Chat 16

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ozbiljno pitanje:

imamo li mi iz srbije pravo da glasamo na izborima u republici srpskoj?
I ako nemamo zasto? I zasto oni onda imaju pravo da glasaju ovde a mi tamo ne?

I jos jedno pitanje, ima li u republici srpskoj neka globohomo stranka? da znam za sta cu glasati tamo ako dobijemo pravo glasa u republici srpskoj?
Nemamo pravo da glasamo ni na jednim izborima jer nemamo dvojno dzavljanstvo . Znaci prvo odes u Banjaluku i trazis pasos ( valjda moze ) . Sada procedure ne znam ali trebalo bi imati neku nekretninu tamo i da se prijavis tamo . Kada dobijes pasos imas prava da glasas i tamo i vamo za predsednika i republiku . Ali izgleda mozes da budes prijavljen u isto vreme i tamo i vamo pa mozes glasati u istom danu i za gradonacelnika Banjaluke i za Beograd .
Ajmo kolege sa desne strane Drine koja je procedura i jer bi bilo fer da ja koji ne zivim u Banjaluci odredjujem sudbinu Banjaluke ?
 
Ozbiljno pitanje:

imamo li mi iz srbije pravo da glasamo na izborima u republici srpskoj?
I ako nemamo zasto? I zasto oni onda imaju pravo da glasaju ovde a mi tamo ne?

I jos jedno pitanje, ima li u republici srpskoj neka globohomo stranka? da znam za sta cu glasati tamo ako dobijemo pravo glasa u republici srpskoj?
Taman posla,pa da nam u Rep. Srpskoj glasate za Dodika......daleko vam lijepa kuća 8-)
 
Smanji malo doživljaj. Ako je iko osramotio Srbe i Srbiju onda ste to vi. Vaše nakazno i izopaceno shvatanje Srpstva i tradicije zatrovalo je i dalje truje Srbiju. Vaše pozivanje na tradiciju tekovine Prvog svetskog rata je tragikomicno itd. Mogao bih do sutra ali ću se ovde zaustaviti. Ništa lično.
Smanji i ti malo doživljaj prijatelju.Kakvim se glupim generalizacijama služiš i čemu to vodi???Kakav 1ww i njegove tekovine???Kroz koju prizmu gledaš na srpski narod preko Drine?
@Matić jel ta usluga znači da ćete svi glasati za Dodika tj onoga koji je organizovao autobuse i glasače za Bg....Bravo:)
 
Smanji i ti malo doživljaj prijatelju.Kakvim se glupim generalizacijama služiš i čemu to vodi???Kakav 1ww i njegove tekovine???Kroz koju prizmu gledaš na srpski narod preko Drine?
@Matić jel ta usluga znači da ćete svi glasati za Dodika tj onoga koji je organizovao autobuse i glasače za Bg....Bravo:)
Ne gledam ih nikako nego oni gledaju da se pitaju u Srbiji. Ja rezervnu domovinu i rezervni pasoš nemam. Sami niste u stanju da sredite svoju državu nego vam treba strani tutor a hoćete da uređujete Srbiju. Budimo mi braća ali svako u svojoj kući. Znam da imate kompleks od Prvog svetskog rata i ekskurzije u plavim uniformama. Te glupe generalizacije su dobile svoj epilog u Hagu.
 
луле ово за додика и изборе у Србији си тотално промашио
 
кога је вучић подржао на изборима у републици Српској а кога је хапсила додикова милиција од вучићевих људи
 
Додик је увек уз власт у Србији јер је то нормално слабији се наслања на јачег а жвалоња не води самосталну политику него колико му газде дозволе рецимо у овом тренутку је србија савезник украјини тако је наређено а и требајуим ваљевске гранате а додик је уз путина
 
ови избори су му требали да растури спс да смањи утицај руса и то је урадио шта је хтео њему упамти ђилас и компанија нису противници јер им је исти газда
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh