Chat 17

puna podrska u komunikaciji i "snimanju" terena..
ponovicu
I?
sve je to jos uvek manje od onog na sta su se obavezali budimpestankim memorandumom, kad je ukrajina predala svoje nuklearno oruzije u zamenu za rusku garanciju da ih nece nikad i ni pod kakvim uslovima napasti!

 
Тај извор "правог" информисања каже да је европа победила у другом светском рату, многе паравојне организације са нацистичком идеологијом које су биле под санкцијама европске уније и америке су стављене у први план.
Турски барјактари све ће да реше-где су?
Химарс-?
Леопард и остали тенкови, још мало и руси ће им продавати половне делове.
Наравно да гледам вести обе стране. Пробајте на јт оставити неки коментар који мало нагиње на исток. 10 секунди и нема га, буквално.
 
Od šume ne vidite drveće ili već kako se kaže. Mislim da niko nije računao na Ukrajince i njihovo srce tigra. Da su oni skinuli gaće i pustili Vagner sociopate i poludele Čecene zapad bi baš bilo briga. Međutim kad su zapadnjaci videli želju i volju Ukrajinaca rešili su da pomognu ne baš u nekim količinama i sa ne baš modernim oružjem. Rusija je doživela totalni debakl a klizi u debakl epskih razmera gde je pitanje same Rusije na kocki.
evo kriv sam priznajem prvi!
mislio sam da ce ih rusi pregaziti pre podne i kraj....
iznenadili me, a onda sam poceo da istrazujem o ukrajincima, da sam znao sta sad znam ne bi me toliko iznenadili

Ilja_Jefimowitsch_Repin_-_Reply_of_the_Zaporozhian_Cossacks_-_Yorck.jpg



seca se neko Dzohara Dudajeva?
cecena koji je pobedio rusiju?
on je predvideo rat izmedju ukrajine i rusije jos 1995.g.
Дудајев је пре распада Совјетског Савеза био члан комунистичке партије, високи ваздухопловни официр, генерал-мајор и командант 326. нуклеарне стратешке авијационе дивизије дугог домета РВ СССР. У периоду између 1991. и 1996. био је оснивач и председник самопроглашене Чеченске републике

i rekao je da ce to biti kraj rusije kad se ukrajinci dignu protiv rusa.

Remember-my-words-Russia-will-disappear-when-the-Ukrainian-sun-rises-Dzhokhar-Dudayev.png


 
Poslednja izmena:
Najbolje da sacekamo , samo ce se reci. Samo sto se zaboravi . Tako je bilo jos onomad . Te nece putin napasti , pa prosetace se ,ukrajinci su smijesni ,... tako i ovo. Nista mi nebi bilo draze neg da si ti u pravu ,sto se tice vojnih zrtava . A to poneko selo spaljeno za zadnju godinu , nista to neznaci .
 
Све у праву момо, само крени од 2014 године, колега горе поставио да је то почетак првог нато-руског рата који трајеи данас.
 
Stiskaj dugme Putineeee.
1520060408843



odbrana moskve je u sigurnim rukama!

uganda-defend-moscow.jpg


nas, rusa i ostalih spasitelja bele rase i boraca protiv globohomo 3000 miliona!

west-vs-russia-globohomo-saviors-white-race.jpg





nasi i putinovi saveznici jedva cekaju da dobiju nove mlade, kad rusi pobede i uzmu od porazenog plemena sve zene u zarobljenistvo kao ratni plen!

ovaj branilac moskve iz ugande (inace sin predsednika ugande, sef generalstaba i general u ugandskoj vojsci) je vec bezecovao Djordjiju Meloni!


Muhoozi Kainerugaba (born 24 April 1974) is a Ugandan military officer. He is the son of President Yoweri Museveni[7] and currently serves as the Chief of Defence Forces of the Uganda People's Defence Forces (UPDF). He is also the chairman of the Patriotic League of Uganda, a pressure group lobbying for his presidency.

zna se i cena koju ce platiti putinu!
100 NKORE krava!


Ugandan-general-has-offered-100-cows-in-exchange-for-taking-next-Italian-PM-Giorgia-Meloni-as-a-Brid.jpg


zauzvrat italija je poslala storm shadow krstarece rakete ukrajini i dala dozvolu da se gadja sa njima i na teritoriji rusije (jedini uslov je da ne smeju da ubiju niti jednu NKORE kravu, ako ih branioci moskve ponesu sa sobom za trampu):

italy-Storm-Shadow-missiles.jpg




a putin se raduje povecanju broja muslimana u rusiji (uskoro vecina, zato je putin podigao 8000 novih dzamija u rusiji):

31e51d11702010d269094cd025d3bc3b.jpg


i na kraju jedna vest sa trulog zapada (necu vise majke mi),

rabin iz new yorka je uhapsen jer je na malim oglasima prodao hiljade (5200) obrezanih kozurica!

rabbi-sell-foreskins-on-craiglist.jpg


ja licno mislim da je ovako bolje (prodati to na malim oglasima umesto cuvati), jer kad je hitler onomad krecio sinagogu (nadam se da svi znamo da je hica u mladosti bio moler?!?) a bio gladan i pojeo one bajate cvarke sto je nasao iza oltara..... nastao je haos!

mada je u vesti i recept kako to spremiti, posoliti i prziti na ulju kao kolutice od crnog luka, pise da su prvoklasni afrodizijak.... mora da je hitler pojeo presne!
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh