Chat 16

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Aco odavno si trebao jednog ostrog kera nabaviti ako si vec primetio da nestaju stvari...
Nije lose imati video nadzor ali po meni dvoriste bez bar jednog dobrog kera ne treba da bude.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
Не оштрог већ пар јазавичара, ја их имам 4 ко ми уђе у двориште не примећен ја му дам трактор. Наравно имам и рота али он је у задњем дворишту и тај када пусти глас из бокса онда знам да је ситуација за крупне драмлије.
 
Ja takođe imam par jazavičara.Nema teorije da ne jave kada neko dođe.Obično laju na nepoznate a kada naiđe neko poznat samo mašu repom i umiljavaju se.
 
Брат ми ради као поштар кад уђе у двориште у поштараском да га поједу. После кад дође у цивилно ни да га погледају али стварно су чувари дворишта и кад познају људе они јаве неће никог пропустити без лавежа.
 
Ja imam pulina i dva nemacka ovcara, pulin najavljuje, ova dvojica su mirni, samo zastrasuju fizickim izgledom kad ispadnu pred coveka.
Prosle god upala dva komsijska dodza u dvoriste i napali pulina, ova dvojica kad su skontali, u sekundi se pojavili, jednog rastrgli a drugi se izvukao i posle dvadesetak dana uginuo.
Razmazeni su pa ljude ne diraju a ni ne laju.
Za dvoriste mi se cini malinoa da je zilet...

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Meni dovoljan jedan Azijat,uvek pušten.Kad zalaje već je kasno za onog ko je ušao :D Moram da mu nabavim nekog malog da mu bude anlaser mrzi ga da laje na daljinu.
 
Ja takođe imam par jazavičara.Nema teorije da ne jave kada neko dođe.Obično laju na nepoznate a kada naiđe neko poznat samo mašu repom i umiljavaju se.
E tu je vec problem. Jer i poznatima se desava da se usunjaju i nesto otudje i dzaba meni sto on mase repom. Znaci treba svakog bezuslovno da najavi i ako mu neko baci hranu opet da ga laje.
 
Bolest je bolest i nema teorije da ubede normalan narod da ovakve stvari nisu bolest . Naravno ovoga ima u svakom kutku planete . Samo se negde ne prica i ne promovise a negde je to glavna lepa vest dana .
A negde ce uskoro biti patriotska duznost primati u bu*u
Dugin-is-for-patriotic-form-homosexuality.jpg
 
Prošle godine šogor imao lopove koji su operisali po zadnjem delu dvorišta bez problema iako ovaj ima raznih fela kerova uključujući i neku ogromnu džukelu (možda mađarski kuvas) kojoj ni njegovi ukućani ne smeju svi da priđu... ali džaba. Ne zna se tačno kako ali kerovi nisu lajali jer su verovatno nekako bili ošamućeni za vreme i nakon krađe, pa i još jedno nedelju dana.
Inače lopovi su prosekli ogradu na jednom mestu naspram poluotvorene šupe a posle i na drugom mestu naspram zatvorene garaže a u garažu su ušli tako što su odšarafili lim ali su ga i zašarafili nazad kada su završili sa krađom. Toliko su bili komotni.
To veče sam verovatno i ja (ponovo) bio meta (danima se motao neki crni Reno i kod njega i kod mene) ali su lopovi slučajno ukebani samo što nažalost nisu uhvaćeni. Uspeli su pobeći 40km dalje u svoje selo i vrv u svoje kuće ali su vozila ostala pa je gorivo vraćeno. Što se tiče ovoga više ne mogu da pišem, a što se tiče kerova... mislim da nisu dovoljna sigurnost. Dva puta sam imao lopove, pored solidnih kerova. Sad su na redu alarmi ručne izrade...
 
Kako video sa vibera,konkretno ,da podijelim. Ovaj npr . U grupi gdje je postavljen nema ga vise . Meni je zanimljiv da ga podijelim ovde pa nisam znao drugi nacin nego da ga stavim na jutjub. Uskoro cu ga obrisati , stace mi ,aneznam kako ga naci i linkovati drugacije?
 
Momo ta prica je bajata . Imamo mi vecih problema - Nestoroviceva druzina se raspala . Joj koje price o tome 🤮
@trtmrt - i sta je lose u tome ? Treba da ih podrzis u tome i da ih zagotivis jer tvoj zapad voli takve stvari 👌
 
Momo ta prica je bajata . Imamo mi vecih problema - Nestoroviceva druzina se raspala . Joj koje price o tome 🤮
@trtmrt - i sta je lose u tome ? Treba da ih podrzis u tome i da ih zagotivis jer tvoj zapad voli takve stvari 👌
Opet sam pogodio,veliki dr.mr. je ipak šefov čovek i posluzio je za razbijanje opozicije.Uvek naprave nekog drugog da nas vuce za nos kao onaj beli 8-)
 
A Marinika džabe gladovala.
A što tebi Marinika toliko bode oči ,nju i njeno gladovanje pominješ već 3-4 puta.
Pitanje je koliko je ko od nas spreman da žrtvuje u borbi za mogučnost boljeg života u Srbiji. Nisam baš Marinikin pristalica i u svakom slučaju ću i ako ta opcija nekad dođe na vlast biti opozicija jer idealna vlast ne postoji ,ali na ovome na šta se ona odlučila joj skidam kapu.
Evo ja lično nisam bio spreman da budem na list GG u Bogatiću jer je mojoj ćerki visio mač nad glavom, a imala je već otkaz upozorenja za vreme poljoprivrednih majskih protesta i mog učešća u njima.
Tako da svako od nas pre nego što prokomentariše nečiji postupak treba da stane pred ogledalo i dobro se pogleda u oči.
 
A što se ti večito kačiš za mene.I spomenuo sam je još jednom i pomenuću je još sto puta i nju i sve što glume opoziciju. ali se nešto ne sećam da sam tebe pomenuo uopšte.Ko si ti da iznosiš sud o meni i mom komentaru.
 
A što tebi Marinika toliko bode oči ,nju i njeno gladovanje pominješ već 3-4 puta.
Pitanje je koliko je ko od nas spreman da žrtvuje u borbi za mogučnost boljeg života u Srbiji. Nisam baš Marinikin pristalica i u svakom slučaju ću i ako ta opcija nekad dođe na vlast biti opozicija jer idealna vlast ne postoji ,ali na ovome na šta se ona odlučila joj skidam kapu.
Evo ja lično nisam bio spreman da budem na list GG u Bogatiću jer je mojoj ćerki visio mač nad glavom, a imala je već otkaz upozorenja za vreme poljoprivrednih majskih protesta i mog učešća u njima.
Tako da svako od nas pre nego što prokomentariše nečiji postupak treba da stane pred ogledalo i dobro se pogleda u oči.
Znaci i ti si Vucicev . Ovo je sala ali da budemo surovo iskreni . Ako ih zbog toga tvoja cerka nije napusila i isutira znaci da nema hrabrosti za bolje sutra . Toliko ima radnih mesta da je negde drugde mogla da ode da radi i da ne misli o tome . Onda ti nisi zbog nje uradio sta bi uradio i dolazi se da podupirete sistem . Banalizujem ali tako ispada .
Oko Marinike se moze reci svaka cast iako na kraju takva odluka nije nista donela ali verujem da je i ona to znala . Sutra nas milion da krene u strajk gladju ovom ce pucati stojko ali ima nade jer je kula od karata krenula u rusenje .
@Goran G. - @Lule28 je prvi rekao da je njegov igrac a ja sam tada ostao uzdrzan . Ostacu i dalje jer je zanimljivo da se svaka desnica razbija i sece u korenu . Isto su tako dveri razbili 2016 godine . Lepo radi zapad kod nas jer jedino desnica moze ove skinuti sa vlasti !
 
E da budemo surovo iskreni politika je mnogo komplikovanija igra nego što bilo ko od nas ima stomak da je svari.
Eto npr. ni ćerka ni bilo ko od njenih ukućana nikada nije dao glas ovima ,a ja sam uvek imao inf.iz prve ruke šta se kod njih dešava.
Nisam hteo na listu jer bi to bilo direktno guranje prsta u oko ali sa dobrim radom svih na izbornoj jedinici gde sam ja ubedljivo smo dobili.
Ćerka radi posao za koji se školovala i koji voli ,a sad kad je dobila posao za stalno posle sedam godina naravno da je napustila ,jedino što mi sad nedostaje ne mogu da puštam buve sa njihovih sastanaka.....
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh