Chat 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
To mi je iz navike da kad stanem odmah povucem rucnu.
Flasa je imala neku fabricku gresku,nisam ja kriv.Tacno se vidi da je od pritiska popustio zid.
Miris benzina je verovatno bio jer je lose zatvoren rezervoar a to se nekako prenosi na unutrasnjost auta.
Poenta je u tome da sam ja mislio da eksplodira auto a nisam ni pomislio da je do neke flase ili bilo cega drugog.Mirise benzin i odmah eksplozija i uz to i neko prstanje.Mozes samo da zamislis kako to izgleda.
 
100%-60%=40% po mojoj matematici je to 150din*0.40=60din litar ali + 80 din akciza =140din
 
To mi je iz navike da kad stanem odmah povucem rucnu.
Flasa je imala neku fabricku gresku,nisam ja kriv.Tacno se vidi da je od pritiska popustio zid.
Miris benzina je verovatno bio jer je lose zatvoren rezervoar a to se nekako prenosi na unutrasnjost auta.
Poenta je u tome da sam ja mislio da eksplodira auto a nisam ni pomislio da je do neke flase ili bilo cega drugog.Mirise benzin i odmah eksplozija i uz to i neko prstanje.Mozes samo da zamislis kako to izgleda.
Mogu da te zamislimm usro su se priznaj.... nisi znao sta te znadje ,, ti bi da bezis ,na zenu nisi ni mislio ha ha beste noge dok vas nisam usro
 
Ma da sam ja njih tuzio ne bi im bilo bas najbolje.Sta da radim zeni,valjda ja prvo da izadjem i kulturno da joj otvorim vrata da izadje gospodja.
 
Daj dok ona saceka da ti obrises usrane noge ,, :haha: bolje da izadje sama i da bezi ... samo se svalerkama kulturica otvoraju vrata i prenemazemo se ko mladi majmuni a ti zeni obleces .. mlad si ti u braku skontaces kuku mene ajojjj
 
Daj dok ona saceka da ti obrises usrane noge ,, :haha: bolje da izadje sama i da bezi ... samo se svalerkama kulturica otvoraju vrata i prenemazemo se ko mladi majmuni a ti zeni obleces .. mlad si ti u braku skontaces kuku mene ajojjj
Opet sam danas prosao kroz Miločaj,ali nisam stigao da se javim :ppozdrav:
 
Poslednja izmena od urednika:
A nad tim trgovcem ne moze niko da utice, jel tako?! A zasto ne utice? Pa zato sto neko ko bi mogao uticati daje slobodu svim tajkunima i uvoznicima da rokaju marzu od 50% a mozda i vise da bi zauzvrat dobio sta mu treba i kad mu treba! Da im je u interesu da mi vise zaradimo odnosno da steknemo vece prinose reagovali bi, pa bi dobili to djubrivo u pola cene, a samim tim i drzava bi imala vece zarade od izvoza!
Ali nisu ludi da se petljaju sa seljacima. Ovako medjusobno vec godinama islo im je idealno a icice im i dalje jer ovce ne reaguju! Vole sisanje pa makar vise puta godisnje.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh