Chat 17

Је ли Зекторе, је л' ти баш изгледа? А?

Ако ти можеш да извучеш паралеле између нас 99-те и Украјине данас, онда си површан до бола. Почни од тога што тај НАТО који је напао на нас, данас на начин и у обиму без преседана подржава ову украјинску власт. Ја немам и нећу имати симпатија за пулене НАТО-а. И шта се кој андрак ти батргаш када не знаш који је став у Украјини о Србији и Србима још и пре почетака рата? Имаш доступ Интернету колико и ја, па потражи сам.
Izgleda mi da si bas bezobrazan i prepotentan! Paralele izvlaci sam i odma po tom sa Seseljem pusku na rame i u rat, pa podrzavajte ratovanje do '' povrsnog bola''!
 
А мени изгледа да ти од празних речи ти не можеш даље. Шта те спречава да смислиш бољи одговор од овог кога си смислио?
 
amerika nije odobrila ukrajini upotrebu ATACMS na teritoriji rusije, misle da je svrsihodnije upotrebiti ih na ciljeve na Krimu!

United-States-has-not-yet-approved-Ukraine-s-request-to-strike-Russia-s-Kursk-region-with-ATACMS-mis.png



pa su zato izgleda ukrajinci bombardovali Sevastopolj, Fedosiju i Kerc na Krimu, krimski most je bio pet sati zatvoren za saobracaj
izmedju ostalog gadjani su i brod skela koja prevozi preko crnog mora, Pancir PVO..


explosions-in-Kerch-Feodosia-and-Sevastopol.png



a rusi objavili snimak kako ruski Ka-52 helikopter u kurskoj oblasti unistava kolonu vozila i vojne opreme, jedini problem je ispao sto je to bila kolona sa RUSKOM tehnikom! RIP!


Russians-published-a-video-yesterday-of-a-Russian-Ka-52-attack-helicopter-destroying-a-military-colu.png


video o pocetku kurske operacije, moze se videti sa kojom su sve opremom ukrajinci usli u rusiju


 
Poslednja izmena:
Нисам хтео пре да напишем ал' ајд' сад, осталима смета начин на који друг члан поставља и одговара на постове. Очигледан бот. Мени баш и не, чим се мало притисне искаче из фазе. Али имамо већ неколио постова где питају за модератора, можда је на летовању. Неће га модератор дирати, кад му није јавно скренуо пажњу, као на пример свима нама осталима.
А то пуно говори.
Mislim da su oni iz iste službe. Što sam i napisao pre neki dan. Nije ovo jedini slučaj da se ne reaguje i ako se reaguje jednako prođu provokatori, vređači, lažovi, kao i oni koji su sve suprotno.
Ja ti tresnem šamarčinu i ismevam te, ti pokušaš da mi vratiš i govoriš da nije lepo što radim. Bićemo ovde isto kažnjeni.
A nije bolje ni u celom društvu. Tamo bi ti bio kažnjen jer se suprotstavljaš mom šamaranju, buntovnik jedan.
 
Nema Trtoja od 9 sati . Nisi fer jer si uneo dramaturgiju i cekamo sveze proverene informacije od ruskih izvora kojih ti imas .
 
Nazad
Vrh