Chat 16

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
odavno nisam vec o politici pa evo posle danasnje ocekivane vesti posle pritisaka iz vana i ovog govneta nestora

u BG se ide na nove izbore

SNS ce osvojiti na novim izborima aposlutnu vecinu uz SPS(doduse SPS kritican za cenzus ali provuce se nekako valjda)
Nestorovic ili ide u zaborav ili ce se prikloniti SNS-u,odradio posao za zvalavog savrseno

opozicija se mora ujediniti SPN i NADA i da ocekuju sto bolji moguci rezultat u ovim uslovima
 
pa ljudi koji su glasali za njega su opozicija nisu za zavolnju

zvalonja mu naravno dodao odredjeni broj glasova upravo jer je mislio sta se sprema a to je da gubi bg

sad posto MI nece sa opozicijom i pata karte su
e sa sad tu se i nestor zajebo izborne veceri kad je izjavio nece ni sa ovima ni ovima i tu onda povratka nije bilo,da mu uzme odbornike nemoze jer nema legitimitet i sad se mora na nove izbore
 
I sada da se Vlasi ne bi dosetili (odobrili su nove izbore "kao" ali ne znam zašto samo u BG ).Sada Vučko dobija BG na način kako je dobio u celoj Srbiji.A mi naivni išli da glasamo zbog priči kako treba izaći na glasanje.Postavlja se pitanje da li je bilo krađe izbora jer je opozicija zauzela svoje fotelje.Sad samo treba čekati preletanje kao i onaj debeli što se kleo u seljaka i držao konferencije a sada prvi do vučića.To je Marinikin i Đilasov čovek.Kada sabereš i oduzmeš,SNS=OPOZICIJA i eto razloga što se ne izlazi na izbore.Ja sam izašao posle 20 i kusur godina i to mi je što se glasanja tiče u ovom životu.
 
ne nego su ljudi -ne znam kako da se izrazim- pa uvek glasaju za neke leve satelite i oduzimaju glasove opoziciji a dodaju ustvari vlasti

tako bio i stamatovic,bosko obradovic,zavetnica,ludi radule,evo sad vanzemaljac nestor i tako 12 godina vucko nadje uvek neku budalu koja mu odgovara a opet kazem ljudi da ne kazem sta su jos vece


da zaboravio sam velikog belog preletacevica itd itd


SNS=OPOZICIJA---a sa ovom recenicom upravo on vlada vec 12godina,svi su isti
 
Koliko sam mogao uhvatiti sa medija danas....Nestor je izjvio da će do kraja istrajati u nepodrši SNSu te da će ako bude u istoj prilici i nakon ponovljenih izbora tražiti od Vučića da se u trećem krugu SNS samoisključi iz izborne trke za grad Beograd a sve za dobrobit građana
 
pa ko ce sada glasati za nestora i tu ekipu,mislim srbija je ovo ima nas svakakvih ali zaista to je intelekt ispod 10 ko bude glasao za MI
pa ni vucic mu nece dati svoje glasove
kao opozicija smo al necemo da rusimo vlast a sa opozicijom koja hoce da menja vlast sa njima nikako,jebe lud zbujenog :haha:

nestor koliko je lud zajebo sam sebe sa onom izjavom u izbornoj noci a vucica uvukao u problem i sad leti perje

pa ni nema ga vise na tv-u
vec dobio kaznu :)
 
Kakvu kaznu??Bio je u medijima zato što je politički bio bezopasan.Sad kad je tu gdje jeste sasvim je logično da ga mediji sankcionišu što ne znači da nije medijski interesantan.Čak naprotiv,portali se otimaju za njegovim izjavama........jača je potražnja od ponude,salijetaju ga po restoranima,na ulici
 
hahaha pa on moze da otkine glasove samo vucicu nikom drugom,to je ta ekipa razmisljanja

on sad ako uspe i da dobije primer 10% na sledecim bg izborima jedino ce moci sa vucicem u vlast tj nece sa SPN i tom ekipom sigurno

i onda opet ispada da si glasao za vucica samo ne direktno
 
hahaha pa on moze da otkine glasove samo vucicu nikom drugom,to je ta ekipa razmisljanja

on sad ako uspe i da dobije primer 10% na sledecim bg izborima jedino ce moci sa vucicem u vlast tj nece sa SPN i tom ekipom sigurno

i onda opet ispada da si glasao za vucica samo ne direktno
Znači Vučić dajući Nestoru glasove sam sebi ubacuje klipove u točkove,OK :)
 
Znači Vučić dajući Nestoru glasove sam sebi ubacuje klipove u točkove,OK :)
naravno da mu dao glasove
pa to je i dokazano
ali ludi nestor u izbornoj noci kaze necemo sa djilasom ali necemo ni sa ovima i tu sve pada u vodu


jel ti znas uopste da Nestor vise nije ni nije u tom pokretu MI ili kako se vec zovu?

on je postao poslanik u skupstini srbije i boli ga patka

ali je zajebo ovo sa beogradom
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh