Chat 17

da ga dugo i dobro posluzi...
....и да се са мајсторима не дружи.:ppozdrav:

Kontaktiram poštu kad sam im rekao da je težina 800kg samo me bledo pogledal
Па кад ниси иш'о лично да питаш, да их погледаш у очи.

А тај кинески трговац, да нема оне ескаваторе које се прикаче на полуге трактора, типа "Карло Пеши"?
 
Nema.Samo samohodne mašine.Neka kineska proizvodnja a predstavljaju se kao Italijani.Čak je i motor klon Kubote.

Ali prilično zgodna i jeftina stvarčica za sanacije i uske prostore.Sad mi jedan vodoinstalater nabacuje iskope,ali sa postojećom mašinom je muka da se zavlačim,pa mora da se radi ašovom :D A ovo za te pare delovalo idealno,ali skupa špedicija da stigne u dvorište.
 
Broj zrtava teroristickog napada u Moskvi nazalost izgleda preko 130 na koncertu . Neka moja logicna pretpostavka da bi to mogla cak biti osveta grupe izrevoltiranih Ruskih vojnika. , ili porodica poginulih ,koji su pukli,nisu mogli vise gledati kako sirotinja gina na frontu kao komarci ,a bogati idu na koncerte u Moskvi . Samo pretpostavka , mozda su i teroristi druge vrste.
Isto mi pada u oci da Americka obavjestajna sluzba radi bolje posao od Ruske jer su upozorili prije par dana na moguce tetoristicke napade u Moskvi , javno , dok Ruska ocito,nije to skuzila , nazalost
 
Broj zrtava teroristickog napada u Moskvi nazalost izgleda preko 130 na koncertu . Neka moja logicna pretpostavka da bi to mogla cak biti osveta grupe izrevoltiranih Ruskih vojnika. , ili porodica poginulih ,koji su pukli,nisu mogli vise gledati kako sirotinja gina na frontu kao komarci ,a bogati idu na koncerte u Moskvi . Samo pretpostavka , mozda su i teroristi druge vrste.
Isto mi pada u oci da Americka obavjestajna sluzba radi bolje posao od Ruske jer su upozorili prije par dana na moguce tetoristicke napade u Moskvi , javno , dok Ruska ocito,nije to skuzila , nazalost
Moze biti da su sami sebi napravili "terorosticki napad" pa da mogu legalno da hapse kogod im smeta?To je kao ono u njujorku,niko nikad nije sa sigurnoscu siguran sta se desilo!Oni arapi to nisu mogli sami da izvedu!
Ajmo sad da o terijama zavere! :ppozdrav:
 
Ја сам то одмах пројектовао на нас. Поведеш, на пример, породицу у позориште и тако неко бане а породица ти страда. Чудом си остао жив а ниси могао ништа да учиниш. Е, сад: некада сам имао дозволу за ношење оружја (и носио, и вежбао...) а сад немам ни за држање у кући. Разоружали нас тотално. Питам се шта би урадио у горе наведеном случају? Кога да кривим?
У одговору самом себи: кренуо бих од архива да видим ко је предложио разоружање Србије? Не, "скупштина је изгласала закон на предлог владе" и слична срања. Него који је одбор припремио то влади и преко чијих је уста, именом и презименом, прво прешео тај предлог.
 
Ја сам то одмах пројектовао на нас. Поведеш, на пример, породицу у позориште и тако неко бане а породица ти страда. Чудом си остао жив а ниси могао ништа да учиниш. Е, сад: некада сам имао дозволу за ношење оружја (и носио, и вежбао...) а сад немам ни за држање у кући. Разоружали нас тотално. Питам се шта би урадио у горе наведеном случају? Кога да кривим?
У одговору самом себи: кренуо бих од архива да видим ко је предложио разорлужање Србије? Не, "скупштина је изгласала закон на предлог владе" и слична срања. Него који је одбор припремио то влади и преко чијих је уста, именом и презименом, прво прешео тај предлог.
Ili si pandur u penziji,ali mi vise deluje da si bivse "vojno grlo"? :ppozdrav:
Sta ce ti bre oruzje u pozoristu?Ako je neko vec aktivirao eksplozivnu napravu,kasno je za pistolj!
 
Ја сам то одмах пројектовао на нас. Поведеш, на пример, породицу у позориште и тако неко бане а породица ти страда. Чудом си остао жив а ниси могао ништа да учиниш. Е, сад: некада сам имао дозволу за ношење оружја (и носио, и вежбао...) а сад немам ни за држање у кући. Разоружали нас тотално. Питам се шта би урадио у горе наведеном случају? Кога да кривим?
У одговору самом себи: кренуо бих од архива да видим ко је предложио разоружање Србије? Не, "скупштина је изгласала закон на предлог владе" и слична срања. Него који је одбор припремио то влади и преко чијих је уста, именом и презименом, прво прешео тај предлог.
I nosio bi pistolj na koncert? Sta sa ostalima koji nemaju dozvolu za nosenje?
 
Na TV svuda pise da je 40 zrtava i preko 100 povredjenih . Iz Moskve informacija da su zabranjana u naredna tri dana sva okuplja . Hoce li svet osuditi ovaj napad 🤔
 
Ili si pandur u penziji,ali mi vise deluje da si bivse "vojno grlo"?
Sta ce ti bre oruzje u pozoristu?Ako je neko vec aktivirao eksplozivnu napravu,kasno je za pistolj!
Стрелац. Нисам га скидао са каиша. Једини сигуран погадак је у централни нервни систем. Чак и кад држи прислоњено оружје на главу таоца не може да опали.
I nosio bi pistolj na koncert? Sta sa ostalima koji nemaju dozvolu za nosenje?
Да. Па, ваљда би и њих заштитио, мајковићу.
 
Стрелац. Нисам га скидао са каиша. Једини сигуран погадак је у централни нервни систем. Чак и кад држи прислоњено оружје на главу таоца не може да опали.
Nemam pojma o cemu pises?
 
Jebes osudu . Sto nisu reagovali kad su dobili direktna upozorenja od "kolega" iz SAD , i sta rade njihove cuvene obavjestajne sluzbe?
Свашта је у игри. Могло би чак и да буде: Маркале, Рачак, куле близанкиње, или напад Хамаса (Израела) на Израел...
 
Стрелац. Нисам га скидао са каиша. Једини сигуран погадак је у централни нервни систем. Чак и кад држи прислоњено оружје на главу таоца не може да опали.

Да. Па, ваљда би и њих заштитио, мајковићу.
Pa kako mislis to prakticno ?
Dali je bolje u ovakvim slucajevima rata , a veliko javno okupljanje , da bude pretres na ulazu da niko ne unese oruzje , ili da se dozvoli unos oruzja ? Mozda bi ti spasio nekog , ali mozes i ti biti terorista? Znaci nije ti rezon
 
Свашта је у игри. Могло би чак и да буде: Маркале, Рачак, куле близанкиње, или напад Хамаса (Израела) на Израел...
Ni to nije logicno . Aludiras da su u ove dogadjaje koje si nabrojao umijesani cia ili slicno . Cak i da jesu , u tim slucajevima nisu oni najavili par dana ranije da ce se to desiti , a u ovom slucaju jesu.
 
A sto zvalonja za sutra zakuzuje sednicu za bezbednost ? Kako se ovaj dogadjaj odnosi na nas ?
 
Nazad
Vrh