Chat 17

Gde si čuo da priča o ploči ili lopti u ovom videu.
On ne gleda takve stvari jer mu je lakse da zivi u lazima i manipulisanju .
Ima zanimljivih stvari svakako ali covek je malo ukaljao ugled sto je ( ili hteo ) da podrzi zvalavog za vlast Beograda .
Bice i sada recimo zanimljivo . Da je Boris ciklon udario na nas jel bi se vec danas pominjao harp i kako kaznjavaju nebeski narod ?
 
On ne gleda takve stvari jer mu je lakse da zivi u lazima i manipulisanju .
Ima zanimljivih stvari svakako ali covek je malo ukaljao ugled sto je ( ili hteo ) da podrzi zvalavog za vlast Beograda .
Bice i sada recimo zanimljivo . Da je Boris ciklon udario na nas jel bi se vec danas pominjao harp i kako kaznjavaju nebeski narod ?
Politika je jedno a iznošenje istine drugo.Priča on već 4,5 godina.Znam ja da je Momo primio vakcine i ubeđen je da je to ispravno.Ja mu više volju neću kvariti.A niti je pogledao snimak a komentariše.I to je njegovo pravo.
 
A ko nije u SNS-u.Kakve veze ima.Isto je govorio i dok nije bio u SNS-u.
pa nije bio sve dok im nije trebao kao neka licnost koja kazem ti trci po televizijama(to mu naravno dozvolili takodje oni) i palamudi kao nekad nestorovic pa sad umesto nestora sad uskocio ovaj

tek na poslednjim izborima je ubacen na listu nazadnih i to na vrlo visoko mesto
on je jedino udruzenje od 13 stranaka koje su bile u koaliciji sa listom SNS-a u Beogradu

evo ti iz jednog teksta mali delic


-----
Zanimljiv Borojevićev poslovni partner je Željko Mitrović sa kojim već godinama ima firmu United games. Kompanija se bavi trgovinom i uslugama u industriji medija, ali ne ostvaruje zavidan poslovni uspeh. Naprotiv, u blokadi su od sredine 2016. za iznos nešto veći od 530 hiljada dinara.

Do 2022. godine bio je suvlasnik i direktor turističke agencije Sasara SAS, a koja je takođe u blokadi, još od 2019. godine.

Od 12 preduzeća u kojima je Borojević obavljao neku funkciju po podacima poslovnog registra pet su u prinudnoj likvidaciji, a tri aktivna su u blokadi.
-------
 
Ала су килави ови западни циклони... никако да ''убоду'' тамо где треба... све нешто изокола... те поред, те само грмовите пределе...


''
Rut je više puta bio osuđivan za krivična dela u periodu između 2002. i 2010, izjavio je izvor iz policije.

Između ostalog uhvaćen je sa neregistrovanim oružjem, opirao se hapšenju, pobegao je sa mesta saobraćajne nesreće, vozio je sa dozvolom koja je istekla i u automobilu je držao ukradene predmete.

U poruci ljudima koji ga podržavaju Tramp je napisao: "Ništa me neće zaustaviti. Nikada se neću predati!"
''

Миран породичан човек из морољубиве демократије... позива на слободу и све остале мирољубиве демократске вредности... такорећи домаћин.
 
Ma šta imam ja koga da branim a naročito SNS.A šta kažeš za onog debelog iz SSP što je visio ispred ministarstv poljoprivrede.Ne možeš da kažeš da nije obro govorio.A gle sad,puna mu usta Vučka.
 
Jesam li ja tebe vređao_Otkud ti znaš šta ja njemu verujem a šta ne.Nemoj mi one fore gde si se pronašao.Ako moderatori ne reaguju a neće sigurno.Videčeš kako je teško biti fin.
 
Jesam li ja tebe vređao_Otkud ti znaš šta ja njemu verujem a šta ne.Nemoj mi one fore gde si se pronašao.Ako moderatori ne reaguju a neće sigurno.Videčeš kako je teško biti fin.
Kako uvek sebe ubacis u pricu?? Stvarno si majstor za takvu vrstu manipulacije. Opet uopsteno tvrdim klopka za majmune pa ko se uhvati. To vazi i za mene i sve ostale.
 
Kako uvek sebe ubacis u pricu?? Stvarno si majstor za takvu vrstu manipulacije. Opet uopsteno tvrdim klopka za majmune pa ko se uhvati. To vazi i za mene i sve ostale.
Takav sam manipulator da Vučko vapi za takvim.Pa što nisi ovu zadnju rečenicu odmah napisao pa bi sve bilo jasnije.Mnogo se onda uhvatilo i vakcinisalo. jer nije slušalo njega i njemu slične.
Mi se već 2 godine borimo sa sistemom zbog one za decu.
 
Nazad
Vrh