Chat 3.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
J....a.Kada nemaju vise sta da zatvore.
Kako da zatvore fabrike,kad su sve po zatvarane :haha:,da zatvore Bolnicu,...,cekaj ide redom,opstinu,pa gde ce da rade ovi sto zatvaraju...itd.
 
J....a.Kada nemaju vise sta da zatvore.
Kako da zatvore fabrike,kad su sve po zatvarane :haha:,da zatvore Bolnicu,...,cekaj ide redom,opstinu,pa gde ce da rade ovi sto zatvaraju...itd.

Dao si mi dobru ideju !!!!:ideja::ideja: Pa i predsednik skupštine je išao u tu istu školu, zvali ga L... RAKIJA :haha: Moraću da uključim operativce pa da izbunarim koju sliku dok je još imao kose na glavi::000::
 
Da dobro je, neradni dan i ne pada kiša, tako da će poseta forumu u toku dana biti mala, jer vreme je da se počene sa radovima napolju.
 
Danas se malo opustali po kacarevu.lepo organizovano a i dan nas je posluzio.
xgfdyg.jpg
2yya640.jpg
106ynm1.jpg
 
@SasaK

Probaj je obrisati pa ponovo instalirati, mada je to problem do adobe flasha.


ovaj video prikazuje jedno privremeno rešenje, a u opisu videa je trajnije.
 
Hvala novii...Imam i najnoviju verziju mozile i novi adobe flash i opet nece,brisacu opet sve i opet iznova,valjda ce proraditi.
 
http://ruskarec.ru/news/2014/03/03/...ivila_sad_za_mesanje_u_unutrasnja__28725.html
Pogledajte sta kaze cuveni americki politicar.
У циљу давања подршке демократији она је помогла организацију обојених револуција у Србији, Украјини, Грузији и Киргистану
Pa zar toliko godina nije pricano da nismo imali strane placenike i domace izdajnike.Izgleda da jednoga dana sve ipak izadje na videlo.
E moja zemljo,zemljo izdajica.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh