Chat 17

Narode treba mi pomoć.
Zetu treba neko u okolini Zaječara, Negotina tačnije selo Salaš za podrivanje za voćnjak.
Da li znate nekog da podriva u tom kraju?
 
Podrivanje nema efekta ako nije baš suša (suva zemlja). Ne znam kako je tamo situacija. Ali kod nas ,,podrivaju" bez efekta, samo da se odradi. Žalisno ali istinito.
 
Zato je svako od nas tu gde jeste, posle nema ljutnje. Neko napreduje, a neko stagnira jer neće da uči.
Ja sam se ogradio da ne znam kakva je situavija u toj njivi. Tvrdim da u najvećem delu srbije nema uslova za podrivanje, ima za trošenje goriva, vremena i mehanizacije ali no
 
njegovo rano pisanije je tad i imalo nekog smisla...vremenom je svaki vid sportske zabave sveo pod kapitalističku idiotokratiju što nije tačno
Nije on devijantan samo u po pitanju sporta . I sa političke strane tera cudnovatu priču . Evo nekih bisera :

-----" Rusi apsolutno treba da budu prisutni ovde i mi sa njima treba da gradimo svoju budućnost , to je naša šansa da preživimo . . . " 55 : 30
----" Rat u Ukrajini će se završiti tako što će Rusi da ih samelju i to će se dogoditi u roku od nekoliko meseci "....... 52 : 00
Još kad se setim da je išao u B.G da brani Miloševića od hapšenja ........
Primetio sam neko pravilo : svi ovi što su malo iscaseni pljuju po našim sportistima , gade se na zapadnu kulturu , vole Ruse , Putina , mrze Ukrajince , Zelenskog , i navijaju za zvezdu ?!?
 
@Miloica - jel ti mislis da svet ide u dobrom smeru ?
Mnogi ne misle a tu i ja spadam i zato je jedino resenje velika promena . Duci prica o tome i takva promena je jedino pravo resenje . Oko sporta je 100% u pravu i ne sme mu se protivreciti . Ipak je covek doktor filozofije i prava . Nije neki bizgov bez dva razreda osnovne skole .
 
@Miloica - jel ti mislis da svet ide u dobrom smeru ?
Mnogi ne misle a tu i ja spadam i zato je jedino resenje velika promena . Duci prica o tome i takva promena je jedino pravo resenje . Oko sporta je 100% u pravu i ne sme mu se protivreciti . Ipak je covek doktor filozofije i prava . Nije neki bizgov bez dva razreda osnovne skole .
Ti bi da mijenjas svijet? Da napravis po svom ? Ima jedan u Moskvi slicno mislio da ce ici
 
@Miloica - jel ti mislis da svet ide u dobrom smeru ?
...................Oko sporta je 100% u pravu i ne sme mu se protivreciti ........
Jel ti misliš da je i ovo ( oko sporta ) u pravu ?
" ko odlazi na teniske mečeve . . . "
Ili možda da li tebe predstavlja Novak Djokovic
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh