Chat 17

Sreca da BiH postoji jer da nije tako ne znam na koga bi se zvalavi pozivao da zivi gore od nas . Nije ni cudo sto dolaze ljudi iz RS da glasaju kod nas jer da nije toga ne bi videli ni jednu metropolu 🤣
 
Nasi za Vucica , vasi za Dodika . Jos da dodju muslimani iz bh u Sandzak ili neku opstinu pored gdje je neizvjesno ili hrvati u Suboticu pa u zajam
 
Pa mene neke kolege optužiše da ne volim Srbe preko Drine kad sam pisao protiv tog demografskog inženjeringa ,a eto vrača se brzo.
Biće nezgodno kad na način života i potrebe žitelja Bijeljine ili Ugljevika počnu uticati ljudi iz Badovinaca,Bogatića ,Loznice ,Ljubovije...
 
Није споран посао него износ. Неколико километара од мог села ће пролазити магистрала "осмех војводине". А путеви којим се до сад возило (и још вози) су зло. Толике паре ће се стући а локални путеви могу бити само гори него сад.
 
Ako verujes od reci do reci onda se pozdravi sa rezonom . Prvi minut je samo tacan a posle prica gluposti . Ako si obratio paznju ovog leta nije bilo tragova na nebu i dobio si pakao od poljoprivrede na otvorenom i pored zalivanja . Meni je to dovoljno da zakljucim da nam Sunce vise nije prijatelj !
 
U jednom momentu ovaj " saradnik " NASE , reče kako ne znaju više šta da rade sa industrijskim otpadom pa ga trpaju u avione i rasipaju po vazduhu .
Skup način za odlaganje djubreta , zar nije lakše da ga negde zakopaju ?
 
U jednom momentu ovaj " saradnik " NASE , reče kako ne znaju više šta da rade sa industrijskim otpadom pa ga trpaju u avione i rasipaju po vazduhu .
Skup način za odlaganje djubreta , zar nije lakše da ga negde zakopaju ?
I da kao gde oni zive tu nema tragova . Moze da bude ali sav otpad koji padne valjda se ponovo dize u atmosferu kroz vetrove i kisu pa svakako i kod njih nesto zavrsi . Ja volim teorije zavere od kojih su se mnoge do sada dokazale da nisu teorije ali u ovo stvarno ne mogu da verujem . Mnogo im je lakse da nas truju na milion drugih nacina koje njih nece ugrozavati . Posto smatram da Sunce vise nije prijatelj a to shvataju i oni i zato se moze verovati da bi ugodili svojoj guzici i da bi duze ziveli to rade 😎
 
Nazad
Vrh