Chat 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Minđušar, pa neće on čovek tamo da se ženi i pravi svatove, već onako znaš "mađarica mlada"..... :veseljak:::haha:
 
Marko,ako su takve madjarice,onda idem bez "prtljaga". :osmeh: Pogledacu i taj booking,dosta ga hvale,samo uvek je bolja informacija iz prve ruke. Hvala,Mindjusar,ako se vidimo na NS sajmu,idemo na picence. Svakako cu da zakazem ako je tako. Javicu gde sam na kraju odseo dok dodje vreme. :ppozdrav:.
 
Taman posla da je daj sta das. Kod nas dvoje vazi nekakav vid slobode kretanja,a to kretanje je utemeljeno odavno dokle moze ici. Malo sale nije na odmet,ali ja sigurno bez nje ne idem. Nema sanse da ja odem,a ona da ostane. :ppozdrav:
 
Gledajući njihov sajt moguće je, samo deru da poštarinom. 50-60€ + cijena artikla + carina i pdv na sve to.

U BiH imaju neko svoje predstavništvo, ali nisam do sad ništa naručivao. Moguće da bi to mogla biti jeftinija i brža varijanta. Za Srbiju nisam ništa zvanično pronašao.
 
Nemci su bili 40-tih kod nas kad su nas rokali i 80-tih kao turisti ali ne kod nas vec na Hrvatsko primorije. Nemaju oni potrebe doci u ove krajeve! To su drugi drzavljani koji rade u nemackoj!
 
Koliko puta sam sreo na auto putu auto a niko za volanom, kad se mimoilazim a ono dete od 10-ak godina jedva da se primecuje. vecinom turci prave problem sa brzim i opasnim voznjama ili zaspe za volanom. kako da je ljudski faktor je uvek kriv i tu nema dileme. brzina voznje se mora prilagoditi uslovima puta i saobracaja i mogucnostima vozila prvenstveno. ja siguurno nemogu da verujem vozilu koje je 25 god staro i ide ovakvim losim putevima pa prema tome polako. kojima se zuri mogu i vise godina stici pre ali tamo gde svi idemo jednog dana. niko nece samo priznati koliko je neukih i pijanih za volanom cak i drogiranih. koliko ludovanja i dokazivanja pogotovu nocu ima od mladjih vozaca. svaki dan strahujem za svoj zivot od pojedinaca kako voze i sta voze.
 
Sada hocemo posto poto da udjemo u zajednicu sa vekovnim neprijateljem.
 
Koliko puta sam sreo na auto putu auto a niko za volanom, kad se mimoilazim a ono dete od 10-ak godina jedva da se primecuje. vecinom turci prave problem sa brzim i opasnim voznjama ili zaspe za volanom. kako da je ljudski faktor je uvek kriv i tu nema dileme. brzina voznje se mora prilagoditi uslovima puta i saobracaja i mogucnostima vozila prvenstveno. ja siguurno nemogu da verujem vozilu koje je 25 god staro i ide ovakvim losim putevima pa prema tome polako. kojima se zuri mogu i vise godina stici pre ali tamo gde svi idemo jednog dana. niko nece samo priznati koliko je neukih i pijanih za volanom cak i drogiranih. koliko ludovanja i dokazivanja pogotovu nocu ima od mladjih vozaca. svaki dan strahujem za svoj zivot od pojedinaca kako voze i sta voze.
Često sam na putu a to nisam nikad video?Siguran si da si dobro video? :cao:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh