Chat 17

Nije on devijantan samo u po pitanju sporta . I sa političke strane tera cudnovatu priču . Evo nekih bisera :

-----" Rusi apsolutno treba da budu prisutni ovde i mi sa njima treba da gradimo svoju budućnost , to je naša šansa da preživimo . . . " 55 : 30
----" Rat u Ukrajini će se završiti tako što će Rusi da ih samelju i to će se dogoditi u roku od nekoliko meseci "....... 52 : 00
Još kad se setim da je išao u B.G da brani Miloševića od hapšenja ........
Primetio sam neko pravilo : svi ovi što su malo iscaseni pljuju po našim sportistima , gade se na zapadnu kulturu , vole Ruse , Putina , mrze Ukrajince , Zelenskog , i navijaju za zvezdu ?!?
Nemoj tako lako generalizovati stvari.
 
@Miloica - Nole je legenda i usao je u legendu i tako ce ostati dugo . Za njega kao njega kapa dole . A jel ti znas gde je njegovo prijavljeno trenutno mesto stanovanja ?
I da za prvi klip ga je malo vise preterao a drugi mi nije sporan .
 
ne razumem ove engleze iz Boltona!
zasto vicu alahuakbar????


a u ukrajini F-16 vec patroliraju nebom
7mtj5s.jpg


dok za to vreme u Rusiji (pravi vladari) Tadjijci (neo mongolska zlatna horda) skalpiraju ruse:
tadjiks-scalp-russians.jpg


a Ramzan Kadirov zeli da koristi nuklearke i trazi da licno pritisne dugme! (od 3:09)

 
Poslednja izmena:
koji smo mi nezahvalnici!


izgleda da je poljoprivreda javna sluzba na budzetu:

Ministar trgovine Tomislav Momirović kazao je da je RTB Bor jedan od najvažnijih industrijskih kompleksa u Srbiji, gde se stvara nova ekonomska vrednost iz koje se isplaćuju plate javnim službama.

a u Belfastu:

 
Poslednja izmena:
koji smo mi nezahvalnici!


izgleda da je poljoprivreda javna sluzba na budzetu:



a u Belfastu:

Bar je to jednostavno . Kome se nesvidja zapadni nacin zivota , nek se vrati na istok na dedovinu . Moze da umota zenu i drzi ju u kutiji i mirno more
 
Svi čekaju na Iran , jel kreće i kad ?
Opet ce Vucko par vanrednih obracanja pa ce raja zaboraviti na naše probleme .
 
kako izgleda rusko "oslobodjenje"? Isto kao i u drugom svetskom ratu!
Jedinica ovog zarobljenog rusa je silovala:

tri decaka
pet devojcica
sest zena




posle obavljenog "posla" su ih pobili


kako je nastala rusija (od moskovie):
In 1328, Tver duchy revolted against the Mongols, killing the Uzbek Khan’s cousin. Tver was burned and destroyed by the Horde, and Moscow and Suzdal princes helped the Mongols. Why? How could they?

After Tver’s demise, Ivan I “Kalita” of Moscow became the first prince to collect the tributes from the Russian lands instead of the baskaks – that’s what he got for helping the Mongols to murder his compatriots – and at the same time, his enemies. However, this helped bring the famous “40-year peace” when Mongols didn’t attack the lands of Moscow (but ravaged other duchies). Meanwhile, Moscow used the defeats of other princes for their own means.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh