Chat 16

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Za BG je najbolje da Vucic pobjedi, previse se sljama nakotilo u SPN i slicnim organizacijama
Gade mi se zbog odnosa prema Republici Srpskoj i ostalom srpskom narodu
Nije da sam fan SNS ali manje su zlo od ovih sto imaju krizu identiteta...
a kakav je to odnos kad 12 godina nemaju nikakav moguci kontakt sa Republikom Srpskom???

sta opozicija moze da radi i da se dogovara sa naprimer Dodikom??? de mi objasni ovu filozofiju

Jesu šljam,nema spora ali ako se Bodiroga prihvati kandidature moglo bi biti iznenađenja
@Lule28 ko je dokazao i kako

kakav Bodiroga sta vam je,to je Vucko vec krenuo da baca "bombe",pa on je u kampanji 24/7 citavu vlast

ma imas u temi kad su bili izbori,ko je koliko kad dobijao glasova,gde su glasali za vucica za parlamentarne,gde su glasali za gradske za nestora i obrnuto---mrzi me sad da ti trazim ako to vec neznas
 
За јаку опозицију би требало подићи цензус на 10% па тек на трећим изборима очекивати смену власти. Оваква назови опозиција и да добије већину не би могла да се конституише од свађе и грабежи.
Што се Београда тиче ту се толике паре врте да ти памет стане а Несторовић је улетео "грлом у јагоде". Да је био паметан по објављивању резултата је могао да тражи место градоначелника или управу свих јавних предузећа (мислим да би ово прво пре добио). Ал' човек није политичар! Као што има факултет за попа има и за политичара.
 
За јаку опозицију би требало подићи цензус на 10% па тек на трећим изборима очекивати смену власти. Оваква назови опозиција и да добије већину не би могла да се конституише од свађе и грабежи.
Што се Београда тиче ту се толике паре врте да ти памет стане а Несторовић је улетео "грлом у јагоде". Да је био паметан по објављивању резултата је могао да тражи место градоначелника или управу свих јавних предузећа (мислим да би ово прво пре добио). Ал' човек није политичар! Као што има факултет за попа има и за политичара.
ma nestor je trebao da posluzi kao sto su zavetnici ili onaj jedan iz nade pre neku godinu sto odjednom prelete u sns i eto vecine u skupstini grada

al nestor zajebo stvar
sad se posvadjali u pokretu stranci sta li su,jedni su hteli sa SPN,drugi nisu....cik pogodi ko nije hteo????


najvece budale ovih izbora su ubedljivo Bosko Obradovic i nazalost Boris Tadic
 
Za BG je najbolje da Vucic pobjedi, previse se sljama nakotilo u SPN i slicnim organizacijama
Gade mi se zbog odnosa prema Republici Srpskoj i ostalom srpskom narodu
Nije da sam fan SNS ali manje su zlo od ovih sto imaju krizu identiteta...
Kakave veze ima vlast u Beogradu ili u mom selu za drzavnicka pitanja ? Ajde malo neka se nesto menja . Jel ti kapiras da ovaj ima u vlasti svaku mesnu zajednicu u Srbiji . To je bolesno !!!
 
Nije dobro razumjem, ali zar vi nevidite koja su gamad SPN, zalosno je sto uopste jedna takva politicka grupa ima priliku da se dokopa vlasti
Sta fali Dverima, zalazu se za tradicionalne vrijednosti, kako njihova politika nije isplivala
 
Tesko da razumes . Juhuuu nama je lezbejka 6 godina premijer . Svim srcem ti zelim ovakvu vlast 👍
A dveri i normalne vrednosti ne mogu da isplivaju zato sto su ovi zauzeli sve medije kojima upravlja USA ambasador Hil sa drugarima .
 
gamad iz SPN
KOMPLETAN SPISAK KANDIDATA
1. Radomir Lazović
2. Miroslav Aleksić
3. Dragan Đilas
4. Tijana Perić Diligenski
5. Danijela Nestorović
6. Marinika Tepić
7. Srđan Milivojević
8. Borko Stefanović
9. Slavica Radovanović
10. Zdravko Ponoš
11. Biljana Đorđević
12. Aleksandar Jovanović
13. Dušan Nikezić

14. Nebojša Novaković
15. Ana Oreg
16. Ivana Rokvić
17. Goran Petrović
18. Dragan Delić
19. Miloš Parandilović

gamad iz SNS

1. Miloš Vučević Advokat Novi Sad SNS
2. Ana Brnabić Master menadžment/marketing Beograd – Savski venac SNS
3. Dejan Ristić Diplomirani istoričar Beograd – Palilula SNS
4. Marija Zdravković Doktor medicine – kardiolog, Docent Medicinskog fakulteta u Beogradu Beograd – Novi Beograd SNS
5. Vladimir Orlić Doktor nauka – elektrotehnika i računarstvo Beograd – Čukarica SNS
6. Ljubica Vraneš Operska pevačica Beograd – Čukarica SNS
7. Jovan Kolundžija Magistar violine Beograd – Savski venac SNS
8. Marina Raguš Politikolog Beograd – Voždovac SNS
9. Stojan Radenović Profesor univerziteta u penziji Beograd – Vračar SNS
10. Dejan Tomašević Ekonomista Beograd – Novi Beograd SNS
11. Nikola Selaković Diplomirani pravnik Beograd – Vračar SNS
12. Vesna Đurišić Diplomirani ekonomista Beograd – Zvezdara SNS
13. Arno Gujon Inženjer ekologije Beograd – Novi Beograd SNS
14. Nevena Đurić Master profesor matematike Kruševac SNS
15. Milenko Jovanov Diplomirani pravnik Kikinda SNS
16. Predrag Bandić Penzioner Beograd – Voždovac SNS
17. Sanja Džajić Ekonomista – master Beograd – Savski venac SNS
18. Sandra Božić Diplomirani politikolog za međunarodne odnose Pančevo SNS
19. Dr Zlatibor Lončar Lekar Beograd – Savski venac SNS


sta da kazem,prva lista mi deluje mnogo mnogo bolje :) :) :)
 
Nije dobro razumjem, ali zar vi nevidite koja su gamad SPN, zalosno je sto uopste jedna takva politicka grupa ima priliku da se dokopa vlasti
Sta fali Dverima, zalazu se za tradicionalne vrijednosti, kako njihova politika nije isplivala
Čitavoj opozicionoj gamadi programe,liderstvo i narative su kovali u zadimljenim sobama Državne bezbjednosti Srbije.Samo se kuće grade odozdo,političke stranke odozgo.Dva su puta,ili će to učiniti država Srbija ili ambasade zapadnih i istočnih država.
Nema tu mjesta emocijama,treba biti realan....jednostavno ,u građanstvu postoji određen postotak onih koji bi sutra priznali Kosovo,Srbiju sveli na pašaluk.Takvim je lakše sa nivoa države nametnuti liderstvo i držati ih pod kontrolom nego im mjenjati kont i razmišljanje.Malo deklaracije o Srebrenici,malo odricanja od Kosva,autošovinizma i time im skrešeš krila.
Dveri i Zavetnici su zagovornici tradicionalnih vrijednosti ali nije nužno biti vjernik da bi bio patriota.....previše vjere uvjek ima kontra efekat
 
Ajde malo razuma da ukljucimo . Ne moze jedan covek da odluci da se KiM prizna . I da neka buduca vlast hoce to da uradi , pitanje ide na referendum pa ako on prodje ide na UN gde recimo mogu Rusija ili Kina da stave veto ako im to bude u interesu . Sto se tice samcija Rusija ako je toliki pritisak ja bih ih uveo prvog dana ali na glasanja u UN bio bih uz Rusiju . Ta glasanja su vaznija od sankcija . Toliko smo jaki da Putin drhti svaki dan da li cemo uvesti sankcije . Rusija to ne bi ni osetila .
 
Što se tiče Kosova nit sam bio niti ću ići. Prema svetinjama nemam neki osećaj. Ali kad razmislim zašto je našoj generaciji zapalo da bude ta koja je dala deo teritorije?Zbog čega sutra da nas neko pominje kao najgore pokolenje Srba ikada? Jedino budala prodaje zemlju i bude srećan.
 
Za BG je najbolje da Vucic pobjedi, previse se sljama nakotilo u SPN i slicnim organizacijama
Gade mi se zbog odnosa prema Republici Srpskoj i ostalom srpskom narodu
Onda opet put pod noge i glasajte na Beogradskim izborima! Zasto bi Beogradjani sami odlucivali o tome ko ce da vlada Beogradom kad to mogu republiko srbskijanci!?!?
 
Za sve iz susednih zemalja- Kad budete imali groblje u Srbiji onda se i pitajte za nešto. Tomislav Nikolić je jedini predsednik Srbije sa korenima u Srbiji od 1945 godine.Tj Srbija nije imala starosedeoca za predsednika od 1945.
 
Ozbiljno pitanje:

imamo li mi iz srbije pravo da glasamo na izborima u republici srpskoj?
I ako nemamo zasto? I zasto oni onda imaju pravo da glasaju ovde a mi tamo ne?

I jos jedno pitanje, ima li u republici srpskoj neka globohomo stranka? da znam za sta cu glasati tamo ako dobijemo pravo glasa u republici srpskoj?
 
Poslednja izmena:
Za BG je najbolje da Vucic pobjedi, previse se sljama nakotilo u SPN i slicnim organizacijama
Gade mi se zbog odnosa prema Republici Srpskoj i ostalom srpskom narodu
Nije da sam fan SNS ali manje su zlo od ovih sto imaju krizu identiteta...
Smanji malo doživljaj. Ako je iko osramotio Srbe i Srbiju onda ste to vi. Vaše nakazno i izopaceno shvatanje Srpstva i tradicije zatrovalo je i dalje truje Srbiju. Vaše pozivanje na tradiciju tekovine Prvog svetskog rata je tragikomicno itd. Mogao bih do sutra ali ću se ovde zaustaviti. Ništa lično.
 
Ozbiljno pitanje:

imamo li mi iz srbije pravo da glasamo na izborima u republici srpskoj?
I ako nemamo zasto? I zasto oni onda imaju pravo da glasaju ovde a mi tamo ne?

I jos jedno pitanje, ima li u republici neka globohomo stranka? da znam za sta cu glasati tamo ako dobijemo pravo glasa tamo?
Pitanje imali neka ulica da nosi ime sa nekim pojmom iz Vojvodine.
 
Čitavoj opozicionoj gamadi programe,liderstvo i narative su kovali u zadimljenim sobama Državne bezbjednosti Srbije.Samo se kuće grade odozdo,političke stranke odozgo.Dva su puta,ili će to učiniti država Srbija ili ambasade zapadnih i istočnih država.
Nema tu mjesta emocijama,treba biti realan....jednostavno ,u građanstvu postoji određen postotak onih koji bi sutra priznali Kosovo,Srbiju sveli na pašaluk.Takvim je lakše sa nivoa države nametnuti liderstvo i držati ih pod kontrolom nego im mjenjati kont i razmišljanje.Malo deklaracije o Srebrenici,malo odricanja od Kosva,autošovinizma i time im skrešeš krila.
Dveri i Zavetnici su zagovornici tradicionalnih vrijednosti ali nije nužno biti vjernik da bi bio patriota.....previše vjere uvjek ima kontra efekat
hahhaha pa odakle je Vucic izgmileo 90te?

a tek ova druga recenica
dveri i zavetnici
zavetnica ce postati sad nesto u novoj vladi,vec se oslovljava sama sebe sa ministarkom na instagramu,mada ne verujem da ce je zvalavi postaviti na neko ministarsko mesto ali i to je moguce

ovaj bosko obradovic budala,bio potreban vucku i sad ga zbriso kao i citave dveri kad su ga nakanadno ubacili da predje cenzus sad vec ni neznam na kojim izborima kad se drao na RIK u izbornoj noci sa balkona,na kraju i bez ikakve politicke funkcije i nista sto bi se reklo bas ga ispusio ali neka i treba
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh