Chat 17

Тамо има најрелевантнијих рецензија о кућним апаратима.... то жене кад простудирају... тачно знаш који модел да изабереш... који се добро показао у пракси....
 
Тамо има најрелевантнијих рецензија о кућним апаратима.... то жене кад простудирају... тачно знаш који модел да изабереш... који се добро показао у пракси....
Jel su to neki " vibracioni " modeli ?
 
Били су написали да је американац први човек послат у свемир. Па су им скренули пажњу да исправе.
Лепо сам писао да је сада званични став европске уније и немачке канцеларке да је европа са савезницима победила у другом светском рату. Сад кога је победила и како није прецизирала...
 
Ако није "дип фејк" снимак, то само говори колики идиотизам је тамо где никако не сме да га буде.
 
Смишљено се ради да би се та идеја усадила код млађих и неких који прихватају алтернативну историју.
Не знам колико пратите филмове али у холивуду су снимани блокбастери са неколико завршетака. То раде да би сада могли снимати наставке шта би било кад би било...
 
Pise ispod videa ''This video is faked to manufacture this line. Here is the full video. The statement in question doesn't occur.''

Niko nista ne pise o novom ministru poljoprivrede ?.Idemo li sa njim u nove pobede ili u nove propasti ?.Jbt menjaju nam te ministre svakih par god,taman nesto ''obecaju'' odma zamena.
 
Pise ispod videa ''This video is faked to manufacture this line. Here is the full video. The statement in question doesn't occur.''

Niko nista ne pise o novom ministru poljoprivrede ?.Idemo li sa njim u nove pobede ili u nove propasti ?.Jbt menjaju nam te ministre svakih par god,taman nesto ''obecaju'' odma zamena.
ma naravno da je lazan pa nisu tolike budale :haha:


nedimovic,tanaskovic,martinovic kakav trio

bivsa nam ministarka se razume i u zeleznicu posto je sada postavljena za vd direktora infrastrukture zeleznice
 
Смишљено се ради да би се та идеја усадила код млађих и неких који прихватају алтернативну историју.
Ено ти случај од јуче у Београду - окупили се самоиницијативно (није било наших гардиста да они полажу венце делагација) на гробљу ослободилаца из неколико амбасада, оставили венце и давали изјаве окупљеним медијима.

Кучкин син Хил извалио:
Окупљенима се обратио и амерички амбасадор у Београду Кристофер Хил уз оцену да је заједничка борба украјинских и српских војника у Другом светском рату „отворила модерно поглавље за украјинско-српске односе”.
 
Ako je Uroš Drenovic dobio ulicu Banjaluci mogao bi dobiti ulicu i Marisav Petrović. Radili su isti posao- prvi po Kozari za Ustaše, drugi po Kragujevcu.
 
Ено ти случај од јуче у Београду - окупили се самоиницијативно (није било наших гардиста да они полажу венце делагација) на гробљу ослободилаца из неколико амбасада, оставили венце и давали изјаве окупљеним медијима.

Кучкин син Хил извалио:
Harcenko je kuckin sin , a Ukrajinci se jesu borili u Srbiji protiv fasista
 
Harcenko je kuckin sin , a Ukrajinci se jesu borili u Srbiji protiv fasista
Хтео сам да овај одговор теби почнем онако како си ти мене недавно ословио - магарчино, али нећу. Оно што сам некада мислио да је неки твој неуобичајени резон, показало се, је нешто много озбиљније и ја немам ни знања ни интересовања да утврђујем шта је. Било би веома површно да те назовем магарчином.

Да, Кристофер Хил је кучкин син који је у време грађанских ратова бауљао од Босне до Косова и нигде није могао да буде назван неким неутралним и непристрасним посредником или чак и да га уопште неко назове посредником. То што ти ни у шали не можеш себи да дозволиш да кажеш да је "биг бос" био и остао ђубре према твојима, јесте твој проблем.

Ено и сад по Нету стоје његове фотке из доба преговора у Рамбујеу, када је он потурао којекакве варијанте договора које су одговарале интересима Америке, не либећи се да уцењује и прети преговарачима, па са босоногим Холбруком и Шиптарима из ОВК, бандитима које је Америка промовисала у некакве борце за слободу, па са Вокером, оним чија је лаж о масакру цивила у Рачку послужила као повод НАТО-у да почне бомбардовање.

И данас у Србији кучкин син не зна своје место, него да и поред забране МУП-а и Владе Србије, одређује ли ће бити или не шетње на геј-паради, преко тога да српској јавности говори да Срби треба да преболе Косово и помире се са његовом независношћу, или што налази за сходно да пружа подршку и среће се са оних пар тужитељки које су смењене прошле-претпрошле године, да он даје препоруке коме Србија треба да уводи снакције, па до ове **greška коју је пре неколико година први извалио онај бивши амерички амбасадор, о томе како су Украјинци ослободили Београд јер, наравно, по њиховој тупој логици, кад се нешто зове 3. украјински фронт, то значи да су то Украјинци.

Да, у Црвеној Армији која је учествовала у ослобађању дела Србије и Београда било је Украјинаца и то отприлике онолико колики је био њихов проценат у становништву СССР-а. Ово сам већ негде написао, али опет ћу: то да су војници јединица 3. украјинског фронта, који је учествовао у ослобађању Београда - Украјинци, је тачно онолико колико то да су војници 2. белоруског фронта, чије су јединице преорале пола Немачке и заузеле Берлин - Белоруси. За посебно надарене, који нису разумели - претходни амбасадор, заједно са локалним будалама коју су ту глупост прихватили, као и овај кучкин син Хил ревидирају историју и то не другачијим тумачењем него лажима.
 
Nazad
Vrh