Chat 17

Ko sa njima pregovara on uzima lovu, cifre ko zna kolike su u pitanju kad ovde seljacima daju neke pare za kupovinu nove mehanizacije...
Zamisli daje ti neko pare na lepe oci, doslo i to vreme ljudi!!


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Ko sa njima pregovara on uzima lovu, cifre ko zna kolike su u pitanju kad ovde seljacima daju neke pare za kupovinu nove mehanizacije...
Zamisli daje ti neko pare na lepe oci, doslo i to vreme ljudi!!


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
Evo ja ću da ti namestim da ideš na pregovore da ti ,,uzmeš lovu".
 
Slavko, koji je tebi?

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Ko sa njima pregovara on uzima lovu, cifre ko zna kolike su u pitanju kad ovde seljacima daju neke pare za kupovinu nove mehanizacije...
Zamisli daje ti neko pare na lepe oci, doslo i to vreme ljudi!!


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
Ja sam komentarisao ono što sam pročitao i kako sam razumeo. Ako sam pogrešno razumeo ti mi razjasni. Hvala.
Slavko, koji je tebi?

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
za to vrijeme.....
449821575_10160215284422688_7460744556223438951_n.jpg
 
Protesti protiv rudarenja litijuma ili ne?
I kod nas ima nekih istraživanja i onih koji su bacili oko na rudna bogatstva. Seljani se bune ali...
Kampanjski protesti neće donijeti nikakve koristi. Oni koji rade na dobijanju dozvola rade konstantno u pozadini. Nevidljivi. Kad počnu neki radovi na terenu već je dobar, veći dio, obavljen.
Ovi koji protestvuju morali bi da dobro procjene mogu li pravno ili građanskim otporom zaustaviti, ne odgoditi već dobiti pravni akt da se trajno zabranjuje eksploatacija. Ako to nije moguće moraju tražiti način da izvuku što povoljnije uslove za zajednicu.
Svaki drugi način će dovesti do toga da kompanije kopaju i ostvaruju profit a zajednica ne dobija ništa.
Pojedinci možda ušićare neki euro. Biće i onih koji dobiju po leđima. Ako se vođe protesta zaista bore za zajednicu imaju priliku da nešto od tog bogatstva dobije i zajednica. U protivnom izgubiće sve.
 
kad proguraju litijum, na redu su nuklearke
i na kraju nista od srbije ostati nece

@frkani covece ovde ljudi prodaju svoju buducnost (glas) za tri crvene, litar zejtina i par kg brasna, e sad primeni to na milione koje je rio tinto spreman da plati!
bice mrtvih oko toga ko ce da uzme vise para! (tako da pisi propalo u vezi ostalog)
 
Poslednja izmena:
OK. Šta predlažeš da činimo ? Šta ćeš konkretno ti učiniti ?
Ja ću biti u četvrtak u Bg u 8. Nikog ne kritikujem od prtivnika izdajicama.
Pričao s jednim drugarom i on kaže da je njegov predlog da se subvencije vrate na 4000din/ha pošto ispada da je u poljoprivredi sve super i da je selo glasalo 90% za žvalu.
 
Nazad
Vrh