Chat 3.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Да извинеш ј..о сајам...ја сам у НС тренутно и размишљам да се сутра упутим кући у помоћ. Чалма није угрожена нити може бити јер је високо, доста високо, али кућа у Митровици ми је и те как оугрожена.....
 
Нажалост Ђердап не може толико воде да испусти. једино решење је плављење њива, али опет ће се угрозити села..не знам стварно шта да мислим у овом тренутку...
 
Poslednja izmena od urednika:
U nadernih sat ce pustiti onda vodu u martince i laćarak. Samo se bojim da to nije dovoljno. Bice im malo do autoputa da se celi srem poplavi. Velika kolicina vode dolazi, nije to samo nasa voda. A koje bi posledice bile da se djerdap otvori do kraja?

Cuo sam neke price da je Djerdap otvoren do KRAJA... Nemojte me pogresno shvatiti to je samo prica koju sam danas cuo... Kazu otvorili neke kapije na djerdapu prvi put posle 40god... Zna li neko nesto o tome??? :sta:
 
Nas 40 mladica iz Kacareva smo prijavljeni stabu i cekamo poziv gde da krenemo veceras. Javili nam da nekrecemo ka Sabcu,verovatno ka Sr. Mitrovici.
 
не може Ђердап да коригује толико водостај Саве, јер је и ниво дунава доста висок...ово су само покушаји да се нешто уради и нажалсот ништа више
 
Koliko sam čuo sutra puštaju Savu imeđu Hrtkovaca i Platičeva da Šabac ne bi bio poplavljen .....
Pored ovog možda bude pušteno i kod Jamene
Ima solucija i kod Martinaca ali meštani protestvuju ....
 
Из НС кренула три аутобуса волонтера, мој брат ми јавио управо. иду ка Митровици.. Тамо је тренутно најкритичније...Оца не могу да добијем на телефон уопште више...заузет је, тако да не могу да пренесем шта се тачно дешава у митровици...
 
Из НС кренула три аутобуса волонтера, мој брат ми јавио управо. иду ка Митровици.. Тамо је тренутно најкритичније...Оца не могу да добијем на телефон уопште више...заузет је, тако да не могу да пренесем шта се тачно дешава у митровици...
Trenutno su pušteni kući , pa ako budu potreni zvaće ih ...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh