Chat 17

Gledam nesto istoriju Cerska bitka 200 hiljada Srba 200 hiljada svaba
Kolubaraka bitka 400 hiljada srba 400 hiljada svaba
Sremski front 100 hiljada srba 100 hiljada svaba
Sve velike bitke nesto se ne spominju a Kosare svaki dan par hiljada vojske protiv par hiljada siptara napravise mit od toga dosadili i bogu i narodu
Ne znam kako te nije sramota da tako pises....svaki zivot je bitan...sve su to isti mucenici, ne ponovilo se
 
Gledam nesto istoriju Cerska bitka 200 hiljada Srba 200 hiljada svaba
Kolubaraka bitka 400 hiljada srba 400 hiljada svaba
Sremski front 100 hiljada srba 100 hiljada svaba
Sve velike bitke nesto se ne spominju a Kosare svaki dan par hiljada vojske protiv par hiljada siptara napravise mit od toga dosadili i bogu i narodu
На Кошарама је однос био један на према сто у корист шиптара, па можда отуда настаде мит?
 
Obicni rusi se nesto ne bune previse ukrajinskoj okupaciji, evo jednog gradjana, kaze zapalili kancelariju (okruznog tuzioca?) ostalo nisu dirali, metnuli ukrajinsku zastavu na zgradu uprave. Veliki broj ukrajinskih vojnika i vozila.
kaze zaustavili ga trazili dokumente, on pitao sta dalje, rekli mu da nauci ukrajinsku himnu i pripremi se za referendum o pripajanju ukrajini.
e, a najludje je sta kaze covek na kraju: ako to znaci mir, jer ocigledno rusija ne moze da nas zastiti, onda mu je svejedno kako se zove drzava.
pa sad mi je otprilike jasno zasto putin i kamarila oko njega ponavljaju da rusija ne sme izgubiti rat jer ce prestati da postoji, izgleda da je to tacno, rusima se fucka za putina i rusiju! i rado ce prihvatiti da su ukrajina!

evo videa:

“I was just in the center. Everything is more or less intact. The prosecutor's office is destroyed. The city administration is flying the Ukrainian flag. There are many soldiers and equipment. A soldier called me over, checked my documents, and wasn't rude. I asked, "What should we do?" He said, "Learn the Ukrainian anthem and prepare for a referendum." To be honest, I no longer care which flag we live under. The main thing is to have peace. If our own can't protect us, maybe the Ukrainians can.”

1723061040661739.jpg


ukrajinska vojska probila drugu liniju odbrane, ceceni pobegli...
vo0429.PNG


P.S. moze li neko zamisliti situaciju da vojska Meksika uleti 25 km u dubinu i desetine km sirinu Amerike, popali par zgrada i proglasi okupaciju?
Sta bi bilo?
 
Poslednja izmena:
Gledam nesto istoriju Cerska bitka 200 hiljada Srba 200 hiljada svaba
Kolubaraka bitka 400 hiljada srba 400 hiljada svaba
Sremski front 100 hiljada srba 100 hiljada svaba
Sve velike bitke nesto se ne spominju a Kosare svaki dan par hiljada vojske protiv par hiljada siptara napravise mit od toga dosadili i bogu i narodu
Dokaz da nama uopste ne trebaju neprijatelji . Jer srbin je oduvek sam sebi najveci neprijatelj . 👏
 
Sta ce Rusi narod ko i svaki drugi . Kad se budala uvati uzda , i dodju teska vremena , pa se bitange seoske i gradske dovate puske i prvi put osjete da su nesto u drustvu ,tad bude svega do genocida ,ko npr Svabe,Ustase , ...ko sve ne , al opet sve krece od budale koja drzi kormilo. Kao sto Svabe nisu mogli da smognu snage da se predaju ili skinu budalu dok mu nije doso Ruja u bunker u Berlinu , ili Sadam ili Sloba dok nije skinut u Bg , tako i ovaj rat ce se rijesiti u Moskvi , to svako ko realno rezonuje zna od 2g unazad , samo da se sto prije zavrsi da manje sirotinje izgine
 
Da,da lažiranje istorije je da su Srbi podneli najveće žrtve da oslobode prostore bivše Jugoslavije.I verovatno je lažiranje da su Nemci pobili đake u Šumaricama i da su ustaše pobile recimo 3000 ljudi u Sremskoj Mitrovici.I da su postojali koncentracioni logori u bivšoj NDH i da je postojala Handžar divizija i da su ubijali 100 Srba za jednog ubijenog Švabu i da su Švabe imale kaznenu ekspediciju u Mačvi i Jadru odnosno ovom delu gde bi sad da kopaju jadarit.Po čijim kostima?
Picousti nije došao da se pokloni grobovima Srba koji su ostavili kosti za državu koju on sada rasprodaje.
Neće to kopanje ići baš tako glatko,a on bi trebalo da odgovara za uzurpiranje vlasti i prekoračenje ustavnih ovlašćenja predsednika države.
 
Da,da lažiranje istorije je da su Srbi podneli najveće žrtve da oslobode prostore bivše Jugoslavije.I verovatno je lažiranje da su Nemci pobili đake u Šumaricama i da su ustaše pobile recimo 3000 ljudi u Sremskoj Mitrovici.I da su postojali koncentracioni logori u bivšoj NDH i da je postojala Handžar divizija i da su ubijali 100 Srba za jednog ubijenog Šv

abu i da su Švabe imale kaznenu ekspediciju u Mačvi i Jadru odnosno ovom delu gde bi sad da kopaju jadarit.Po čijim kostima?
Picousti nije došao da se pokloni grobovima Srba koji su ostavili kosti za državu koju on sada rasprodaje.
Neće to kopanje ići baš tako glatko,a on bi trebalo da odgovara za uzurpiranje vlasti i prekoračenje ustavnih ovlašćenja predsednika države.
Srbija osim Srema nije imala veze sa Hrvatima, uža Srbija bukvalno nije imala sukob sa Hrvatima. Ako su četnici prvi borci protiv Nemaca onda su oni zaslužni za 100 za 1 a ne partizani. Četnici su pomagali ustašama u ofanzivi na Kozaru- Uroš Drenović a za to je dobio ulicu u Banjaluci. Učili su nas da je u Kragujevcu ubijeno 7000 a broj je manji,i tu su se Srbi istakli kao saučesnici. U kaznenoj ekspediciji pitanje je ko je sve bio jer kako reče ona baba iz jedne knjige- čuvaj se Švabe koji priča naški. Pričamo kako smo čuvari pravoslavlja a jedina smo hrišćanska zemlja koja je učestvovala na strani Turaka kad je pao Carigrad. I na kraju Košare su naš pokušaj kopiranja Leonide i Spartanaca.
 
Svi moji su se odazvali kad je otadzbina zvala nije nas obisao ni jedan rat tako da mislim da ni mene nece mimoici sve u svoje vreme. Mrzim kad eksplatisu prave mit od neke male bitke pa se onda uvelicava ne bi da moju decu hrane tim glupostima i doje takvim patriotizmom.
 
Nazad
Vrh