Chat 17

Sve što trtmrt postavi je njegovo viđenje stvarnosti gde se iz petnih žila trudi da iz neke njemu, a nama neshvatljive, potrebe ubeđuje danima članove foruma u neistinu.

Čemu ovoliki trud i šta je tačno cilj meni nije jasno.

Evo, ovaj zadnji post. Uhvatio se jednog jedinog članka iz FT gde je novinar uzeo cifru od 800 miliona dolara, koja je izvoz namenska za neki vremenski period i zaključio da je to municija koja je izvezena u Ukrajnu. A zna se da je samo Azerbejdžanu prodata haubica NORA u vrednosti od preko 300 miliona.

I onda kreću halucinacije kolko je to granata i koliko je pobijeno Rusa sa tim, a nema veze sa stvarnošću.

I izbaci 10 slika iz prepisivačkih novina i to je kao dokaz.

Takvi su mu svi postovi. A da neko krene da demantuje, da potroši vreme da stavi stvarne dokaze, ništa on ne bi, samo pređe preko toga i opet nastavi da zatrpava sa glupostima.
Covek dobija neki dinar od toga . Isto kao SNS bot . Program radi za njega i boduje ga a svaka reakcija ili odgovor njemu donosi jos bodova .
@Зорге mu je dosta parica doneo tako da bi bio red od njega da Zorgea izvede na veceru i da se lepo ispricaju u cetiri oko 🤣
 
Covek dobija neki dinar od toga . Isto kao SNS bot . Program radi za njega i boduje ga a svaka reakcija ili odgovor njemu donosi jos bodova .
Tacnije ,nisu u pitanju bodovi ,nego kripto apoeni ,ak te zanima ,posla ima....
cekaj, ima negde se prijavis, se*es po vlasti i neko te za to placa???

ajde vas dvoje posto ste ocigledno u to upuceni, dajte adresu, telefon, email ili bilo sta gde se prijavljuje za to!

p.s. sta su kripto apoeni i kako to unovciti? pitam za druga!

a sto se tice naseg izvoza oruzija u ukrajinu, evo sta o tome kazu ruski politicki komentatori na ruskoj TV!
ili mozda ni njima ne verujete?
zakopavanje glave u pesak je opasna "rabota"!

 
Poslednja izmena:
Шта се дешавало, нигде ништа објективно, него класично пљување по протестантима.
Odličan skup sa jasnim porukama uz malo oštrijih reči od pojedinih govornika koje će medijski huškači naravno iskoristiti za izvrtanje.
Sinoć na N1 bilo direktno ukjučenje bez ikakvih komentara ,samo prenos.
 
Прочитајте више пута да боље разумете...
 
Ti pljujes po Rusiji i po drugacijem shvatanju sistema vrednosti
🏳️‍🌈
nebitno (mada je ova vlast epitom svega toga), evo opet te pitam, gde placaju za to, posto si vidim upucen u to, gde kako kome da se prijavim za pare ili tokene ili kako god to zovu, i gde te tokene unovciti?

i jos kazes bonus na odgovor? a jel te sto odgovaraju vrednuju nekako? evo sta mene brine:
recimo (lupam) odgovori neko sa IQ 100 to je 5 tokena, odgovori neko sa IQ 120 to je recimo (lupam) 7 tokena...
zasto pitam, pa mene brine kad pocnu da odgovaraju ovi sa IQ 85 i nize, da li na te odgovore oduzimaju tokene?
(primer IQ 85 odgovor = -10 tokena) mislim vecina je takvih odgovora, nekad se mucim da ih uopste desifrujem sta je pisac hteo da kaze...
e onda *ebes poso ako ti zbog retarda oduzmu tesko zaradjene tokene.
 
Poslednja izmena:
cekaj, ima negde se prijavis, se*es po vlasti i neko te za to placa???

ajde vas dvoje posto ste ocigledno u to upuceni, dajte adresu, telefon, email ili bilo sta gde se prijavljuje za to!

p.s. sta su kripto apoeni i kako to unovciti? pitam za druga!

a sto se tice naseg izvoza oruzija u ukrajinu, evo sta o tome kazu ruski politicki komentatori na ruskoj TV!
ili mozda ni njima ne verujete?
zakopavanje glave u pesak je opasna "rabota"!

cekaj, ima negde se prijavis, se*es po vlasti i neko te za to placa???

ajde vas dvoje posto ste ocigledno u to upuceni, dajte adresu, telefon, email ili bilo sta gde se prijavljuje za to!

p.s. sta su kripto apoeni i kako to unovciti? pitam za druga!

a sto se tice naseg izvoza oruzija u ukrajinu, evo sta o tome kazu ruski politicki komentatori na ruskoj TV!
ili mozda ni njima ne verujete?
zakopavanje glave u pesak je opasna "rabota"!

Valjda vidis da se salim .😀

(p.s., nismo dvoje ,nego dvojica , pretpostavljam da je banat013 muskog roda.)
 
Valjda vidis da se salim .😀
e u Qrac krasni, propade mi letnji biznis plan, ja reko da pokrijem bar struju i recimo sendvic kao kod sns, vec sam zamisljao i po koje pivo od kenjanja po vlasti (ako bas iskenjam nesto super).... kad ono crvc
ostaje mi @Banat013 kao jedina nada, za zaradu. mada pocinjem da strepim da ako pocnu da citaju njegove postove ode moja zarada, jedino ga izvlaci sto cesto pominje teorije zavere, iskreno se nadam da za to daju bonus a ne oduzimaju tokene!
ajde gukni @Banat013 gde da se prijavim, kriza je bre!
 
Ne sekiraj se za oduzimanje jer je vazno samo izazvati reakciju a nju izazoves samo kada neko procita tvoj post sto znaci da je bio kvalitetat po zapadnim standardima .
Samo pisi i mozda i tebe ubode sreca kao Jelenu Milic u jednom trenutku veliku pljuvacicu vlasti . Verovatno ih ima jos sjaset takvih za koje ni ne znamo . U nekom izvalecenju mozda i tebe ubodu . Samo bolje drzi pozadinu uza zid . Hoce oni i tako da bockaju 👍
 
Ne sekiraj se za oduzimanje👍
veruj mi sekiram se, da sam u tom tvom MLM (koji drzis u tajnosti) evo ode najmanje 5 tokena na osnovu tvog komentara.

ajde podeli sa nama gde se prijavljuje, nemoj da drzis samo za sebe, sto si tako sebican, imaju oni tokena za sve! necu ti uzeti sve! ili cuvas tajnu organizaciju zbog tog tvog bockanja? tu tek ne treba da brines, zena deca tri deteta... koliko imas ti?

dakle da ponovim: GDE SE PRIJAVLJUJE?
 
Nazad
Vrh