Chat 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Treba uvesti reda što se tiče signalizacije, jer to čuva glavu svakom traktoristi, ali iživljavanja za registraciju prese, to je baš preterano. Ovde je milicija jako korektna prema poljoprivrednicima i njihov fokus interesovanja je na šleperima, tamićima i kombijima, jer tu leže novci.
Iz dvorišta ne izlazi ništa,ako jedna sijalica neradi,a instalacija razvučena i na sejalicama,rasipaču za min.đubrivo,prskalici,pa i na presi,a naravno uvek sve i radi :osmeh:
Kako daješ toliko para?Nema logike.
3traktora,3prikolice i 2autića :ppozdrav:
 
Druze pa ja dajem vise od tebe na registracije godisnje sta se bunis. 4 auta (jedan vozim neregistrovan po selu), motor (dva neregistrovana) i auto prikolica.
 
I ovde situacija kao kod branka, fokusiraju se na kamione, kombije i automobile narocito sto starije koji bas nisu 100% tehnicki ispravni i na ove koji luduju besnim motorima.
A normalno kaznjavaju i vozace traktora s vremena na vreme kada zaustave nekog bez ikakve signalizacije narocito na prometnim putevima, za registraciju u vecini slucajeva prastaju ko ima registrovano makar na starim tablicama.
Prosle godine jednom bivsem gastarbajteru oduzeli i prikolicu nije imao nikakve papire za nju. Malo je falilo i traktor da mu oduzmu ali nasao kuci papire sa carine i iz svajcarske.
Srecom dosta ljudi se uzima u pamet pa velika vecina ima signalizaciju na prikolicama. A sto se ostalih masina tice osim katadioptera retko ko obelezava na drugi nacin. Niko skoro i ne radi nocu. Ogromna vecina ne obradjuje vise od 15-20ha i nema potrebu za nocnim radom sve se zavrsi preko dana.
 
Da pitamo njega za pravu informaciju:

39246.jpg
:osmeh:
 
Minđušar isto imam plus 2 kombajna i ne ode hiljadu veverica za registracije.
 
Poslednja izmena:
Sve dok se huliganizam, nacionalizam i ostale gluposti kojima truju decu ne sroza na miminum, za mene su svi oni olosi! Moze i pokojnog bin ladena da uhapse, dzaba! Pazi sada da nece da uhapse mozda i nalogodavca??? Hoce malo sutra! Isto koliko je i gosn miskovic u zatvoru tako ce i nalogodavce da uhapse.... Lepo se kaze kod nas, kad macka ima maslo ona i d. maze!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh