Chat 3.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Al ima neko da je iz Gospodjinaca? Imam jedan Sinisa cuva 60 krave prodaje neku telad?
 
Poslednja izmena od urednika:
Duško58 Nemoj zameriti čoveku možda je u žurbi slao poruku sa mobilnog pa "proguto" koje slovo :osmeh:

Usput da postavim jedno pitanje ? Koliko rođendana ima majka četvoro dece ?

Pitanje prepisano iz matematike za 3. razred osnovnog obrazovanja !!!
 
Dusko58, da li u Novom Sadu ili tu negde u okolini postoji jos uvek zivinarska zadruga, koja se bavila rasnom zivinom, prodavali su jaja, pilice.
 
Pa, valjda, ovde mi pricaju da je tu, u zivinarskoj zadruzi moglo da se naruci rasnih pilica, da se odgaje koke za dvoriste, cak kazu da su narucivali i jaja.
 
E Dule, a kako si mu video rukopis, života ti? :what:
Nemoj ga dirati, on nam je raritet na celom forumu (mislim na pravopis i gramatiku).

Mislio sam na stil pisanja. Boze sacuvaj, Milanceta ne diram on je "zasticeni" clan ovoga foruma.:ppozdrav:



Dusko58, da li u Novom Sadu ili tu negde u okolini postoji jos uvek zivinarska zadruga, koja se bavila rasnom zivinom, prodavali su jaja, pilice.

Da, u Futoskoj ulici im je direkcija sa prodavnicom, a farme su po okolnim mestima. Oni po zakonu su duzni da sacuvaju neke rase zivine. Ranije je bilo mislim 26 vrsta zivine koje su morali da odgajaju radi ocuvanja vrsta. Mislim da sam u zivinarstvu negde napisao i tel. broj njihove direkcije.
 
Hvala, naci cu!Od jesenas sam poceo da poklanjam vise paznje na kokoske koje su ostale u dvoristu, posle nje, i lepo je, pa bih da prinovim neke lepe kokoske za dvoriste.

- - - - - - - - - -

preskocio sam u pisanju, majka mi je preminula, a ceo vek je gajila zivinu, i ostalo je nesto posle nje.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh