Chat 17

Sad se vec barata sa cifrom od 11000.
pa napisao sam juce da kazu cetiri brigade (ne znam koliko je brigada vojnika u ukrajini), onaj moj komentar o hiljadu je bio na @MONTOYA lupetanje
danas sam procitao sa ruskog telegrama da ukrajinci gomilaju trupe juzno od Belgorodske oblasti (to je istocno od trenutnih dejstava) i da ocekuju tamo upad ukrajinske vojske (juce su nesto krenuli zapadno od trenutnih dejstava, zato evakuisu onaj Gluskovski distrikt), nisam sacuvao link niti sliku, mislio sam nebitno je, ali pojavice mi se to opet u toku dana, neko ce ponoviti.
 
To ti je sigurno oko 4,5 hiljada ljudi u pešadiji (brigada) u ostalim artiljerijskim grupama je to manje,
 
Шта мислите за рецимо три месеца да ли ће Руси пре да бране Москву или да освајају Кијев?
 
Neki ruski civili su izgini, pobili ih ukrajinci. Sada će poginuti ti ukrajinci. A RF će imati alibi pred međunaronom zajednicom, opravdanje za one koji nisu podržavali i tervenciju.
Koliko god je NATO video slabost RF i RF je uvidela svoje slabosti.
Ali svi zaboravljamo veličinu RF. Rusi su uvek na početku gubili, a napadačev udar je slabio u ogromnom prostranstvu. ...
Ipak nije istinita zapadna propaganda da su svi dali petama vjetra , ipak nekoliko je pruzilo otpor okupatoru.
 
svako ko misli da su ukrajinci tek tako usli lako u kursk i zauzeli nesto a da ih rusi u tome nisu pustili,za mene su ozbiljne budale

kao juce u zvorniku kad se pojavila ona naucnica sakan pa kao sjebala zvalonju tek tako u vezi rio tinta sa sve direktnim prenosom na 4 nacionalne televizije

ko to zaista misli da je tako,je moron prve klase
 
Nazad
Vrh