Chat 3.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Chemtrails ti je isto sranje kao i HAARP ili kako god se već piše,uopšte me ne dotiče.

Sve je to lupanje u prazno bez ikakvog dokaza...

Jedan moj kolega je na facebook stranici tačno predvideo kada će se ti tragovi na nebu pojaviti,što je naravno izazvalo bes tih zagovarača te idiotske teroije i oni su ga izbacili iz grupe.Da li je išta dalje potrebno reći...

Prema tome,narode srpski i srpskoga roda,malo svog razmišljanja i razuma.Nije teško da normalan čovek logički zaključi neke stvari.Ne dozvolite da vaš mozak kontrolišu iz kurira,alo i sličnih medija,kojima je cilj samo da proslede što veću senzaciju ne bi li zaradili što više para.
 
Poslednja izmena od urednika:
Kimi pazi sta pricas na forumu, slusaju. Ima da te proglase za HARRP majstora, instalacionog. Glave su usijane i sad je na snazi ona narodna "gladan sitom ne veruje".
 
Kimi Mislim da sad ti malo lupetaš ,razumem tvoj satav da braniš struku ali nemoraš biti naivan
ПРИЗНАЊЕ У УЈЕДИЊЕНИМ НАЦИЈАМА: Кемтрејлсима се мења време у сврху заштите пољопривреде због глобалног отопљења!?


http://www.youtube.com/watch?v=3V-BGlNrxMI
 
Alo bre ljudi..............
Pa daj neka neko slika vec jednom taj HAARP ovde kod nas.Lako je sada ubediti u to ove nesrecne ljude koji su sve izgubili.Zasto iznova prezvakavati takve price.Pored ove muke i bede ne treba nam jos i to.
 
Šta ima da se slika.TO ne postoji u Srbiji,to je izmišljotina već spomenutih medija.Imam drugara iz Barajeva,na toj lokaciji koja se navodi ne postoji apsolutno ništa.

Ja sam svoje rekao.Ja kao meteorolog,koji treba najviše da se razumem u stanje atmosfere,neću da dozvolim da meni sole pamet o tome novinari i ko zna kakvi ljudi drugih profesija.

Kada draga gospoda zastrašitelji naroda bude iznela dokaze za svoje lupetarije,onda možemo da pričamo o nečemu.
 
Šta ima da se slika.TO ne postoji u Srbiji,to je izmišljotina već spomenutih medija.Imam drugara iz Barajeva,na toj lokaciji koja se navodi ne postoji apsolutno ništa.

Ja sam svoje rekao.Ja kao meteorolog,koji treba najviše da se razumem u stanje atmosfere,neću da dozvolim da meni sole pamet o tome novinari i ko zna kakvi ljudi drugih profesija.

Kada draga gospoda zastrašitelji naroda bude iznela dokaze za svoje lupetarije,onda možemo da pričamo o nečemu.

Nema u ovoj temi zahvali se :cao:
Apsolutno si u pravu i razmisljas zdravorazumski, da ne kazem hladne glave.
 
Isto Kimiu svaka čast , prognoze koje je davao su bile navrijeme , sam sam bio skeptičan , ali sve je bilo kako si rekao , isto tako alal vera kad neko iz struke sasiječe teorije zavjere i tračerske priče u korjenu :bravo:. Dosta više timskog srozavanja inteligencije , vratiće nas većina u srednji vjek .
 
Danas je napokon završen uticaj ciklona Tamara.Šta reći,ciklon koji će se dugo pamtiti u meteorološkim brojkama,a nažalost i po materijalnoj šteti i ljudskim žrtvama.

Moram da pohvalim prognostičarske modele koje su ovo predvideli i nedelju dana ranije.

To vam je i dokaz da nikakvo veštačko delovanje na vreme ne postoji (HARRP i ostala govn" u sklopu teorija zavere koje naš jadni narod prihvata zdravo za gotovo,a koje potiču od strane neobrazovanih maloumnika čiji je cilj samo da se narod što više zaplaši).

Danas je napokon bilo sunčano,ali se videlo na kraju dana primicanje nove nestabilne vazušne mase sa jugozapada koja će doneti kišu i pljuskove sa grmljavinom ponegde,uglavnom južnije od Beograda.

Svi modeli su složni da nas krajem i početkom sledeće nedelje očekuju i jake oluje ponegde opet uz obilne padavine.

@Kimi ako dosad nismo bas bili na istoj frekvenciji sto se tice nekih vremenskih prognoza sad za ovaj post u vezi HAARP-a mogu ti reci svaka cast za bistar i pametan stav u smeru razmisljanja!
 
Poslednja izmena od urednika:
Dobro Vam jutro ako se tako moze napisati......... Sve pohvale Kimiju za njegov rad, trud i tacne vremenske prognoze iznete na forumu.
 
Da, licno nisam verovao da ce biti onoliko kise koliko je prognozirao konkretno za nas kraj, sve je pogodio.
 
Neko ovde izgleda treba da veže kost od šunke za pertlu da mogu kerovi da ga izvuku. Ne sumnjam uopšte u Kimijevu stručnost ali stručnjaci su u najvećem slučaju i najveći skeptici naročito ako se još nešto prepliće sa sferom njihove profesije.Mene ne može da razuveri u ono u šta sam ubeđen a u ovom slučaju sam siguran da ovo nije samo "Božja volja" Evo samo primer do katastrofe su avioni iznad mene (a tu im je čvorište) preletali na visini od nekih po mojoj proceni najviše između 7 i 8 hiljada ,sada su negde između 10 i 11 a o intezitetu preleta da ne pričam kao da su 80 % kompanija propale pa više ne lete ,o tragovima koje ostavljaju iza sebe i da ne pričam,ne pamtim kada sam poslednji put video tako "bistro nebo "i lepe prirodne oblake kako plove.
 
Poslednja izmena od urednika:
Zis-e što se mene tiče u pravu si
Kimiju pohvale što se tiče meterologije ali malo je glupo i tvrditi i poricati dal se šta eksperementiše u tajnosti a ima veze sa vremenski prilikama...
jedino ako ne radi u cia i sl.
ali kao što neko reče vreme će pokazati...
i ko zna šta će sve izaći na videlo
Neko me je možda za ne poverovati svesno trovanje hiljade ljudi al na žalost istinito je...
 
Evo još jednog talenta, čovek vrši procenu visine leta aviona. Kimi, prijatelju, batali školu.
Pripremam intervju za Kurir. Kazaću im da se 65-e godine, kad sam se ja rodio, iznad mog sela kretale antene u svetlo-plavim oblacima. I tada je nivo Morave jako porastao. Baš kao ovih dana.
 
Poslednja izmena:
Ljudi ovo je chat i svako moze slobodno da iznese svoje misljenje bez vredjanja drugih. Ako se vredjanja nastave u smislu neprikladnog izrazavanja kaznjavacu a vec sam poceo. Nije mi obicaj da potezem kazne, celu zimu sam vodio kafanu bez i jedne opomene a sada zar treba da se kaznjavamo kao mala deca. Znaci nema vise uvredljivih reci upucenih drugim clanovima foruma. Ako mozete komunicirajte kao ozbiljni ljudi ili nemojte pisati i dovoditi me u neprijatnu situaciju. Pisite sa konkretnim dokazima i cinjenicama i opovrgnite misljenja suprostavljenih.
 
Zoran Kostović Imenjače mislio sam da si malo mudriji.Ako si služio onu vojsku koju i ja onda bi trebalo da znaš kako se procenjuje daljina i visina odokativno ,izgleda da si ti bio trpezarac :osmeh:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh