od 1 decembra 2014,kolikami je okućnica ,koliko ???????
 
I kod mene je bio anketar kao kod kolege kiraja stim da sam predhodno pismeno obavešten da ću imati posetu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh