Chat 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo da ti kažem šta je u pitanju.Što se tiče postova koji ti nedostaju nisam video u registru da ti je neki post obrisan sem postova u rubrici oglasi.Što se tiče slika u pitanju je web brovser koji koristiš.U delu problemi u radu Poljoinfo foruma http://poljoinfo.com/showthread.php?391-Problemi-u-radu-Poljoinfo-foruma/page84 pisano je skoro o tom problemu gde su članovi izneli svoja zapažanja po pitanju toga i nisu odmah počeli da pljuju i napadaju uredništvo već su prvo skočili pa rekli hop.Evo baš su neki moderatori dokoni pa iz čiste dosade brišu članovima slike i vraćaju ih nazad nakon par dana.Očekujem izvinjenje od tebe uredništvu.Nisam se našao prozvan u tvom izlaganju ali smatram da je ljudski izviniti se na onakvim pogrdnim rečima upućenim uredništvu a bez ikakvog razloga već iz čiste ne obaveštenosti.
 
@Attila

Hoces ti sam ispraviti one ruzne reci sto si napisao ili da ja ispravljam...ako budem ja ispravljao nece valjati. Tako se eksplozivno na forumu ne mozes ponasati i to nicim izazvan.
 
Jel se neko seca u kojoj je temi vodjena polemika oko kupovine novih televizora iz Madjarske ? Na KP ih ima u Subotici more jedno,e sad Matic je spominjao Simanovce,jel ima neko broj od tog lika ili nekog treceg ?
 
Pitaj kiša on je kupovao iz mađarske
 
Poslednja izmena od urednika:
Ja sam kupio,za sada ok.
Salju ljudi i aks-om,mnogo bezbriznije jer tada milicija nece da pravi problem.
 
Malo na postarini malo na tv za taj novac jedan tudji radnik ima celi letnji dugi dan da mi provede na njivi .
Ako mogu nesto da kupim jeftinije zasto da ne odradim tako?
Cena nije fix sve je stvar dogovora .
Ako hoces poslacu ti kontakt na pp.
 
Dali je neko dobio ovakav mejl,mislim da je neka prevara posredi

[TABLE="class: cf gJ"]
[TR="class: acZ"]
[TD="class: gF gK"][TABLE="class: cf ix, width: 1156"]
[TR]
[TD][h=3]Microsoft Corporation[/h][/TD]
[/TR]
[/TABLE]
[/TD]
[TD="class: gH, align: right"]6. tra (prije 3 dana)
cleardot.gif

[/TD]
[TD="class: gH, align: right"][/TD]
[TD="class: gH acX, align: right"]
cleardot.gif

cleardot.gif
[/TD]
[/TR]
[TR="class: acZ xD"]
[TD="colspan: 3"][TABLE="class: cf adz, width: 1301"]
[TR]
[TD="class: ady"]prima ja
cleardot.gif

[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]



srpski




mađarski



Prevedi poruku

Isključi za: srpski






Наших купаца,


Ми смо одушевљени што је добио одговор. Опет, целокупно особље у Мицрософт жели да користи овај медиј да вам честитам што сте добитник ове награде садашњег коју држи Мицрософт Цорпоратион Гроуп. Сви ваши подаци су послати у нашу банку повезаном (Ресерве Банк оф Индиа) за пренос. Они ће деловати у складу са тим и пренесе свој освојио износ од 900.000,00 $ у Вашу банковни рачун, све што треба да урадите је да пратите своје упутства и обратите њима.


Ево Ресерве Банк оф Индиа контакт детаље.


Контакт Назив Господин Хенри Марк Доналд
Е-маил- info@reservedndbindia.in
Телефон нумбер- +919673861263


Опет, ми бисмо поновим да сте их контактирати путем горе наведене информације и не заборавите да укључите ваше име, земљу, адресу, број телефона и радно место када контактирали банку. Желимо Вам пуно среће и не оклевајте да нас обавестите чим имате примили ову суму.


Топло Регард,
Мр Форд.


 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh