Chat 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Malo mi je sva ta priča sumnjiva...
Što će helihopter kružiti oko aerodroma pa nije to avion,može se spustiti bilo gde...na njivu,na stadion,pa na VMA ima heliodrom,mogao je otići i do vojnog aerodroma Batajnica,bilo gde gde su bolji uslovi....
već kružio na Surčinu dok nije nestalo goriva :sta:
Naravno,ako su ti ljudi stradali to je strašna tragedija

Nisu novinari mogli da odu na drugo mesto zbog magle,a moralo je da se ide na VMA ,zato sto su ona dva kera tamo cekala da se slikaju.Zato nije moglo ni u Kraljevo,Nis ,Novi Sad ,nigde,samo VMA i samo Surcin,posto je glupo da novinari ulaze na aerodrom Batajnica koji je par kilometara dalje od Surcina.

Inace kad je rat,pravi se pauza kad je magla i kisa::jako_besan::.Ovo su bre bili vojni piloti,problem je bio na zemlji.Sad ce da zamazuju oci bozjom voljom i danom zalosti.Ali navikli smo jos od poplava,kad niko nije nastradao,vec su svi umrli bas taj dan prirodnom smrcu.
 
Ja sam za oplenacku berbu pre par godina bio kod Kraljevih podruma u Topoli. Tamo je na obroncima Oplenca pripremana parcela za vinovu lozu. Suma pokrcena, povadjeni panjevi i ore buldozer sa obrtacem (ne secam se da li jedna ili dve brazde). Ore se na preko 80cm. Kakva je zemlja na povrsini, takva je i na ovoj dubini.
Inace, kraj oko Topole je pravi vocarski. Kad se krene od Vince prema Stragarima (ne mogu da se setim imena sela) koliko samo vocnjaka ima...
 
Pre dva, tri dana prolazim kroz Vincu kraj Topole. Vocarski kraj, pa naidjoh na dva primerka ko zna kog modela. Morao sam da stanem i da ga uslikam.
A i malo sam se zenio ovih dana :osmeh: pa sam molio zenu i fotografa da odemo do jednog starog pluga u centru Kragujevca da se i tu uslikamo pored njega. Nemam jos uvek slike u punoj rezoluciji od fotografa, ali vidi se plug ipak :ppozdrav:
A pa neka je onda SA SREĆOM! Neka brak traje duže nego taj plug!!! :ppozdrav::bravo:
 
Marko, stvarno si bolesnik. Covek, zena, svatovi, a' ne slikas se - kao normalni ljudi - u parku ili slicno, vec poziras pored pluga... :haha:
Stvarno imas tolerantnu zenu. Sa srecom! :cvetic: :ppozdrav:
 
Da smo mi zivi i zdravi, i da se druzimo dugo :ppozdrav:

A za plug nisam odoleo. Morala je ta ekspedicija da se napravi. Gosti su malo sacekali, nista strasno :ppozdrav:
 
:haha: Dobri ste. A Ti, Marko, Ti si kralj. Vencanje na salasu, slike pored pluga, gosti nek' cekaju... kupis zeni motorku, stvarno si car.
Oranje jos itekako ali sta ce biti u temi "podrivanje"... ili jos bolje "podrivaci"... :haha:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh