Chat 16

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Izabrala jednog od prisutnih?? On bio clan zirija. :) :) :)
 
A jel oni glume ili rade za ozbiljno :unsure:
Пре свега раде за дебеле паре (ништа семе, ђубриво, гориво, субвенције...) а дал' глуме, зависи од филма до филма. Како се тиби чини?
Нпр. Јапанац Кристијано Порналдо: око 10.000 жена (у каријери), да ли глуми ил' ужива питање је сад. Каже да му је задовољство.
 
Malo zekim na riječ glume.
Kad reče da uživa pade mi na pamet jedan čiča koji je u svoje vrijeme tvrdio da uživa kopati kukuruz motikom.
Svakakvih nas ima.
 
План је био само да се обори рекорд а "проблема" није било зато су мушки имали асистенткиње за припрему а иначе су имали само 45 секунди на располагању па је такмичарка имала 58 секунди паузе. Иначе, другопласирана је имала -21.
Нисам нашао колико је било такмичарки и да ли се наша репрезентација квалификовала?
Еполог: на крају се сретно удала!
Kad je tolikim valjala što ne bi i njemu?
 
@mihajlo 022 - glavno pitanje je da li su svi bili vakcinisani jer ako nisu velike sanse su za razvoj opasnih stvari 🤣
Nego vidi vest danas . Samo da znas da moras u buducnosti da tri puta razmisljas zasto se pokrece neka tema . Ne kazem da mozda nije dobro ali sam ipak shvatanja da smo mi za njih samo brojke . Preko 300 ljudi dnevno umire u Srbiji . Da se ljudi u belom potresaju za svaku smrt odavno bi pukli sa mozgom . Evo ti vest :
 
YouTube opet ser.... preko kompa,od pre neki dan me blokirao zbog adBlocker-a,tj ne mogu gledati nista.Trenutno sam to resio sa Ghostery + uBlock,ali pitanje koliko ce ovo trajati.
Jel neko ima neko drugo resenje mozda ?.
Inace preko mobilnog Vanced radi dobro,za sad.
 
YouTube opet ser.... preko kompa,od pre neki dan me blokirao zbog adBlocker-a,tj ne mogu gledati nista.Trenutno sam to resio sa Ghostery + uBlock,ali pitanje koliko ce ovo trajati.
Jel neko ima neko drugo resenje mozda ?.
Inace preko mobilnog Vanced radi dobro,za sad.
Trebalo je da isključiš bloker, odgledaš jedan snimak i uključiš ga opet, mi tako radimo.
 
YouTube opet ser.... preko kompa,od pre neki dan me blokirao zbog adBlocker-a,tj ne mogu gledati nista.Trenutno sam to resio sa Ghostery + uBlock,ali pitanje koliko ce ovo trajati.
Jel neko ima neko drugo resenje mozda ?.
Inace preko mobilnog Vanced radi dobro,za sad.
Nisi napisao koji Web Browser koristiš ?
Chrome, Firefox, neki drugi ?
Koristim Firefox i evo trajnog rešenja ....
Radi i za Chrome i Operu...
Prati Tutorijal sa ovog videa:
 


https://www.mojnovisad.com/.../istina-trazimo-bolovanje...
Gledam video snimak aktivistkinje iz jedne političke organizacije iz Novog Sada, koja kaže da njihova organizacija traži da se vlasnicima pasa i mačaka omogući da idu na bolovanje kada se njihov ljubimac razboli…
Nama salašarima, kućni ljubimci su kokoške, patke, guske, svinje i ovce, čuvao bi ja i krave, ali ovi ‘‘stručnjaci‘‘ za klimatske promene kažu da mnogo prde i štete čistom vazduhu, što bi komšijama dalo dodatni argumenAt da me tuže zbog mirisa koji dopire iz našeg dvorišta.
I zato, ovim putem, samo bi da pitam tu aktivistkinju, aktivisticu, aktivisilicu, da ne pogrešim po ovom novom zakonu, zašto diskriminiše ostale životinje? Po čemu su to psi i mačke bitnije od svinje ili kokoške? Šta je sa nama koji za kućne ljubimce imamo druge životinje, jesmo li mi čudni?
🙂
 
YouTube opet ser.... preko kompa,od pre neki dan me blokirao zbog adBlocker-a,tj ne mogu gledati nista.Trenutno sam to resio sa Ghostery + uBlock,ali pitanje koliko ce ovo trajati.
Jel neko ima neko drugo resenje mozda ?.
Inace preko mobilnog Vanced radi dobro,za sad.
Platis premium verziju. Uzo instalirao neki free vpn, prebacio se na Ukrajnu tamo family paket izadje oko 420din mesec.
 
Ima na netu gomila internet i podkast radio stanica da ti netreba yutub

Sent from my SM-A536B using Tapatalk
 


https://www.mojnovisad.com/.../istina-trazimo-bolovanje...
Gledam video snimak aktivistkinje iz jedne političke organizacije iz Novog Sada, koja kaže da njihova organizacija traži da se vlasnicima pasa i mačaka omogući da idu na bolovanje kada se njihov ljubimac razboli…
Nama salašarima, kućni ljubimci su kokoške, patke, guske, svinje i ovce, čuvao bi ja i krave, ali ovi ‘‘stručnjaci‘‘ za klimatske promene kažu da mnogo prde i štete čistom vazduhu, što bi komšijama dalo dodatni argumenAt da me tuže zbog mirisa koji dopire iz našeg dvorišta.
I zato, ovim putem, samo bi da pitam tu aktivistkinju, aktivisticu, aktivisilicu, da ne pogrešim po ovom novom zakonu, zašto diskriminiše ostale životinje? Po čemu su to psi i mačke bitnije od svinje ili kokoške? Šta je sa nama koji za kućne ljubimce imamo druge životinje, jesmo li mi čudni?
🙂
Verovatno ostale domaće životinje mi koljemo radi ishrane pa je otud ta diskriminacija.Ali šta im sve pada na pamet-treba im zabraniti aktivizam.Odoše sistemi vrednosti u očin pa nam zato ovi isplivavaju na površinu.A što se komšija tiče tu je država sa svojim zakonima kriva.Verujem da je ugašeno bar 20% gazdinstava iz tog razloga.
 
Пре свега раде за дебеле паре (ништа семе, ђубриво, гориво, субвенције...) а дал' глуме, зависи од филма до филма. Како се тиби чини?
Нпр. Јапанац Кристијано Порналдо: око 10.000 жена (у каријери), да ли глуми ил' ужива питање је сад. Каже да му је задовољство.
Ja mislim da samo poremećena osoba može da uživa u snimanju. Inače krvav je to dinar pogotovo za muškarca. Jel ste gledali kako se to snima.
Tih petnaestak minuta filma što mi (NE) gledamo se nertko snima i po dva sata. Nabije ti 3 kamere, mikrofon, svetla, puna soba ljudi. Ti taman kreneš on kaže ne tako, pomeri se ovako nije dobar kadar itd. itd. Pogotovo u vreme pre viagre stvarno je trebalo imati talenta za to. :)
Na sve to muškarci su mnogo manje plaćeni nego žene. Ja bih tim jadnim ljudima dao i subvencije i benificiran radni staž. :ROFLMAO:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh