Chat 17

Da li ste zapadnjaci pri cistoj svesti ? Ladno ste pronasli opravdanje za demokratski zapad . Pa majku mu sve sto su trebali da urade da sklone ovakvu vlast koja ne tezi EU da zavrsnu na tri meseca slavinu i narod bi ga skinuo ocas posla . Samo jedna penzija da je kasnila promenila bi stvar . Au da zapad neguje demokratske vrednosti pa nece da narod ispasta na taj nacin nego ce nas trovati na bezbedan demokratski nacin .
Zašto da zapad sklanja bilo koga ,šta mi treba da radimo?
I zašto bi ga sklanjao kad im odgovara?
Nama ne odgovara i na nama je ...
 
Pa majku mu sve sto su trebali da urade da sklone ovakvu vlast koja ne tezi EU da zavrsnu na tri meseca slavinu i narod bi ga skinuo ocas posla
a zasto? zar vecina naroda u srbiji nije protiv EU? zasto bi nametali srbima nesto sto oni sami nece?
real politik, trazili ste gledajte!
nego, sad vi pro-rusi trazite pomoc od EU? (eu pomagaj skidaj ovog sa vlasti?!?!)
zovite putina da zaustavi rudnik litijuma! ili ovog sredingerovog kineza (i ziv i mrtav)!


Ako je naša mera
znam da sam naporan, ali to je jace od mene, nasa mera je tri crvene, ulje, brasno i secer!
 
Poslednja izmena:
Inace imam recept kako da uspeju demonstarcije protiv rudnika litijuma!

deliti brasno, secer, ulje i tri crvene svakom demostratoru! (sendvic i prevoz se podrazumeva)
odmah bi bilo bar milion onih protiv rudnika!
a demonstracije bi trajale dan i noc! (do isteka zaliha)
 
Poslednja izmena:
Pa samo da to...nikad nam nisu bili prijatelji pa ni sad u vezi sa litijumom nam ne mogu biti
Kolonijalna sila, imperija, okupator nikada ne mogu imati prijetelje jer nije prirodno. Mogu imati sluge i poslušnike kao neke naše komšije koji se dobrovoljno pokoravaju i neprijetelje koje žele nasilno okupirati jer ne pristaju dobroboljno.
Isto je i u društvu, siledžija (mafijaš) nema prijetelje, samo poslušnike i neprijetelje.
Bio sam oćevidac takvog ciničnog prijeteljstva dva mafijaša.
 
@trtmrt - apsolutno ne trazim pomoc od zapada nego ovakvim pisanjem pokusavam da pokrenem mozdane vijuge vama demokratama . Ali tesko ce to da ide .
 
@trtmrtpokusavam da pokrenem mozdane vijuge vama demokratama . Ali tesko ce to da ide .
ja vise ne pokusavam da vam objasnim, jednostavno se sprdam!
a ako zelis da vidis kako izgleda ruska briga o srbiji, pogledaj post sto je napisao @coci064 kako besomucno unistavaju kikindu i okolinu.
edit
evo ga:
Pitajte ljude da li bi proterali Ruse i Gasprom iz Vojvodine, a narocito ovde iz Kikinde i okoline. U jednom delu atara trenutno ima 15 tornjeva koji neumorno sisaju naftu, a voda dolazi na njeno mesto. Da ne spominjem na stotine vec aktivnih i neaktivnih busotina iz kojih se ispustaju razni gasovi to samo sisti kad se produvavaju. Za sva vremena plodno tlo prevode u neplodno, a podzemne i bunarske vode odlaze u nepovrat.. Pitajte da li mi je drago sto ce mi unakazati naj bolje njive Osmehom Vojvodine tj. putem koji ce sluziti da samo neko mazne pare kroz izgradnju. Sto se tice Rio Tinta pitanje je da li smo dobro obavesteni oko cele te price, a da ce biti ostecenih to sigurno.
i slobodno ga pitaj da li ima ljudi koji bi protestvovali zbog toga? ili radije uzmu vec spominjane tri crvene, ulje, secer i brasno!
p.s. rusi rade toliko spominjani fraking, koji je u EU svuda zabranjen! a mislim da je i kod nas, samo posto smo braca zazmurimo sto nam nepovratno unistavaju vec ionako losu pijacu vodu u Vojvodini i nase najvece blago, plodnu zemlju!
zivela rusija!
ziveo putin!
ziveo vucic!
a ne treba zaboraviti ni kostunicu za cijeg mandata su rusi dobili sve to na poklon!
ziveo kostunica! (a bogami i tadic!)

p.p.s da li ste culi ikog iz beograda ili gomile udruzenja za zastitu prirode da su digli glas protiv rusa i njihovog unistavanja vode i tla u vojvodini?
ja nisam!
 
Poslednja izmena:
Чекај мало, је ли ја то добро читам, неко је написао да је европска унија одустала од нас? Да ли ће сад још јаче европејци да раде на пријему, или мењају страну света?
Kako nebi odustala kad vecina naroda ne zeli u eu ? Kako moze na silu kad ti necez?
 
Nazad
Vrh