Chat 17

Pa pop je covjek, i svako ce sa svojim grijesima na polaganje racuna, po jelte pravoslavnim kanonima.A ovo palamudjenje ovdje je grijeh, po istim tim pravilima, dakle samo grijeh.Sjetite se samo popa Djujica,kada skine mantiju,on i nije vise pop.
 
Ja sam naše popove sretao kolima u po noći iz atara da idu. Kad uperim svetla a ženska osoba pokrije glavu rukama ili se sagne da se ne vidi. I oni su ljudi....

Послато са SM-A546E помоћу Тапатока
 
Kad smo kod popadije i onih koji bi voleli da budu s njom jedna priča. Hvalio se jedan čovek popu kako ima želju da bude sa popadijom. Pop će na to - Sine mogu da ti pomognem, samo dovedi ženu da je dvaput "prekrstim" i imaćeš ceo život popadiju.
 
nikad ne radim sa traktorima na crveno slovo, a ima i podebljano crnih koje izuzetno postujem , trudim se da se organizujem da mi posao ne trpi, a ako treba da biram izmedju rada na crveno slovo ili varijante da mi nesto "mozda propadne", onda opet ne radim. neki put propadne a neki put ne, ko mu jbe mater, pucao sam mnogo vece iznose nego sto ce to da mi propadne, bitno da smo mi u kuci zivi i zdravi , bice svega i posla i para i propasti
 
Rad je stvorio coveka...
Ne radim na crvena slova ako bas ne moram...nedavno npr. crkne mi hidrofor pa sam morao par sati se zezati sa time
Inace mislim da ima daleko vecih grehova od nekog bitnog posla na crveno slovo...
....10 bozji zapovesti krsi svaki dan a na crveno slovo ne radi nista...pije, zdere...kaze veliki je vernik....prosecan srbenda
 
Ja to gledam ovako. Ako zaposleni po firmama moraju da rade na crveno slovo mogu i ja posto sam cist poljoprivrednik. Ipak izbegavam da radim na te vece svece. Djurdjevdan, Duhove, Ognjenu Mariju, Sv. Iliju, Sv. Nikolu, naravno za svoju slavu, Bozic i Uskrs. Izbegavam cak i da radim na prvi dan Uskrsa i Bozica koji slave katolici.
 
Ja to gledam ovako. Ako zaposleni po firmama moraju da rade na crveno slovo mogu i ja posto sam cist poljoprivrednik. ...................
A zaposleni po firmama ( hobisti ) to gledaju ovako " ja moram da radim kad mi slobodno vreme dozvoljava ( tu pored ostalog spada i svaka nedelja ) , nemam kad da nišanim kad je koje slovo , lako je čistim poljoprivrednicima oni su slobodni stalno pa mogu da se organizuju kako hoće ! "
Uglavnom , svako traži izgovor i neko opravdanje .
 
Кажу бели хришћани ће нестати а да их ништа неће питати. Већ их не питају у данској (одакле је госпођа) него насељавају мигранте у колективне центре сад већ и у мањим срединама. За то нуде 1000 евра локалном становништву да ојачају врата и капије... И да се мање буне ако их неки боцне са брицом. Поздрављају одлуку мађарске владе и јединствен став грађана против насељавања.
Набрајала је проценте у великим градовима колико има тренутно више миграната од аутохтоног становништва.
На почетку је напројала инциденте који су се догодили у 7 дана.
Па господо ако сте за европске вредности нема да се буните. А како је то другачије изгледало нама пре 20-так година и када је стигла демократија.
Е сад да је могућности да питамо госпођу за нашу ствар ваљда смо и ми неки хришћани- гледе ових силних резолуција што пакују а за то време имамо овакво јавно излагање против свих што нису хришћани у европи...
 
A zaposleni po firmama ( hobisti ) to gledaju ovako " ja moram da radim kad mi slobodno vreme dozvoljava ( tu pored ostalog spada i svaka nedelja ) , nemam kad da nišanim kad je koje slovo , lako je čistim poljoprivrednicima oni su slobodni stalno pa mogu da se organizuju kako hoće ! "
Uglavnom , svako traži izgovor i neko opravdanje .
Zato radis sta osecas i ne obazires se na price i pricice . Verujem da Bog takve vise ceni i postuje od verskih licemera . Inace danas ko ne zna je dobro da se kuca sprema i cisti . Rekli jutros na rts jutarnjem a ima i neki svetac na koji je dobro ici u polje i raditi sa motikom .

Evo da se nesto nauci i da se ostavite sujeverja :
 
Šta kaže ? Inače , da li postoji neki program - aplikacija koja bi mogla ovakav tonski zapis da nam prevede ?
У клипу доле десно изабери YouTube, затим изабери иконицу "титлови" и ако не добијеш српски превод поред је иконица "подешавања" па подеси језик.
Иначе, капитал(исте) није брига за боју коже, само за боју новца.
 
Ни ја нисам имао матуру. Четврти средње.
Није ни био пријемни за факултет. Уписао се и ко је хтео од раније а и неко ко је искористио прилику да не полаже пријемни. Била велика гужва у амфитеатрима. Међутим, брзо (у року од два месеца) доста њих је одустало.
Ja sam sa mojom jedinicom BOV sa 6 protivoklopnih raketa bio kod vas u zadruzi kod Dukatareva nekih mesec dana.Preko puta od DZ.
 
Nazad
Vrh