Chat 17

Да ли стварно мислиш да трули капиталистички запад тек тако даје на поклон оружје и војну технику.
Мислим да су све то зајмови и кредити... И да ће то напаћени Руски народ из украјине морати да врати ако буде имао државу.
 
rasplamsala se rasprava na Vremenske prilike u 2024-oj godini o manipulaciji vremenskim prilikama, da ne znate nekog strucnaka za to ovde? treba da im neko objasni detaljnije! uopste ne veruju da neko manipulise vremenom!

irfmg-down-syndrome-news-weather-1.jpg
 
Poslednja izmena:
Uuu Paore sada si gotov ali bar je prekinuo fantazije o ulazu u Moskvu .
Trt jednom sam te pitao da li si se bockao fajzerom i nisi mi odgovorio . Ali ni ne moras jer se vidi njeno nezeljeno dejstvo . Tebe je opalila tamo gde si i pre nje bio najslabiji 🤗
 
Kad bi se ja zbog takvih trtova mrtova sekirao 🤣🤣🤣
Sta ce biti kad Putko u Kijev udje (da se razumemo, niti bih voleo, niti peizeljkujem), al da li ce i dalje biti ovako jaka propaganda.
 
Njemacka poternica za ukrainskim roniocem , ej skocio dasa sa one iznajmljene jahte i zaronio 300 metara da minira plinovode, to ni Rambo ne moze.
 
...и одговорим на оно што је Вук питао, шта ће бити за три месеца? Ја мислим да неће бити ништа спектакуларно. Руси ће бити код Славјанска (испред, у или иза њега, не могу толико да претпоставим), а овај украјинску упад ће елиминисан и можда ће Руси притиснути тамо одакле су Украјинци упали у курску област - сумску област...

Мислиш ли да је Русима у интересу да сруше два тако већа града Славјанск и Краматорск?
(Сваки град и село које Руси ослободе увек ће бити Руски)
Зашто на пример не крену опет са севера на Кијев? Без обзира на минирање граничних области...

Мислим да Русија има исто тако позападњачену елиту и грађанство да је потребно много ствари да се покрену против запада.
Због тога и толико пропуста и погађања и Москве и рафинерија и војних циљева у самој Русији.
И тај упад Руских украјинаца у Русију.

Руска брука је и та Кримска морнарица... Толики напори да се задржи Крим и луке за бродове кад бродова скоро да и нема... Ако их нема...
Све ми више Русија личи на спутаног слона у стаклари или је пак западна пропаганда све јача и ефикаснија....

Ок.... Није се лако борити против колективног запада са свим својим технолошким иновацијама...

Да ли ће та игра исцрпљивања бити исплатива... Рачунам да Руси имају времена и да ће и запад и они сами да у тој борби жртвују и пријатеље и непријатеље...

Бојим се да ми као генерација која је усрала ових тридесет година немамо времена да понешто од тога исправимо... Или само кукавички размишљам....

Оставићемо деци само успехе Новака Ђоковића...
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh