Chat 16

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da sutra idem na svoj posao i nakon toga tamo gdje sam sa drustvom dogovorio , a ne da moram neplanski obuci uniformu , uzeti pusku i zakazati svoju sahranu za mjesec dva npr. Izuzev ako sam kao zanimanje izabrao da budem legionar.
Onda je sve ovo do sad bilo pogrešno. Krv je pala.
Ako je sloboda donošenje odluke šta ću da radim a šta ne onda je neće donijeti ni ovi sa istoka ni sa zapada.
Mi živimo u društvu a društvo je kao potres. Nemožeš izbjeći posljedice već se samo prilagoditi ili ako više voliš riječ snaći u toj situaciji.
 
Onda je sve ovo do sad bilo pogrešno. Krv je pala.
Ako je sloboda donošenje odluke šta ću da radim a šta ne onda je neće donijeti ni ovi sa istoka ni sa zapada.
Mi živimo u društvu a društvo je kao potres. Nemožeš izbjeći posljedice već se samo prilagoditi ili ako više voliš riječ snaći u toj situaciji.
Tacno , zato treba uvesti dva pojma , licna sloboda i drustvena sloboda
 
Lijepo zvuči ali mi smo programirani. Obrazovani od malih nogu. Naučeni šta znači sloboda. Ono što su nas učili o slobodi se razlikuje i zato se mi sporimo. Moja sloboda nije i tvoja. Zato se sukobljavamo. Zato ratujemo. Zbog tih razlika u shvatanju šta je to sloboda niko je i nemože donijeti ili na bilo koji način uvjeriti ovu glavu da je to za njega dobro.
 
Za pocetak dobro. Ajmo spavat , mozemo jos dosta divana , pa na sredini dal ubiti one koji oce da setaju sa istim polom , pa dali kazniti onog ko nemisli kao ti , ...itd
 
Nešto napisah pa obrišem kad sam vidio tvoj prijedlog.
Baš sam se pitao dali ovi mlađi rade one stvari jer ih česno vidim aktivne do kasno u noć.
Naravno na forumu, mada i neznam pouzdano koliko je neko mlad. :osmeh:
 
Manite se politikanstva, pojedini kad ne mogu lepo da objasne šta tačno misle počnu sa vređanjem. Nema potebe za tim na forumu, više ćete koristi imati ako budete razmišljali o svojoj kući, nego kako da se prekroji i ispravi istorija.
 
Priča mi supruga za kolege iz njihove firme u Nemačkoj, jedan deo ljudi su otpustili a ostalima su smanjili plate 15% od 1. januara. U narednih godinu ili dve je u planu zatvaranje celokupne fabrike u Nemačkoj.
 
Evo kako se ovde piše sve i svašta da i ja napišem nešto, primetio sam interesantan servis pod nazivom Sierra AI, koji je u osnovi namenjen za marketing. Nije atraktivno kao servisi koji uz pomoć veštačke inteligencije obrađuju tekst, slike ili video, ali ovo je vredno pažnje za one koji razmišljaju kako da povećaju prodaju (mada je smor učiti nešto novo).

 
Momo a jesi li ti u svom banalnom aspektu pomislio da ga je neko drugi ubio da bi tiraninu nakalemio jos jedno politicko ubistvo uz svo silno tlačenje svog gladnog, žednog i ozeblog naroda
cek, cek
ti u stvari insinuiras da neko ubija zatvorenike u najstrozije cuvanom ruskom zatvoru, da bi napakostio putinu?
ko bi to mogao biti? cia? vatikan? masoni?.... dodati usual suspects...
i sta to u stvari znaci za bezbednosnu situaciju u rusiji kad strani (i neprijateljski nastrojen) faktor ubija koga god pozeli u najstrozije cuvanim objektima?
ja da sam putin duboko bi se zabrinuo, AKO je ovo sto pricas istina!
 
cek, cek
ti u stvari insinuiras da neko ubija zatvorenike u najstrozije cuvanom ruskom zatvoru, da bi napakostio putinu?
ko bi to mogao biti? cia? vatikan? masoni?.... dodati usual suspects...
i sta to u stvari znaci za bezbednosnu situaciju u rusiji kad strani (i neprijateljski nastrojen) faktor ubija koga god pozeli u najstrozije cuvanim objektima?
ja da sam putin duboko bi se zabrinuo, AKO je ovo sto pricas istina!
Pa to je pretpostavka...banalna...kao i ona druga solucija...
Mozda je covek jednostavno preminuo...i tu njegovu nesrecu sad to neko koristi onako kako mu vise odgovara...
 
Kako stvari stoje vecina neistomisljenika tiranina jednostavno umiru zadnjih 20 godina!!!
Ali ovi zapadnjaci prebacuju krivicu za sve to na sirotog diktatora kome ne pada na pamet da cini ni najmanji zlocin!
Ima vas na gomilu koji se pravite da ne (cete) mozete razliku napraviti izmedju crnog i belog, neba i zemlje ili obicne smrti i zlocina!
 
Komsija @Peet i svi drugi otreznite se . Rat je i sve je dopusteno i svaka strana radi sve i svasta . Danas ne treba vise biti neutralan nego treba izabrati stranu . Ali verujem da vi zapadno liberalno gej orijentasani morate da Rusiji skinete kapu kako se drzi pored svih silnih sancija i izolacije . I odati priznanje njihovom sluzbama u drugim zemljama koji pored domacih sluzbi uspevaju da neutralisu po njima opasne ljude .
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh