Chat 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
I za mene danas dan kao i svaki drugi... Bozic mi je drazi od nove godine.... :off_topic:
 
Nije ništa novo otkriveno,Nova godina nikad nije bila svetac tako ko hoće da radi nek izvoli ko neće i ne mora opet dobro.Ja sam radi x puta na svetac zato što sam morao a ne što sam htjeo a danas ni prstom ne mrdam.idem na groblje jer sam u prošlosti (u ratu) imao porodičnu tragediju pa mi nije do ničeg a i ni jednu novu godinu ne dočekujem.
 
Ima li ko da sinoć nije čekao,i danas da neslavi novu godinu???? Ja za takve nisam čuo na našim prostorima :haha:

Ja na novu godinu odnosno doček nove godine gledam kao svaki drugi radni dan tako da sam i sinoć legao u 21:00 ali su me petarde probudile i ne smatram da sam nešto propustio što nisam bio budan i što se sa ukućanima nisam ljubio tačno u ponoć jer sam mišljenja da mi nije potreban nikakav datum ili bilo šta drugo da mi bude povod za sreću i zadovoljstvo a ja svojoj porodici poželim sreću i dobro zdravlje svako jutro kada polazim od kuće a svim onima koi su sinoć bili u euforiji Srećna Nova Godina :ppozdrav:
 
Ja koga god poznajem slavi ili ovu ili obe,stoga se izvinjavam na neučtivosti

Nisam pucao na to ko koji kalendar slavi,mnogim gradjanima ove nase drzave nije nidocega i vecina je u nekim problemima i nemastini i ko zna sve cemu,mnogi mozda nisu (a siguran sam u to) imali ni cepanicu drveta da ubaci u sporet i da se ogreje za tu novu godinu a kamoli da si priuste neku skromnu veceru,takvih je puno i na takve sam mislio,samo sto na njih zaboravljamo,i da rezimiramo........dal je takvima uopste stalo i dal se raduju za tu "novu godinu".........
 
E ko mi kaze,slavio bi i kinesku samo da se krka,bolje daj sirotinji u selu da jedu,potrebnije je njima nego tebi,i ovako si se zaokruzio.....:osmeh:
Ne kazem da nekima ne treba pomoci,ali vise ima onima kojima sad treba pomoc zdravima i pravima,a kad trazim ko ce za pare da kruni kukuruz onda je fajront republika ili ne daj Boze da po 16 sati na dan provedu u de luxe fergusonu...
 
Ima North pravo nije mi žao za bolesne i nesposobne za rad ali za ove što do podne spavaju a popodne mene zajebavaju kao "lako je tebi ti imaš" za te nemam milosti.ja zadnji pet godina nisam odspavao duže od 5i 15 a o moru mogu samo da sanjam jel neće niko da me zamjeni na mužnji koliko god da mu ponudim da platim

- - - - - - - - - -

Danger do ove godine bio onaj "sa pola vijagre" na forumu,sad postade covek mirotvorac. Kakav performans. :osmeh:
Možda je prešo na afričku šljivu pa dobio kontra efekat
 
Evo sad ispade da niko ne slavi novu godinu . Al džaba smo krečili , svejedno će ovo sve biti izbrisano.

Dobro Vam jutro zelim. Nema Momo razloga da bude brisano, ljudi najnormalnije pisu a sada sto su misljenja razlicita....pa Boze moj nismo svi isti. Po meni je vazno da se nesto slavi i proslavlja, a ne dao Bog kuka.:ppozdrav:
 
Jel zna neko koja je poljoprivredna emisija bila sad od nedelje do utorka(ne znam koji je dan bio tacno) u kojoj je gostovao Djordje Cvarkov ?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh