Chat 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Пре него што кренеш на пут сними на УСБ неки филм у ХД формату па у продавници тражи да ти укључе телевизор па утакни УСБ у прикључак и стартуј филм.Ако је све у реду филм ће бити репродукован без икаквих недостатака.Ако није онда "И натараби пише Она женска ствар".Такође,провери да ли је тјунер одговарајући за наше подручје.
 
Žena preticala danas zaprežna kola,a konji krenuli na nju,bežala do ivičnjaka,al su konji naskočili na kola,ima li ko dobrog advokata za takav slučaj?
 
Ovaj je samo jedan oglas.
http://www.kupujemprodajem.com/Novi-LG-televizori-najpovoljnije-7810782-oglas.htm?filter_id=20424027
Ja bi isao na nesto provereno.Ljudi to vec preko razradjenih sema vuku iz madjarske,jer su tamo,bezmalo ovi led tv-i sa garancijama,jeftiniji od 150e pa na vise nego kod nasih.
Taj lg sto bi ja da pazarim je preko ivih u SU,oko 420e.
A gle koliko je ovde.
http://www.winwin.rs/televizor-tv-42-3d-smart-led-lg-42lb650v-1920x1080-full-hd-wifi-1192149.html
Kazu da su sada za vreme novogodisnjih praznika opasno kontrolisali granice i samo tv-e gledali i trazili.
 
Poslednja izmena:
Ovaj je samo jedan oglas.
http://www.kupujemprodajem.com/Novi-LG-televizori-najpovoljnije-7810782-oglas.htm?filter_id=20424027
Ja bi isao na nesto provereno.Ljudi to vec preko razradjenih sema vuku iz madjarske,jer su tamo,bezmalo ovi led tv-i sa garancijama,jeftiniji od 150e pa na vise nego kod nasih.
Taj lg sto bi ja da pazarim je preko ivih u SU,oko 420e.
A gle koliko je ovde.
http://www.winwin.rs/tv-audio-video...-42lb730v-1920x1080-full-hd-wifi-1192147.html
Kazu da su sada za vreme novogodisnjih praznika opasno kontrolisali granice i samo tv-e gledali i trazili.
Izmedju ova dva linka razlika je 150 e. a nemaš garanciju
 
Poslednja izmena od urednika:
Ima ali nevazi kod nas,a ako ga opet nosiš preko grane i placaš kojekakve dazbine mislim da se to neisplati
 
Poslednja izmena od urednika:
Ako taj ima u vlasništvu samo tu zapregu...nemoj džaba davati pare advokatu
Nije sirotinja,ako na to misliš,ima kuću,više zemlje od mene,traktore,krave,konje,ovce,veći gazda od mene,uz to i bezobrazan,hteo dati 50eura,a treba peglati falc,pored krova,na šta se zatvaraju vrata,spojler iznad vrata gepeka,i farbati ceo krov i vrata iza suvozačevih,a još me i otero u p.m telefonom,a razgovor snimljen,rekao miliciji da je žena mogla da izbegne - jedino da je otišla u jendek,majstor video auto na licu mesta,rekao mu 300eura,nije pristao,pa zvali miliciju,a ja sa sinom u bolnici,ženu smenio,da dođe kući da se opere
 
Odnos Srbija i svet odnosno nasa berza i odnos prema svetskim berzama nasi ne sprovode ni u nekom ludilu. Primer je taj sto je barel trenutno na 46.07 $ a znao je biti i 140 $. Trenutno u USA, Ohio benzin je pri ceni od 1.65 galon (3.785 l) a bio je i 4 $. Sto znaci da je za 60% sad jeftiniji. Po tom odnosu kod nas bi cena benzina trebala biti oko 94 din.
 
Srpski velikan Svetozar Miletic okruzen friziderima pred nastup "estradnih zvezda" za docek nove godine po julijanskom kalendaru. Valjda se covek prevrce u grobu:



Za slavu i cast srpskome velikanu Svetozaru Mileticu:

 
Poslednja izmena:
Citao sam postove gore i setih se za moju pricu.
Isao sam sa zenom u neku kupovinu i izmedju ostalog kupim koka kolu flasa 2 l.Na putu do kuce posto smo isli kolima,osetim ja neki miris benzina u kolima i pocinjem da mislim da nisam lepo zatvorio rezervoar ili sta bi to vec moglo da bude.Supruga se zavalila u sediste jer je bila u drugom stanju.I dalje neki miris benzina i ja se vec dobro mislim sta je to.I tek odjedared ekslozija iza mog sedista.Munjevito kocim na sred puta i povlacim rucnu.Samo na tren se okrecem pozadi i vidim neki oblak.Otvaram vrata da skacem i setim se da sam jos ziv.Priberem se,nisam izasao jos napolje i cujem neko sistanje jos uvek pozadi.Kad se okrenem i dobro zagledam pukla flasa koka kole.Napravila malu rupicu pri eksploziji i sve izasla tecnost.Cela kola koja su iznutra bela su poprskana.Supruga u drugom stanju umalo nije pala u nesvest.Dobro je da nije izgubila dete.Ja se izbezumio jer je puklo kao granata.Odem kuci,zovem koka kolu.Oni kazu pa to nije moguce,pa daj na broj neke tamo serije da proverimo,pa ovo pa ono...Pukne meni film i kazem sad cu da vas tuzim j...m vam sve americko ionako vas do kostiju mrzim.A jos da mi supruga izgubi dete pa to ne bi preziveo_Oni mi uzese broj i nista.Posle neki dan me zovu i kaze dobio sam dubinsko pranje vozila a supruga ce dobiti prigodne poklone uz izvinjenje.Kola su oprali a poklone nisu dali.Nekako su me i smirili pa nisam tuzio ali sam trebao.Flasu i sad cuvam za uspomenu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh