Chat 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dobro jutro ljudi jel ima neko Yugo 55 koral 90 godiste??? Treba mi mala pomoc.... Moze u inbox
 
@Putin:osmeh:

Da li se i jedan drzavnik ovako poklonio srpskoj zastavi?







Ja sam sad u Rusiji,malo je reci da nas vole kao bracu i da nas studente primaju i goste kao drzavnike. Pozdrav iz Kemerova.

- - - - - - - - - -

2qnpah1.jpg
 
Bice slika po temama kad se vratim.
Sutra idemo na prijem kod gubernatora ove oblasti koja je velicine ex Yuge,toliko o tome koliko nas cene.
 
Kakvi ste vi kauboji.
Ovde nas j..u,sto nam ne radi jedan far na kombajnu,a vi vozite bez papira...
 
I moje masine jos uvek nisu registrovane na novim tablicama, ovde po okolini registruju bas oni koji moraju jer cesto izlaze na ove atraktivne puteve za policiju. A inace ko ide samo po selu i po poljskim putevima ne registuruje. I policija digla ruke. Znaju da bi vecina registrovala kada bi imala uslove tj dobre masine i pare. Tako da kao sto rece branko dok ima kafana lako se nadje zajednicki jezik :osmeh:

Bio sam u martu sa drugom kod njegovog ujaka i dede u jednom selu kraj Vrsca. Ono je strasno kako je policija tamo rigorozna bukvalno moraju da ukljucuju signalizaciju na prikolici ako hoce da je prevezu komsiji 100-200m. Da je bas tolika kontrola kod nas ostalo bi 5-6 ljudi u celoj opstini da se bavi ovim poslom.
 
Treba uvesti reda što se tiče signalizacije, jer to čuva glavu svakom traktoristi, ali iživljavanja za registraciju prese, to je baš preterano. Ovde je milicija jako korektna prema poljoprivrednicima i njihov fokus interesovanja je na šleperima, tamićima i kombijima, jer tu leže novci.
 
Valjda je Sloba zasluzan za ovaj deo Srbije sto je tako. Mada veoma dobro saradjujemo sa plavima.Od 5traktora 2kombajna i 3 prikolice nista nije registrovano. Niti je ikad placena ijedna kazna.
 
Bez papria nevozim ni biciklu!!!! Pre nekoliko dana kod mene u selu policija postavila punkt (niko nije mogao da prodje ne referisn) zausavili i mene traktorem,ali na kraju toga je razultat bio 4-5 oduzeta vozila... Pa se posle kockaj i vozi na srecu.. Kod mene sva 4 traktora i 2 prikolice i sve je registrovano... Kombajne nisam registrovao idalje ali planiram sad da odradim i to... Nije to velika stavka a vozis ko ceovek,bez straha...

Dobro si uspeo da ga prodas kolega tako bez porekla i papira...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh