Chat 3.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
1506936_10152431290979233_1886275846507309050_n.jpg

10348687_10203648491162675_428899792848840975_o.jpg

10390531_10152431354584233_8185170344270529172_n.jpg

Слике из Митровице од јутрос...каже ми брат да је водостај на 853цм тренутно нарастао и да расте, полако...

- - - - - - - - - -

Планира се евакуација митровице...
 
Cuo sam da su ljudi iz martinaca cak i oruzijem branili nasip. Da je nasip trebao tokom noci biti miniran. Sta ce biti dalje, to se nezna. Kod nas njive u donjem delu atara lepo plivaju...
 
То је у мачванској миторвици, у сремској је одзив био одличан...мачвани сад кукају како им треба помоћ...

- - - - - - - - - -

То је у мачванској миторвици, у сремској је одзив био одличан...мачвани сад кукају како им треба помоћ...наши су ишли и умачванску да постављају џакове...

пази свуда је иста прича и многи само гледају..било и биће...онај ко хоће да помогне помогао је...
 
Ljudi jest ovo propast,mojisu u brdskom dijelu pa nije problem,ali doboj kod nas je katasrofa u centru grada bilo 4m vode,derventa maglaj,zepce propast na sve strane...........
zalost cemer jad jednostavno sve unisteno plus ljudske zrtve nije dobro
 
Poslednja izmena od urednika:
Jа сам ноћас отишао за см око 2 и пунио сам џакове до 6 ујутро, око 8 сам се врно за нс, јер више ништа не могу да урадим тамо....отац који ми ради у сзвс ми је рекао иди не требаш нам овде...
 
Poslednja izmena od urednika:
Ovim pametnjakovicima sto se me napali u temi sport , kad znate sve unapred idite u kladionicu uplatite tiket i obogatite se ljudi ,donirajte neki dinar i u dobrotvorne svrhe , ucinite dobro delo ,naravno da ima mutnih utakmica ali manite se bajki kako je bas sve namesteno itd ... Porodica ,drzava ,klub se voli i postuje ,ljubav nema cenu , neki mrze i samog sebe a kamoli druge .
 
Ovako izgledaju Harp sistemi

Program HAARP čini mnoštvo nizova radiotransmitera ogromne snage i odgovarajućih instrumenata za detekciju. Tačnije sadrži se od preko 180 antena smeštenih na nekoliko hektara.

harp.jpg


Ovo je Harp u Rusiji

harp-rusija.jpg


A ovo kažu da je Harp sistem u srbiji ( kod Barajeva )

harp-srbija.jpg


Meni je ovaj " naš " Harp mnogo smešan i prosto nemogu da nerujem da ova mala antenica može na izazove ovakvu vremensku nepogodu koja nam se desila
 
Ovaj "nas" HAARP je repetitor mobilnih operatera....koji mozete naci na najvisim objektima u naseljenom mestu, npr.silosi, vodotornji, ili neki toranj.
Evo ga primer
32329_predajnik01-blic-nebojsa-markovic_f.jpg
 
Kimi, sve pohvale za poznavanje vremenskih prilika. Pise se HAARP. Postoji i nesto sto se zove Chemtrails. Obrazovanje podrazumeva da covek sagledava siru sliku i ostavlja mogucnost i za neka drugacija razmisljanja i opcije. A i onaj Edward Snowden mozda sve izmislja?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh