Chat 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kad bih sutra izvukao od kupca 50e za felnu na kucnu adresu eto mene sutra popodne u Somboru. :ppozdrav:
 
Pa drustvo......kako teku pripreme za docek?
t7203.gif
t07028.gif
m1230.gif
t07026.gif
santa3.gif




 
Daj Grujane ne kukaj. Imas onaj kamin i sumu pored kuce...pa za tebe nema zime ni da je -30.:osmeh:Samo nemoj da bude
drunk.gif
pa da zaboravis da lozis kamin.:osmeh:
 
Нова година је неком данас, а некоме 14. јануара. Све зависи по ком се календару гледа:osmeh:

А и то је дан ко сваки други, по мени божић је важнији од нове године.
 
Нова година је неком данас, а некоме 14. јануара. Све зависи по ком се календару гледа:osmeh:

А и то је дан ко сваки други, по мени божић је важнији од нове године.
Ima li ko da sinoć nije čekao,i danas da neslavi novu godinu???? Ja za takve nisam čuo na našim prostorima :haha:
 
Из обичаја и учтивости обиљежим дочек нове године,а дан као сваки други дан...Радујем се Божићу и за Бадње вече као православац и верник...14.јануара је моја нова година....
 
Ima li ko da sinoć nije čekao,i danas da neslavi novu godinu???? Ja za takve nisam čuo na našim prostorima :haha:
Moja porodica ne slavi ovu novu Gregorijansku novu godinu i verujem da ima puno ljudi koji su pre svega vernici, pravoslavni hrišćani i koji je ne slave , a vidim da hvala Bogu ima i na ovom forumu :bravo:Nema tu ništa čudno, a slažem se sa svim kolegama kojima je Božić najradosniji dan .:off_topic:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh