Chat 17

Koliki su koeficijent imali Napoleon,Car Dušan,Lazar...
 
Kod mene je tesla mnogo drugačija od kesera(ili ćesera). Ima duže savijene oštrice sa obe strane jedna u odnosu na drugu pod 90°.
Sa teslom se može izdubiti korito za svinje ili za pojenje. Ima više veličina.

Poslato sa PPA-LX2 pomoću Tapatoka
И у мом крају су то различити алати.

Код нас је ово тесла.

c24dae3c1709c27d7c8fe34d290542bc.jpg


А ово кесер.

9d551e4a0ca7b2115ea32e60016e569c.jpg


Осим прве намјене за прављење корита и олука од дрвета код мене се најчешће користи при полагању електроинсталација.
 
Bez ikakvog hvaljenja-samo da bih obrazložio neki moj stav po tom pitanju.Ja imam osvojenu drugu kategoriju bez učenja iz knjiga.Bobi je sigurno vežbao i vežbao.Pa je moje neko mišljenje da se inteligencija mora nadograđivati nekim učenjem.Ali Bobi i njemu slični su inteligentni u jednoj oblasti ali u nekim oblastima su dileje.Isto važi i za vojskovođe.Inteligencija je širok i neobjašnjiv pojam.Više bih ja to posvetio načinu i brzini razmišljanja.Imaš ti ljude koji ni osnovnu nisu završili a sposobni su mnogo zanata da odrade kvalitetno i dobro.Njihov koeficijent se nikad neće ni znati ali verujem da mora biti visok.
 
Nista specijno dok ne vidim to pismo uzivo .
Mozes i ovako razmisljati . Da bi se bolesnici svetski pobedili potrebno je ujedinjenje koje mozda dolazi . Onda ces zbog ovog klipa da kazes ovo je Lucifer smislio i odbacices ideju . A budi realan oko vera ( novih ) da su dosta gresile u istoriji . Sto se katolika tice znamo da su isli i u ima Boga ratovali i spaljivali nevernike dok imas sada muslimane koji se raznose i ubijaju nevine u ime Boga . Opasan apsurd !
 
Зна ли се приближан датум, ако ће већ пропаст да дигнем неки јачи кредит, нека цркне банка.
Иначе по овом писму комунизам је још добар, и још се нешто може наслутити, колико се признаје наука и колико су људи на планети. Све то клизи у окултно, то су могли далеко раније у историји решити.
 
CrnoTravci ga tako zovu,tesla i tarak

Послато са RMX3263 помоћу Тапатока
U Ukraini (a i u susjedstvu) ima prezimena tesla sa A i R u ogledalu na kraju koliko hoces , zvanje zanimanja obrade drva tesar, stolar itd.
A znam zato sto sam na jednom groblju video vise sahranjenih Tesli nego sto ih je u lici i Srbiji ukupno, a nemaju veze sa Srbima, osim sto pisu cirilicom 8-) .
 
Nista specijno dok ne vidim to pismo uzivo .
Mozes i ovako razmisljati . Da bi se bolesnici svetski pobedili potrebno je ujedinjenje koje mozda dolazi . Onda ces zbog ovog klipa da kazes ovo je Lucifer smislio i odbacices ideju . A budi realan oko vera ( novih ) da su dosta gresile u istoriji . Sto se katolika tice znamo da su isli i u ima Boga ratovali i spaljivali nevernike dok imas sada muslimane koji se raznose i ubijaju nevine u ime Boga . Opasan apsurd !
Koliko mi drago što nemam FB i što ne mogu ovo otvoriti....
 
Да не пишем у теми временске прилике,
Грин пис и остале организације што се лепе за бетон и цистерне са нафтом у циљу борбе против климатских промена, нема их ...
 
Da su bili pametni lopatama da naprave fleku od njega na asfaltu.. bas to bolest u zavrsnoj fazi, totalna glupost i podjebavanje i sludjivanje citave nacije, kao parizer itd ... ovo je otislo totalno van koloseka ljudskosti i coveka, njegova pojava je na nivou domace zivotinje, magarac i tome slicno, trenutno se u drzavi odvija stanje da su svinje i ostala stoka u kuci-vlasti a narod je u stali u govnima i jede pognute glave, parizer u jaslima...

Eto ludak predao sve na kosovu, a ovamo pravi palacinke za vojnike.. covek unistava drzavu, a ovamo pravi zajebancije kao da je emisija nedeljno popodne kod le-e kis...
 
Vidis ja sam drugog razmisljanja a sve sto si rekao i ja mislim . Ne podnosim LAZ . Neka je napravio palacinke i to je lepo ali sigurno nije napravio svih 100 komada jer za to treba par sati vremena . Sto inplicira da je lazov . Danas umro Bora i sav skrhan i potresen on se sprda sa narodom i objavljuje kako pravi palacinke . Fuj Skote i burn in to the Hell soon 💪
 
Крематор, тебе као ни мене нико не тера да једеш тај паризер.
Банат, није тај видео за пензионере.
Из приче са колегама који имају тинејџере и мало млађу децу сами кажу да неке ствари и послове раде само да упослили децу и усадили им радне навике. Виде и сами пропаст друштва, од седења кући и чекања да се нешто добије све мање шансе. Можда и има шансе за поједине.
 
Nazad
Vrh