Chat 16

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo koga interesuju malo ozbiljnije teme...

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
To je izneo Palamarević za agromedija yt kanal.
Inače informacija čiji je izvor min.poljoprivrede tj.ministarka Tanasković.
 
Evo koga interesuju malo ozbiljnije teme...

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
Zna se za to odavno.... Izmuzili fond, dobili lepe parcele na lepom mestu po pravu prečeg a onaj koji stvarno ima stoku dobije u .izdi materinoj i još mu skinu 70% od površine jer eto nema dovoljno zemlje... A malo dalje nameštene parcele se kao izdaju svako proleće ali ne smeš ni te licitirati jer ih uzurpiraju tajfuni koji će ti se osvetiti ako dirneš u njih pa ni onih 30% zemlje nećeš raditi.... Paralelno sa tim rabotama se odvija restitucija i opet isti tajfuni nameštaju sebi te parcele da ih kupe po mizernim iznosima. A oni koji nemaju vezu u restituciji dobiju u 35 parcela 7400m2.
I onda se neki pitaju zašto mali ne izlaze na proteste...
 
Zna se za to odavno.... Izmuzili fond, dobili lepe parcele na lepom mestu po pravu prečeg a onaj koji stvarno ima stoku dobije u .izdi materinoj i još mu skinu 70% od površine jer eto nema dovoljno zemlje... A malo dalje nameštene parcele se kao izdaju svako proleće ali ne smeš ni te licitirati jer ih uzurpiraju tajfuni koji će ti se osvetiti ako dirneš u njih pa ni onih 30% zemlje nećeš raditi.... Paralelno sa tim rabotama se odvija restitucija i opet isti tajfuni nameštaju sebi te parcele da ih kupe po mizernim iznosima. A oni koji nemaju vezu u restituciji dobiju u 35 parcela 7400m2.
I onda se neki pitaju zašto mali ne izlaze na proteste...
I treba im davati još više.
 
Naravno da znam za te manipulacije ali me malo iznenadila cifra...

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Zna se za to odavno.... Izmuzili fond, dobili lepe parcele na lepom mestu po pravu prečeg a onaj koji stvarno ima stoku dobije u .izdi materinoj i još mu skinu 70% od površine jer eto nema dovoljno zemlje... A malo dalje nameštene parcele se kao izdaju svako proleće ali ne smeš ni te licitirati jer ih uzurpiraju tajfuni koji će ti se osvetiti ako dirneš u njih pa ni onih 30% zemlje nećeš raditi.... Paralelno sa tim rabotama se odvija restitucija i opet isti tajfuni nameštaju sebi te parcele da ih kupe po mizernim iznosima. A oni koji nemaju vezu u restituciji dobiju u 35 parcela 7400m2.
I onda se neki pitaju zašto mali ne izlaze na proteste...
Nema veze,sve to polako puca po šavovima i kreditnim linijama dok smo mi i dalje svoj na svojem sa laganim napredovanjem.
 
Naravno da znam za te manipulacije ali me malo iznenadila cifra...

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
To je isto kao što je i preCednik izneo lane podatak o prijavljenim šumama i onda počelo sečenje za svaku obalu i šumarak, sad stočari neka se spreme....
 
Jedna pomoc,jel produzavao neko od vas vozacku? Isao sam na euprava da zakazem kad ono nesto stiklirao i pitalo me dal zelim vozacku na kucnu adresu

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Prosle nedelje sam pravio licnu pa mi prebacila sliku iz pasosa a sad iz licne na vozacku

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Nema veze,sve to polako puca po šavovima i kreditnim linijama dok smo mi i dalje svoj na svojem sa laganim napredovanjem.
Нешто не видим да ти са фантомским кравама или како их код нас другачије зову "инстант" фармама пуцају. Шире се као гангрена и где год има неки бесповратни кредит они су први на листи.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh