Chat 16

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kod nas što su do sad uzimali plaćali su 35 evra kvadrat.

Послато са SM-A546E помоћу Тапатока
 
Dali mi se čini ili samo u srbiji papučar do papučara?

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Dali mi se čini ili samo u srbiji papučar do papučara?

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
Nismo mi papucari,mi neki nasedamo na gluposti.Ovo na slici je u najbolem slucaju kukuruz ako nije neka rizla ili tucanik za nasipanje izmedju pragova! A,čini mi se i da je vagon pociscen do kraja jer nema robe na vratima :ppozdrav:
 
Сад ће наши транге-франге мајстори да увезу жито из галиције и пребаце у европу...
 
Jadni Ukr. seljak . U uslovima rata i bede uspe nesto da proizvede a braca sa zapada im ubadaju noz u ledja jer stite svoje seljake . Ajde postavite se u njihovu situaciju . Sta bi radili ? Jel bi krenuli vilama na Zelenskog ?
 
Dali mi se čini ili samo u srbiji papučar do papučara?

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
Ima do "papucarstva" dosta ,a mozda ima ovde i onih koji misle slicno kao ja npr , mada mislim ipak ne mnogo bas.
Ja iskreno , ako je i bitno moje misljenje ,nikako ne odobravam niti bi ucestvovao u takvom ponasanju kako vidjamo prvo kod Francuskih farmera , pa i po ostatku z.evrope . Unistavanje,blokade,paljenje guma, prosipanje stajnjaka ,unistavanje hrane . Zato sto se nekome trenutno ne svidjaju uslovi njegovog posla ,npr cijena,konkurencija itd
 
Mozda bolje da stupe u strajk gladju

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Па бре шта све има у тој Украјини? Малине за 0,2€ јефтиније од најјефтинијих, мед такође најјефтинији а кажу није фалсификат већ врхунског квалитета (бољи од нашег).
Jadni Ukr. seljak .
Ма банда не бренује ни своје сељаке а камо ли њихове. Морају некако да наплате онолико оружје.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh