Chat 3.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne alko test 0.00 i zimski pneumatici na sva 4 tocka !!!

- - - - - - - - - -

Kriv sam za to sto nisam udario ovog sto je izleteo ispred mene ,tj sto sam njega izbego a natrco na valjak fakticki ovaj kao da nije postojao a ja sam izazvao drugi udes tj kao da sam iz cista mira udario u valjak !!!

Mi te u potpunosti razumemo ali ovo je Srbija i jedino te spasava karakter dotičnog (kome si možda i spasao život tvojim činom) ako prizna tvoju tvrdnju.Na žalost ali tako je.
 
panduri su zapisali sta su videli a na tebi je sad uz pomoc svedoka da ga najverovatnije krivicno gonis za stetu. jeb.. nas zakon. pitaj nekog advokata jer tu uvek ima caka ali vremena izgubljenog oho ho. ako panduri nepovitlaju tog kad vec imaju broj tablice sporo ce to ici.zato odmah do advokata i vidi sta ces jer gvozdze se kuje dok je vruce
 
Policija mora da napravi zapisnik jer samo na osnovu njega možeš da pokreneš isplatu osiguranja i tebe niko neće goniti a ti na osnovu tog zapisnika možeš da goniš tog vozača po raznim osnovama jer imaš svedoke.neznam nisi naveo dali su i ti svedoci potpisali izveštaj koji je sačinila policija?
 
Jesu potpisali smo tri primerka izvestaja nas trojca.

- - - - - - - - - -

Zato pitam vas koje korake sad da preuzimam stvarno sam neupucen u ove oblasti .
 
Onda nadi nekog dobrog advokata i on ce to odraditi za nekih 20%. Ne davati mu novce nego na procenat.
 
Na osnovu zapisnika i izjava svedoka policija bi trebalo da goni tog vozača za ugrožavanje bezbednosti saobraćaja ukoliko nije neki "tatin sin" ili neko sa imunitetom gde može lako da se desi da si ti ugrozio njegovu bezbednost :osmeh:što i nije nemoguće kako nam je sudstvo ,nego ti lepo kod advokata kako ti i peto1 savetuje pa vidi sa njim kakve korake da preduzmeš,naoružaj se strpljenjem i veruj da je pravda dostižna:ppozdrav:
 
Ok hvala mnogo drugari ,recite mi dali se svi advokati bave tematikom naknada stete u saobracajnoj nesreci ili treba da trazim neke kojima je to specijalnost ??
 
Gledam nesto ove guzve na TV u za reprogram duga za struju.:osmeh: Ne znam kako je kod vas i jel mi to zivimo u istoj drzavi?Kod mene se iskljucuje i za 5000 dinara,ako nije placeno par meseci.Po toj logici ljudi nisu mogli ni imati tolike dugove.Otpisuje se kamata i daj sta das na koliko rata hoces.:haha:
 
Dejane to su stari dugovi od pre par godina, dok se firme nisu jos podelile na elektrosnabdevanje i ove stare. e ti stari uteruju svoje pare metodom "Daj sta das".
 
Jesu potpisali smo tri primerka izvestaja nas trojca.

- - - - - - - - - -

Zato pitam vas koje korake sad da preuzimam stvarno sam neupucen u ove oblasti .
kako god ti tvrdio uvek te kaci ono sa "neprilagodjenom brzinom uslovima puta" jer da si je prilagodio to se ne bi desilo
to ce ti sigurno sudija ispisati u presudi
 
Pa ok nek ja snosim deo svoje krivice ali nelogicno je da vozac koji je uzrok nesnosi nikakve posledice .

- - - - - - - - - -

Svraticu danas kod nekog advokata cisto da se raspitam ,pa ako bude nesto bude ako ne ne sta da se radi ide zivot dalje netreba se kidati zbog nase jebene zaostale drzave gde neke sitnice nemoze covek da resi a ne neke malo slozenije stvari .
 
Nemam stariji je automobil . Steta je otprilike oko 400-700 evra mozda ne toliko . Mada to su cene sa polovnim delovima a osiguranje procenjuje drugacije po mom misljenju .Tako da neznam koliko bi bilo otp po njihovom.

Jos jedno pitanje dali kurirske sluzbe odgovaraju za nastalu stetu tokom transporta . Tj kakvi su za transport lomljivih stvari ???? Konkretno me zanima za soferku ??
 
sacekaj prvo pa vidi sta ce osiguranje reci i sam postupak. ako cena delova i rada prelazi katalosku cenu auta isplacuju totalnu stetu.mozda ti se bolje isplati ako to dobijes da prodas i tim novcima uzmes bolji. mnogi tako rade ako su starija vozila u pitanju. radim oko automobila i znam neke stvari. mislim da kurirske sluzbe nemaju odgovornost za robu. mora se zapakovati tako da se neosteti.
 
Ma neocekujem da cu dobiti prebijene banke vidim da je to na dalekom stapu . I ako bude nesto od toga neverujem da cu prodavati ovaj auto zaljubio sam se u njega .Narucio sam skoro sve delove ,sacekacu kad stignnu jos desetak dana da vidim dali ima nesto od osiguranja ali kao sto kazem oprostio sam se od toga bicu srecan ako nebudem morao jos podebelu kaznu da platim i da nedobijem tu zabranu upravljanja motornim vozilom na godinu dana koja mi je zaprecena po nasem zakonu .
 
Ma neocekujem da cu dobiti prebijene banke vidim da je to na dalekom stapu . I ako bude nesto od toga neverujem da cu prodavati ovaj auto zaljubio sam se u njega .Narucio sam skoro sve delove ,sacekacu kad stignnu jos desetak dana da vidim dali ima nesto od osiguranja ali kao sto kazem oprostio sam se od toga bicu srecan ako nebudem morao jos podebelu kaznu da platim i da nedobijem tu zabranu upravljanja motornim vozilom na godinu dana koja mi je zaprecena po nasem zakonu .
Bez advokata ces sigurno da platis kaznu. A sa njim ima sanse da dobijes neke pare.
 
Pa neznam dvoumio sam se danas sta da radim kod kog advokata da idem ,sta ces kad sam seljak covek nemam blage veze oko toga . Ovi nasi se bakcu samo oko te zemlje kupoprodaja prepisi itd dali se bakcu sa ovim stvarima stvarno neznam .
 
Ne znam da li je u pitanju greška ili Kiš nije više u uredničkom timu:sta:
Sasvim slučajno sam video.
 
Ne znam da li je u pitanju greška ili Kiš nije više u uredničkom timu:sta:
Sasvim slučajno sam video.


Nije greska. Od veceras na predlog urednistva a odlukom administratora ovoga foruma KishRobert vise nije moderator ovoga foruma i zvanje mu je prevedeno u status "prijatelj foruma".
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh