Chat 3.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Cenim to što pojedinci imaju potrebu da iznesu svoje mišljenje, ali nema potrebe da idu iz jedne teme u drugu i da ga unedogled ponavljaju. Kao offtopic to će biti brisano.
 
Opet o politici i opet isti akteri :spavam:.
Citat sa vikipedije
Идиот (грч. ιδιώτης, приватник, човек неупућен у јавне послове; незналица) (за разлику од државног службеника) (заправо изворно „особењак“ (ίδιος), онај који се не бави политиком и другим јавним пословима, него делује сасвим засебно). Касније лаик, глупан; идиотија, најјачи степен малоумности; идиотизам, исто што и идиотија, али такође и, од грч. ίδιος, „својствен“ изведена и претежно у множини (идиотизми), употр. нпр. код Ј. Γ. Хердера, ознака непреводивих, посебно дијалекатских израза, својствених неком језику (тј. идиом, или фразеологизам).
E pa ja neću da budem Idiot Što verujem da velika većina nije .Ako neko pored svih laži nasedne ponovo na istu priču nekog pojedinca nemože da dobije drugi naziv,doduše blaži oblik naziva za takve je naivnost.Kao što između ljubavi i mržnje stoji tanka nit tako i imeđu naivnosti i idiotizma je još tanja:ppozdrav:
 
Sve si lepo napisao i sad vidi kad ti vlasnik foruma obrise kao meni.Stranicu unazad ima vise paragrafa koji su skakali sa teme ali ispada da se samo moje skakanje iako je delimicno bilo u temi brise...
 
Jel ovo poceli amerikanci da prave univerzalni traktor za ukrajince?
189814983415661327670717.jpg
 
To da nas nisu bombardovali to je jedna stvar, al naivan je ko misli da je neprijatelj, našeg neprijatelja nama prijatelj. Varate se ako mislite da ruska nova finansijka elita ima neka osećanja prema narodu ovde. Vole oni srbiju , jer su uspeli da kupe NIS jeftino i izvleče 51 posto profita.Kad uzmu pare od nas, oni pravac na zapad pa pokupuje luksuzne jahte iz njihovih brodogradilišta.
A što se tiče, radnika u sočiju kako sam ja čuo radili su oni u sočiju duže vreme bez papira, al kad su počeli da traže pare, neko rešio dam im pošalje inspekciju i uzme pasoše.

Ono što morate da shvatite, da je Rusija ovom aspiracijom ka KRIM-u zabila nož srspkim interesima na kosovu. Opravdanje njihove akcije je da zaštite većinsko rusko stanovništo u toj regiji.
Kad i ako naši odu na neke pregovore sa šiptarima o kosovu, ovi će reći: Pa vidite da su i rusi uzeli teritoriju gde je rusa 90%, po tom principu kosovo je šitarsko , jer ih ima 80-90% dole.

Možda nekom ovaj rat predstavlja neku satisfakciju, kao odraz nemoći zapada u ovoj situaciji koji je očigledan, al treba gledati dalje od toga, zbog gore navedenog mislim da ovo posredno škodi našim interesima.Manite se idolopoklonstva, naivnosti vere u druge. Samarićani su davno izumrli. Uzdajte se use i u svoje kluse i da namestimo ovde zemlju po našoj meri i da se u njoj lepo živi.


Ovo sam juče napisao, al sam pogrešio. Mislio sam da će Albanci biti ti koji će potegnuti ovu temu, kad on čika V.Putin danas izjavio :
http://www.blic.rs/Vesti/Svet/44706...samoopredeljenje-kao-sto-je-dozvoljeno-Kosovu

Istrgovaće on nas za medalju, dobar biznis , preko naših ledja.Tolko o braći.
 
Nisi ti to druze moj razumeo a lepo je receno.Dozvoliti samoopredeljenje Krima kao sto je dozvoljeno Kosovu,a koje je dozvolio Kosovu,pa zapad a ne istok.Tada je Rusija bila slaba a i danas se reformise i nije spremna za totalni konflikt sa zapadom.Dakle on je samo rekai i Krimu da bira gde zeli,uz Ukrajinu ili Rusiju.
Opet kazem gledaju oni svoj interes ali bilo je jedno istrazivanje koje sam citao i po hronologiji mnogo nas je vise pomogla Rusija nego zapad.Zapad je samo silom nametao.Ako neko sumnja u to,mogu da potrazim to istrazivanje...
 
Dobro jutro narode.:ppozdrav: Danas spremanje prostora za useljevanje pilica u cetvrtak. Svi u nekom poslu pa i Peto.:osmeh:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh