Chat 17

Лепе године доживео, врућ се хладне воде није напио и оставио брдо добрих филмова за собом. А што, се тиче ових наших младих глумаца па то, је више од катастрофе немају емоција у глуми. Све нешто извештачено као да читају текст испод камере без припреме.
 
Raspad sistema. Struje nema u par drzava. Interneta ce biti jos malo. Skidajte nesto odma da imamo sta gledati . Ako nebude intermeka izgibosmooo

 
А што, се тиче ових наших младих глумаца па то, је више од катастрофе немају емоција у глуми.
Глед'о ономад прву сезону "Убице мога оца" - онај Вук Костић к'о да је стондиран, а Јанкетић јуниор поред њега је фонтана експресија и глуме, ради оно што ју је пос'о.
 
Nesto pricamo bas , nije se nikad pricalo sta bi se dezilo u ovakvom slucaju nestanka struje , ako bi potrajalo. Koje bi to stete bile. Evo gledam ima neka velika klaonica pilica ovde blizu mene Ukrajinska , jedno dvadesetak kamiona punih zivih brojlera stoje na suncu u redu pred kapijom . To ce sve pocrkati ako ne dodje struja za sat dva. Itd itd
 
Ако је велика производња мора имати агрегате. Хладњача не може без тога као резервни систем.
Овде је од пре два дана почело сецање, већ су јутрос електричари имали посла преко главе.
 
Neznam dali tolika firma moze imati agregat koji ce pokretati sve. Tu nije u pitanju hladnjaca same nego komplet proizvodna linija.
Inace dodje struja
 
Колика год била производња мала је поредећи велику фарму где има стотине великих вентилатора, пумпи и разних електро мотора.
На послу v 12 агрегат од 1500 kw гура све.
 
Не мора то бити један агрегат већ више мањих правилно распоређених на електричне водове.
 
Копајте, другови копајте...
Ovo je bolest, mora da se ama baš u svakoj prilici pokaže kao spasilac, i da uzdigne sebe kao nekog ko vodi računa o svemu, kao da nema drugih ljudi ispod njega zaduženih za konkretne stvari. Ovaj problem sa strujom je tehničke i stručne a ne političke prirode, i odgovarajući stručni ljudi treba da ga reše. Al' za dnevnik će ovo biti jako zgodno...
 
Trni mi ceda, ja sam na odmoru, on bi hitno trebao kod psihologa. Al ima kod mene i takvih koji tako nesto jedva cekaju, sefovi i jos neki takvi govnari nebi ni isli kuci, cepaju dezurstva i prekovremeno od jutra do sutra
 
И шта каже вођа, стабилна производња а тек снабдевање електричном енергијом...
Буквално како је почела киша нестало струје. Још је нема. Неко није остао на послу дуже...
 
Nazad
Vrh