Chat 16

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa cemu bi sluzila bolnica ako bi bolesnicima bio zabranjen ulaz

Послато са RMX3263 помоћу Тапатока
U redu je da neke mjere budu donesene radi daljnjeg širenja nekih bolesti. To je potrebno uraditi jer iskustvo kaže da to funkcioniše.
Problem je:
Ako odem u bolnicu da me privatno liječe(platim) niko ne postavlja pitanje dali sam se pridržavao nekih uputa ili ne.
U istoj ustanovi ako nije privatna ordinacija, isti doktor traži sve što je neko propisao kao potrebno. Bez toga neće ili nesmije da liječi pacijenta kao u svojoj ordinaciji.
Zašto?
Ovo u istoj ustanovi se odnosi na državnu ustanovu, dom zdravlja, u koji dolaze specijalisti i pacijente koji mogu da plate upućuju na daljnje liječenje u privatne klinike. Podrazumjeva se da nisu nasumično odabrane.
Šta sa onima koji nemogu da plate ?
Dali imaju isti tretman?
 
Ne znam da li masake puno koriste, ali ako neko misli da su štetne, nek se zapita kako su uopšte živi hirurzi koji ih koriste ceo radni vek.
 
Bože kakve gluposti se ovde pišu...
Šta mislite vi koji pišete tipa - nije bilo Korone, bilo je, loše je lečena, vakcina je ubila te ljude i slične gluposti, kako se osećaju ljudi koji ovde to čitaju, a iglubili su nekog svog najmilijeg!? Snaja mi je u 4 navrata radila u Covid centrima. Arena, Reumatološki, sajam i Batajnica. Svaki od vas koji pišete ove gluposti trebalo je tamo da bude, da leči, ne da bude bolestan. Pitao bih vas kako biste tada razmišljali. Sram vas bilo.
I moja snajka je radila u crvenoj zoni vise puta . Njena prica je skroz drugacija . I sta cemo sada ? Naravno da je bolest postojala ali po njenim recima bilo joj je mnogo laksi posao a veca plata . Takodje zanimljiva stvar je da sluzbe koje su odnosile preminule su joj rekle da posle vakcinacije ne mogu da postignu da sve odnesu a snajka kaze mesec , dva posle bockanja od 30 kreveta svih 30 vakcinisano . I pazi sada . Nije se vakcinisala dok nije bilo zestoke prinude . Do tada nije imala koronu . Posle vakcine dobila koronu . U mojoj blizoj familiji ( nas 6 ) . Samo je ona primila vakcinu i dobila a svi mi ostali nismo imali koronu . Kako to objasnjavas ?
 
I moja snajka je radila u crvenoj zoni vise puta . Njena prica je skroz drugacija . I sta cemo sada ? Naravno da je bolest postojala ali po njenim recima bilo joj je mnogo laksi posao a veca plata . Takodje zanimljiva stvar je da sluzbe koje su odnosile preminule su joj rekle da posle vakcinacije ne mogu da postignu da sve odnesu a snajka kaze mesec , dva posle bockanja od 30 kreveta svih 30 vakcinisano . I pazi sada . Nije se vakcinisala dok nije bilo zestoke prinude . Do tada nije imala koronu . Posle vakcine dobila koronu . U mojoj blizoj familiji ( nas 6 ) . Samo je ona primila vakcinu i dobila a svi mi ostali nismo imali koronu . Kako to objasnjavas ?
I kod moje prijateljice na poslu su se otimale koleginice (i kolege) koja će da radi u kovidu. Imaš posla sa zarženima svaki dan i ovako i onako, a ovamo veće pare i što kažeš manje posla.

Nego setih se one narodne pesme:

Vakcinaš sam ja
Anti-vakser ti
Ipak smo koronu
Fasovali svi.

:):):)
 
I moja snajka je radila u crvenoj zoni vise puta . Njena prica je skroz drugacija . I sta cemo sada ? Naravno da je bolest postojala ali po njenim recima bilo joj je mnogo laksi posao a veca plata . Takodje zanimljiva stvar je da sluzbe koje su odnosile preminule su joj rekle da posle vakcinacije ne mogu da postignu da sve odnesu a snajka kaze mesec , dva posle bockanja od 30 kreveta svih 30 vakcinisano . I pazi sada . Nije se vakcinisala dok nije bilo zestoke prinude . Do tada nije imala koronu . Posle vakcine dobila koronu . U mojoj blizoj familiji ( nas 6 ) . Samo je ona primila vakcinu i dobila a svi mi ostali nismo imali koronu . Kako to objasnjavas ?
Besmisleno je više pričati o nekoj naduvanoj bolesti dok nam raste broj obolelih od srca,karcinoma....Smrtnost ispod 1% a napravljen je čitav cirkus sa mnogo kontradiktornosti..Ja shvatam one koji su nekoga izgubili i ubeđeni su da je to sve od korone.Ljudi umiru pa umiru-od nečega se mora umreti.Najviše nam je žao mladih ljudi.Koliko takvih imamo sa karcinomom ili nekom neizlečivom bolešću.Oni se nisu spominjali ali KORONA nam je izlazila i iz frižidera kao naš predsednik.
 
I kod moje prijateljice na poslu su se otimale koleginice (i kolege) koja će da radi u kovidu. Imaš posla sa zarženima svaki dan i ovako i onako, a ovamo veće pare i što kažeš manje posla.

Nego setih se one narodne pesme:

Vakcinaš sam ja
Anti-vakser ti
Ipak smo koronu
Fasovali svi.

:):):)
Nikad većeg javašluka po bolnicama.Rad kao vikendom.Samo hitni slučajevi.Nije se radila dijagnostika.Ljudi su umirali jer nisu imali kome da se obrate.E tu su kolega Mihajlo ti umrli što ih tražpš.
Rad u crvenim zonama ne bih komentarisao.Različite su interpretacije.
 
Ne znam da li je jos neko primetio, ali ja ne mogu da ne primetim veliki broj novih clanova na forumu u poslednje vreme a u poljoprivredi nikad gora situacija 😂
Tu pred izbore i posle izbora se nešto pojačao dolazak članova. Majku mu i svi u te opšte teme i svi nešto ko da gledaju u iste kanale i svi iste medije prate
😂
 
Sta mislite, da li je rano sada dok je lepo vreme do polovine februara, da se poseje mesavina trava? pre par godina sam sejao krajem februara, bilo je ok...
 
Гинисови рекорди, прати ли ко?
Овај ми занимљив и јој важећи:

"Spavala je sa 919 muškaraca u jednom danu i upisala se u Ginisovu knjigu rekorda ."

Није ми јасно где само нађоше толике добровољце?
 
Гинисови рекорди, прати ли ко?
Овај ми занимљив и јој важећи:

"Spavala je sa 919 muškaraca u jednom danu i upisala se u Ginisovu knjigu rekorda ."

Није ми јасно где само нађоше толике добровољце?
Ja mislim da je planirano da ih bude 1000, ali su ovih 81 imali mali "problem". :LOL:
 
Значи већ имаш искуства са тим послом. Сам ћеш боље оценити шта да радиш, него да ти неко даје своје мишљење.
 
Ja mislim da je planirano da ih bude 1000, ali su ovih 81 imali mali "problem". :LOL:
План је био само да се обори рекорд а "проблема" није било зато су мушки имали асистенткиње за припрему а иначе су имали само 45 секунди на располагању па је такмичарка имала 58 секунди паузе. Иначе, другопласирана је имала -21.
Нисам нашао колико је било такмичарки и да ли се наша репрезентација квалификовала?
Еполог: на крају се сретно удала!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh