Chat 17

Ne zezejte se sa Trticom . Sve sam sigurniji da je dvostruki agent i da preko ovog foruma obavestava Bocana Hacenka i otkriva gde se Ukr. vojska nalazi . Mozda je i on obavestio zvalavog da se sprema majdan sada u subotu 🤣
 
Тртмрт, све си рекао а ништа ниси рекао. На питање одговараш питањем.
У колико тема си написао тих 781 поруку до малопре осим што си по неку тему писао чисто да се упишеш кад сам ти скренуо пре пар дана пажњу на то.
И, шта је занимање односно шта доноси лични доходак ових дана, или је тајна?
 
nema panike u Kurskoj oblasti!
Za Kadyrova napered!

for-kadyrov-and-homeland.jpg


nocas je ukrajina upotrebila preko 117 dronova i cetiri rakete na teritoriji rusije!

Sreca da nije ugrozeno postojanje rusije! inace bi rusija sravnila ukrajinu sa zemljom, ovako, nikom nista!

1723619507642436.png


video 1
video 2
video 3

1723619660356345.png
 
Poslednja izmena:
covek sa Messages 7,941 napisane za tri godine kraci period pita mene sa 788 poruka radim li ja sto!?!
ovo je mozak na ruskim drogama (posto krokodil)? ludilo? nemogucnost introspekcije? koja je dijagnoza?

i ovo bi bilo moje poslednje obracanje Sapatniku, pati se sam covece! bye.
 
Koga ovde zabole za rusiju i ukrajinu samo nek se ratuje sto dalje od nas ubedjujes nas a mi jako bitni ko ekipa ispred kafane pa malo vodimo strategiju ili je ovaj forum jako bitan pa ce i nas pitati kad i kako ce se rat zavrsiti, voleo bi kad bi mogao da sve ove ovakve komentatore rata i one da javnog servisa i foruma posaljem na prvu borbenu liniju pa da odande direkt izvestavaju sta se zbiva jer vidim da im je to zelja toliko su se strastveno uneli u ovaj rat.
 
Ne zezejte se sa Trticom . Sve sam sigurniji da je dvostruki agent i da preko ovog foruma obavestava Bocana Hacenka i otkriva gde se Ukr. vojska nalazi . Mozda je i on obavestio zvalavog da se sprema majdan sada u subotu 🤣
Пази, ја сам то мислио за ону Јелену Милић - та је чинила "медвеђу услугу" страни чијег се заступања до'ватила.
 
svezi ruski zarobljenici u kurskoj oblasti

russian-pow-kursk-14-aug-2024.jpg



a ovi mladji zarobljeni rusi (ruska sirotinjska deca koji nisu imali para da podmite regrutnu komisiju da ih proglasi nesposobnim) su dobili svako po lizalicu (i bice pusteni ako mame i tate dodju po njih)

1723619898946316.jpg


ruski zarobljenik rodjen 2005.g.

pozdravlja ih Lavrov i zeli srecno zarobljenistvo
1723623652619481.gif


oslobodjeno Plehovo, Kurska oblast, Rusija

1723619985752647.jpg


gledao je neko britansku naucno fantasticnu seriju "Black Mirror" onu epizodu sa psima robotima?
e pa stigli su u ukrajinu

Ukraine-introduced-more-than-30-robot-dogs-from-Great-Britain-into-battle.jpg



1723629260349921.jpg

Soldiers of the 28th Brigade were the first to test the robodogs

a ruski generali su otkrili razlog zasto ukrajinska vojska napreduje tako brzo:
ne zaustavljaju se da ukradu toalet solju!

ukraine-quick-progress.png
 
Poslednja izmena:
Све ми се чини да ће се поновити 1942. И тада је једна од највећих светских сила сломила зубе на Русији, а после усрани гаћа марширали на Сибир у гулаге. Тако ће и ови Украјинци ако и један преживи марширати усрани гаћа пут Кијева.
 
ukrajinsko vazduhoplovstvo bombardovalo ruski komandni punkt u kurskoj oblasti, rusija

ukrainian-air-force-bomb-command-post-in-russia.jpg


nije ugrozeno postojanje rusije, pa nikom nista!
 
Poslednja izmena:
ruska strana i dalje tvrdi da ukrajina ne kontrolise Sudzu i da su ih unistili.

According-to-Chechen-Akhmat-commander-Apty-Alaudinov-the-AFU-does-not-control-Sudzha.png


a ukrajinci dovezli novinare u centar Sudze, i vec dopremaju i humanitarnu pomoc stanovnicima koji su ostali.



neki ruski telegram kanali (ne oficijelni) javljaju o gubitku gradova i sela

aq16ps.PNG


nz9lvo.PNG


snimci unistene ruske opreme po kurskoj oblasti



ukrajinski vojnici uzimaju ratne trofeje, ovaj je uzeo tablu za grad Ljgov jer su mu kako kaze rusi kuci u ukrajini ukrali wc solju.


ukrajina kontrolise 1097 kvadratnih kilometara ruske teritorije

1-097-km2-in-the-Kursk-region-are-currently-controlled-by-the-Armed-Forces-of-Ukraine.png

 
Poslednja izmena:
Људови, мени је занимљиво да сазнам какви су ставови неких обичних смртника са обе зараћене стране у овој АТО, како је зову Украјинци, СВО како је зову Руси или рат, како ми то зовемо. Тога баш и нема у главним вестима, већ дођете до тога тражећи по неким буџацима, међу коментарима којекаквих анонимуса.

То чиме нас затрпава форумски НАФО нацош је нешто у шта и у самој Украјини мало код кога може да "прође". Ено на "Јутјубу" имате мноштво клипова дијалога са "Чет рулета" неких обичних људи и тамо, на украјинској страни довољно ретко видите да неко говори оно чиме нас овај весељак свакодневно затрпава овде.

Напише тип малопре "становници курске области дочекују ослободилачку украјинску војску". Да, посебно ти људи из руских пограничних крајева су имали контаката са комшијама на другој страни границе и ево сад не могу да дочекају да постану део проспетитетне украјинске државе, да допадну у њихов здравствени систем, пензионе фондове и економски простор.

ОК, легитимно је да имате став против једне, а да сте за другу страну из било ког свог најсубјективнијег разлога, али какво то стање свести може да вас наведе да са пуном озбиљношћу овде качите најпровидније фантазмагорије из укро-интернета?
Promijenili su se tvoji postovi totalno. Gubis argumente. Ako se govori o ratu i kako se odvija ,pogotovo ti ,clan vojnih foruma , sada skreces temu na navodno raspolozenje obicnih ljudi ?Prije petnaestak dana si rekao nesto kao " .....dobro ,a u kom smeru se krece front ?..."
Sad mal sto ne ode na temu kulinarstva po kucama 🤣
 
a sta je najludje, da li je potkrepio svoje tvrdnje ijednim dokazom?
nije?
cccccc
ja sam ga stavio u ignore kad je kao odgovor na neko moje pisanje ponovio sve isto sto sam rekao i to predstavio kao neki dokaz protiv, sa obaveznom dozom uvreda.
odmah u ignore kao i ostali pajaci, dugo sam se opirao da ignorisem banata jer mi je on fenomen, kako je neko sa tako skromnim intelektualnim sposobnostima mogao da se profesionalno bavi politikom (mislim pogledaj njegove postove, kao dete kad pise, taj intelektualni nivo), ali na kraju krajeva bio je politicar za DSS pa me ne iznenadjuje bas mnogo, drzao sam ga kako da kazem, za proucavanje.
ali posle uvreda u nedostatku argumenata.... bye, dovidjenja i hvala na svim ribama!

Разлогом на човека, уместо разлогом на разлог (лат. Argumentum ad hominem, или само Ad hominem) је стари логички софизам и може се рећи безобразлук коме су спонтано склони скоро сви људи, а који се показује у томе да супарник у разговору (расправи) не иде разлогом на разлог, него разлогом на човека и тако жели да обеснажи његову логичку и искуствену аргументацију.

ad-hominem.jpg
 
Poslednja izmena:
Rekao sam jos na pocetku da se Putin zaleteo, ali da navijam za Rusiju. Sto vreme vise prolazi sve je ociglednije da se debelo zajebo. Ako je krenuo na sam Kijev, a bio spreman da na kraju kad god da to bilo, baci neku nuklearku onda je to stvarno za proucavanje. Licno se jos uvek nadam u mocnu Rusku armiju, ali ta ista armija sve vise pokazuje nemoc. Ako je moc i pokazatelj nuklerna bomba onda u tri lepe.
 
Па кад су могли Американци две на немоћан Јапан да баце што неби и Руси на Киев једну. Што су они гори од амера и ко америма даје за право да бацакаји атомске бомбе на било кога?
 
Nazad
Vrh